ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

مرگ دو معلم خوزستانی در رودخانه کارون

نویسنده: احمد اعجازی

مرگ دو معلم خوزستانی در رودخانه کارون جلیل محمودی

,جلیل محمودی,جلیل محمودی باوی,جلیل محمودی و رحمان علیمی,جلیل محمودیان,جلیل محمودی سرای,جلیل محمودی فلسفه,دکتر جلیل محمودی,مرگ معلم خشخاشی,مرگ معلم محسن خشخاشی,مرگ معلم لرستانی,علت مرگ معلم لرستانی,مرگ معلم فیزیک لرستانی,ماجرای مرگ معلم لرستانی,علت مرگ معلم فداکار لرستانی,مرگ معلم,مرگ معلم فیزیک,مرگ معلم در بروجرد,مرگ معلم بروجرد,مرگ معلم فیزیک در بروجرد,مرگ معلم توسط دانش اموز,مرگ معلم فیزیک,مرگ معلم فداکار,مرگ معلم فیزیک بروجردی,مرگ معلم فیزیک در بروجرد,مرگ یک معلم در بروجرد,مرگ معلمی در بروجرد,مرگ معلم بروجردی به دست شاگردش,مرگ معلم بروجردی توسط دانش آموز,مرگ معلم بروجردی به دست دانش آموز,مرگ معلم بروجردی با چاقو,علت مرگ معلم بروجردی,مرگ معلم فیزیک بروجردی به دست دانش آموز ١۵,مرگ معلم فیزیک بروجردی به دست دانش آموز

رییس مرکز اورژانس و فوریت‌های پزشکی خوزستان از غرق شدن دو معلم شهرستان باوی در رودخانه کارون خبر داد.

دکتر شهیار میرخشتی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، اظهار کرد: در حادثه‌ای که ساعت 19:30 روز گذشته (31 مرداد) در پارک ساحلی شوشتر رخ داد، دو نفر در رودخانه کارون در اثر غرق‌شدگی جان خود را از دست دادند.

مجید موحدیان، رییس اداره آموزش و پرورش باوی، نیز با اشاره این حادثه به خبرنگار ایسنا گفت: دو نفر از همکاران ما به نام‌های جلیل محمودی و دکتر رحمان علیمی از معلمان دوره متوسطه اول و دوم، روز گذشته پس از برگزاری جلسه تقدیر از معلمان آموزش و پرورش شهرستان، برگزار شد به همراه خانواده به شوشتر سفر کرده بودند که در حادثه غرق‌شدگی جان خود را از دست دادند.

وی با اشاره به چگونگی حادثه افزود: متاسفانه ابتدا یکی از این دو، به دلیل عدم آشنایی کامل به شنا، دچار غرق‌شدگی شد و پس از آن همکار دیگر برای نجات او به درون آب رفت ولی هر دو جان خود را از دست دادند.

موحدیان ادامه داد: این دو همکار، از معلمان تقدیرشده در روز گذشته بودند. مرحوم محمودی متولد سال 64 و مرحوم علیمی متولد سال 63 بوده‌اند و با احتساب سنوات تحصیلات دانشگاهی، حدود 13 سال سابقه کار داشته‌اند.

رییس آموزش و پرورش باوی عنوان کرد: جسد دکتر علیمی پیدا شده است ولی تلاش برای یافتن جسد آقای محمودی هنوز ادامه دارد.

موحدیان با بیان این‌که همچنان در کنار رودخانه کارون در انتظار هستیم، گفت: در آموزش و پرورش با انجام هماهنگی جهت پیدا کردن جسد، غواصی به محل حادثه اعزام شده اما تا این لحظه تلاش‌ها به نتیجه نرسیده است.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت