ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

معرفی بازیگر جدید پروژه سینمایی «اسکوبار»

نویسنده: علی باستانی

%d9%85%d8%b9%d8%b1%d9%81%db%8c-%d8%a8%d8%a7%d8%b2%db%8c%da%af%d8%b1-%d8%ac%d8%af%db%8c%d8%af-%d9%be%d8%b1%d9%88%da%98%d9%87-%d8%b3%db%8c%d9%86%d9%85%d8%a7%db%8c%db%8c-%d8%a7%d8%b3%da%a9%d9%88

 

,اسکوبار,اسکوبار کلمبیا,اسکوبار کلمبیایی,بابلو اسکوبار,آرتور اسکوبار,مانولو اسکوبار,قاتل اسکوبار,دو اسکوبار,مرگ اسکوبار,پاپلو اسکوبار,اسکوبار کلمبیا,پابلو اسکوبار کلمبیا,پابلو اسکوبار کلمبیایی,بابلو اسکوبار,بابلو اسکوبار فلم,بابلو اسکوبار وثائقی,بابلو اسکوبار ناشونال جیوغرافیک,بابلو اسکوبار یوتیوب,بابلو اسکوبار وابنته,بابلو اسکوبار تاجر المخدرات,بابلو اسکوبار فلم وثائقی,بابلو اسکوبار فیلم,مانولو اسکوبار,قاتل آندرس اسکوبار,مستند دو اسکوبار,دانلود مستند دو اسکوبار,دانلود فیلم دو اسکوبار,مرگ پابلو اسکوبار

 

بعد از ایفای نقش در فیلم‌های «هفت دلاور» و «جکی» که اخیرا در جشنواره تورنتو روی پرده رفته‌اند، پیتر سارسگارد بازیگر 45 ساله امریکایی قرار است به زودی به جمع بازیگران فیلم زندگینامه‌ای «اسکوبار» ملحق شود و در مقابل زوج سرشناس سینمای اسپانیا خاویر باردم و پنه‌لوپه کروز جلوی دوربین برود. فرناندو لئون دی آرانوا نویسندگی و کارگردانی این پروژه را با اقتباس از زندگی پرماجرای پابلو اسکوبار مخوف‌ترین رییس کارتل مواد مخدر کلمبیا و دنیا برعهده دارد.
به گزارش «ددلاین»، داستان فیلم «اسکوبار» روایتگر زندگی واقعی پابلو اسکوبار مخوف‌ترین قاچاقچی مواد تاریخ کلمبیاست که باعث مرگ هزاران نفر شد، ثروتی رویایی به دست آورد و دست آخر، بعد از سال‌ها فرار و زندگی در تعلیق به دست ماموران پلیس و ارتش کشته شد.

سارسگارد در نقش «نیمار» جلوی دوربین خواهد رفت؛ مامور سازمان مبارزه با مواد مخدر که سهم عمده‌ای در دستگیری و به زیر کشیدن اسکوبار داشت. تولید این پروژه از ماه آینده (نوامبر) آغاز می‌شود. بازیگر 45 ساله امریکایی با دو فیلم «هفت دلاور» و «جکی» در جشنواره تورنتو حضور داشت که اولی بعد از اکران عمومی در سینماهای سراسر دنیا به فروشی برابر با 148 میلیون دلار دست یافته است. درام تاریخی «جکی» با بازی ناتالی پورتمن و سارسگارد در نقش رابرت کندی، از دوم دسامبر امسال روی پرده خواهد رفت و از شانس‌های اصلی فصل جوایز به شمار می‌رود.

در سال‌های اخیر، زندگی پرماجرای قاچاقچی مخوف کلمبیا بیش از پیش به عنوان سوژه‌ای جذاب مورد توجه فیلمسازان و کارگردان‌ها قرار گرفته است. فصل دوم سریال پرطرفدار «نارکوها» با همین مضمون اخیرا توسط شبکه نتلفیکس به نمایش درآمد.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت