ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

مدیرعامل گوگل، هدف تازه هکرها

نویسنده: علی باستانی

مدیرعامل گوگل، هدف تازه هکرها

 

مدیرعامل گوگل,مدیر عامل گوگل کیست,مدیرعامل گوگل در مترو,عکس مدیرعامل گوگل,اشمیت مدیرعامل گوگل,گوگل,گوگل ترجمه,گوگل فارسی,گوگل مپ,گوگل پلاس,گوگل پلی,گوگل ارث,گوگل اسکولار,گوگل کروم,گوگل عربی,مدیران گوگل,مدیران گوگل,عکس مدیران گوگل,مدیریت گوگل,مدیر گوگل,مدیر گوگل در مترو,مدیر گوگل ایرانی,مدیریت گوگل پلاس,مدیر گوگل پلاس,مدیران ایرانی گوگل,

 

مدیران ارشد شرکت‌های بزرگ فناوری همیشه هدف‌های خوبی برای هکرها هستند و با خبر شدیم این بار نیز ساندار پیچای، مدیر عامل خوش آتیه گوگل هدف تازه هکرها قرار گرفته است.
اگر اخبار را دنبال کرده باشید حتما به خبر هک شدن حساب کاربری توئیتر و پینترست مارک زاکربرگ معروف برخورده‌اید. حساب کاربری شبکه‌های اجتماعی دانیل اِک (Daniel Ek)، مدیر عامل اسپاتیفای هم چندی پیش هک شده بود و از قرار معلوم این بار نوبت ساندار پیچای است که به عنوان مدیر عامل گوگل هدف حمله هکرها قرار بگیرد.
در چند پیام توئیتر تایید شده که حساب کاربری ساندار پیچای در شبکه‌ اجتماعی Quora هک شده است. لازم به ذکر است که این پیام‌ها اکنون پاک شده‌اند. گروهی که هک‌های اخیر به حساب کاربری افراد بزرگ را انجام می‌دهد با نام OurMine خود را معرفی می‌کنند و ظاهرا از طریق هک حساب کاربری پیچای در Quora توانسته‌اند در حساب کاربری توئیتر وی نیز پست ارسال کنند.
ساندار پیچای مدیرعامل گوگل، هدف تازه هکرها
گروه OurMine توانسته بود گذرواژه حساب کاربری توئیتر و پینترست مارک زاکر برگ را در جریان نفوذ به شبکه‌ اجتماعی لینکدین در چهار سال پیش بدست بیاورد؛ اما ظاهرا OurMine برای نفوذ به حساب کاربری ساندار پیچای در Quora از ضعف‌های امنیتی این شبکه‌ اجتماعی بزرگ پرسش و پاسخ استفاده کرده است. این گروه هکرها در مصاحبه‌ای با The Next Web مدعی شدند که این ضعف امنیتی را به Quora اطلاع داده‌اند؛ اما خبری پاسخی دریافت نکرده‌اند.
گروه هکرهای OurMine علاقه خاصی به هک کردن حساب‌های کاربری افراد سرشناس و معروف دارند؛ تا از این طریق اعتبار بیشتری در زمینه امنیتی برای خود دست و پا کنند. جالب است بدانید این گروه برای پیدا کردن نقاط ضعف در حساب‌‌های کاربری مبلغ ۱۰۰ دلار ناقابل دریافت می‌کنند.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت