ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

محکومیت جانی دپ به خاطر کتک زدن یک بازیگر زن در اتاق خواب / عکس صورت مجروح شده امبر هرد

نویسنده: احمد اعجازی

محکومیت جانی دپ به خاطر کتک زدن یک بازیگر زن در اتاق خواب / عکس صورت مجروح شده امبر هرد

جانی دپ,جانی دپ و آمبر هرد,جانی دپ فیلمها,جانی دپ 2016,جانی دپ و دوست دختر جدیدش,جانی دپ عکس,جانی دپ ویکی پدیا,جانی دپ و ناتالی پورتمن,جانی دپ وهمسرش,جانی دپ و دخترش,جانی دپ,جانی,جانی کش,جیانی اینفانتینو,جانی واکر,جانی دالر,جانی انگلیش,جانی بی گود,جانی تپل,اخبار هنرمندان,اخبار هنرمندان ترکیه,اخبار هنرمندان ترک فیسبوک,اخبار هنرمندان ترک,اخبار هنرمندان ایرانی,اخبار هنرمندان ایران,اخبار هنرمندان هالیوود,اخبار هنرمندان ترکیه 2016,اخبار هنرمندان خارجی,اخبار هنرمندان هالیوود 2016,

 

امبرهرد بازیگر مشهور پس از انتشار تصاویری از خود که در آنها به آثار خشونت و کتک خوردگی شدید توسط جانی دپ دیده می شود گفت که درترس ترور شدن توسط جانی دپ زندگی می کند.

 

کتک زدن زن توسط جانی دپ

دادگاه به جانی دپ دستور داده شده تا حداقل 100 متر از همسر خود فاصله بگیرد. این اتفاق پس از پرتاب تلفن همراه به صورت همسرش و شکایت از او اتفاق افتاده است.
امبرهرد 30 ساله گفته است که این اتفاقات در جریان درگیری و دعوای شبانه او با جانی اتفاق افتاده است.
وی ادامه داد: وقتی قصد داشتم از اتاق خواب برای پایان دادن به دعوا خارج شوم او با پرتاب تلفن به سمت صورت موجب زخمی شدنش گونه ام شده اشت.
او اضافه کرد که با ترس ورود غیرمنتظره جانی دپ به خانه و ترور شدن توسط او زندگی می کند.
مقامات قضایی اذعان داشته اند که این اتفاق در حالی رخ داده است که بازیگر سرشناس هالیوود تحت تاثیر مواد محرک و مشروبات الکلی بوده است.
امبرهرد همسراو روز دوشنبه تقاضای طلاق از جانی دپ را انجام داده است.

رکنا

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت