ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

مرگ اولین بیمار آلوده به زیکا در آمریکا

نویسنده: احمد اعجازی

9503-29t2315

زیکا,زیکا چیست,زیکا در ایران,زیکان صنعت,زیکان صنعت پارس,زیکاوری عکس,ژیکابام,زیکا لایت,زیکانف زنجان,زیکا خرید کارت شارژ,بیماری زیکا چیست,بیماری زیکا در ایران,بیماری لوک آمریکایی,بیماری ابولا در آمریکا,بیماری در آمریکا,ویروس زیکا,ویروس زیکا چیست,ویروس زیکا در ایران,ویروس زیکا,ویروس کش,ویروس hpv,ویروس کشی آنلاین,ویروس ها,ویروس کش قوی,ویروس ایدز,ویروس استاکس نت,ویروس کش کامپیوتر,ویروس locky file,

تاریخ انتشار : شنبه, 19 تیر 1395

مرکز کنترل و پیگیری امراض آمریکا اعلام کرده است که در این فرد، علائم زیکا مشاهده شده اما مشخص نیست چگونه این ویروس در مرگ او نقش داشته است.

بیمارستانی در آمریکا از مرگ اولین بیمار مبتلا به ویروس زیکا در ایالات متحده خبر داد.

به گزارش ایسنا، طبق اعلام مقامات بیمارستانی این اولین مورد از مرگ بیمار مبتلا به ویروس زیکا در سرزمین اصلی ایالات متحده است؛ منطقه‌ای که 48 ایالت آمریکا و کلمبیا را شامل می‌شود.

این فرد آلوده که حین سفر به خارج از کشور و در یک منطقه شیوع زیکا به این ویروس آلوده شده در ایالت یوتا فوت کرده است. همچنین طبق اعلام مقامات محلی آمریکا سن این بیمار نسبتا بالا بوده و ظاهرا مشکل پزشکی دیگری نیز داشته است.

مرکز کنترل و پیگیری امراض آمریکا اعلام کرده است که در این فرد، علائم زیکا مشاهده شده اما مشخص نیست چگونه این ویروس در مرگ او نقش داشته است.

این ویروس در بسیاری از افراد با علائم خفیفی همراه است اما محققان در بررسی‌های جدید دریافتند این عفونت در دوران بارداری موجب نارسایی‌های جدی مادرزادی در کودک می‌شود.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت