ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

مدافعان حرم، محاصره شدند/ 17 مازندرانی به شهادت رسیدند

نویسنده: احمد اعجازی

مدافعان حرم، محاصره شدند/ 17 مازندرانی به شهادت رسیدند

مدافعان حرم,مدافعان حرم ایرانی,مدافعان حرم 94,مدافعان حرم افغانی,مدافعان حرم ثبت نام,مدافعان حرم حضرت زینب,مدافعان حرم چه کسانی هستند,مدافعان حرم ویکی پدیا,مدافعان حرم کازرون,مدافعان حرم ارتش,
بر اساس امار تایید نشده در درگیری‌های امروز نزدیک به ۸۰ نفر به شهادت رسیده‌اند که اغلب شهدا متعلق به نیروهای لشکر فاطمیون و حزب‌الله بوده‌است.

 

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، اخباز ضد و نقیض از تعداد شهدای ایرانی مدافع حرم در نبرد خان طومان در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است.

 

آتش‌بس در شهر حلب در پی توافق آمریکا و روسیه از ساعت یک بامداد روز پنجشنبه آغاز شد اماگروه‌های مسلح با حملات خمپاره‌ای و توپخانه‌ای به شهرک خان‌طومان در حومه جنوبی حلب و مناطق دیگر آتش‌بس را نقض کردند.

 

در پی حمله جبهه‌النصره به خان‌طومان که با پشتیبانی اطلاعانی و لجستیکی ارتش سوریه صورت گرفته است درگیری شدید میان مدافعان حرم و مهاجمان در جریان است. بر اساس امار تایید نشده در درگیری‌های امروز نزدیک به ۸۰ نفر به شهادت رسیده‌اند که اغلب شهدا متعلق به نیروهای لشکر فاطمیون و حزب‌الله بوده‌است.

 

بر اساس برخی اخبار با عقب نشینی نیروهای مقاومت از خان طومان این شهرک سقوط کرده است. تروریست های تکفیری یک ماه پیش هم توانسته بودند، شهرک “العیس” در حومه جنوبی استان حلب را به اشغال خود دربیاورند.

 

مدافعان حرم، محاصره شدند/ 17 مازندرانی به شهادت رسیدند

بر اساس اخبار منتشر «محمد بابلسی » مسئول ستاد راهـیان نور مازندران و حاج رحیم کابلی امروز در دفاع از حریم اسلام و حرم اهل بیت به فیض شهادت رسیده‌اند.

مسئول روابط عمومی سپاه کربلا: آمار شهدا را نداریم

روابط عمومی سپاه کربلای مازندران مسؤول روابط عمومی سپاه کربلای مازندران با اعلام اینکه مرجع رسمی برای بیان تعداد و اسامی شهدا، روابط عمومی سپاه کربلای مازندران است، گفت: تعداد و نفرات شهدا مشخص نیست و هنوز خبری در این ارتباط در دست نیست.

 

بر اساس آمار تایید نشده ۱۷ نفر از پاسداران سپاه کربلا در میان شهدای امروز خان طومان هستند.

 

تروریست‌های النصره اقدام به انتشار عکس‌ها و فیلم‌هایی از اسرا مدافع حرم نموده‌اند. در فیلم‌ها دو مجاهد عراقی به اسارت نیروهای تکفیری درآمده‌اند.

 

حزب الله اسارت رزمندگان خود در خان یونس را تکذیب کرد

مرکز اطلاع رسانی حزب الله لبنان شایعات مربوط به اسارت رزمندگان مقاومت را در «خان طومان» حلب تکذیب کرد.

 

به گزارش شبکه خبری «العهد» لبنان، این مرکز اطلاع رسانی درباره این شایعات گفت: خبرهایی که گروه‌های مسلح مبنی بر وجود اسیرانی از حزب الله نزد آن‌ها منتشر می‌کنند، صحت ندارد.

 

گروه‌های تروریستی مدعی شدند که 5 رزمنده حزب الله را به همراه دو نفر از اتباع افغانستان را در درگیری‌های خان طومان به اسارت گرفته‌اند. /سایت فردا

 

 

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت