ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

محسن بنگر: تعصب چبه داداش؟! فقط پول!

نویسنده: علی باستانی

محسن بنگر تعصب چبه داداش؟! فقط پول!

 

محسن بنگر,محسن بنگر و دخترش,محسن بنگر ویکی پدیا,محسن بنگر facebook,محسن بنگر اینستاگرام,محسن بنگر instagram,محسن بنگر فیس بوک,محسن بنگر و فرزندانش,محسن بنگر پدر شد,محسن بنگر و خانواده,تعصب,تعصب دهخدا,تعصب اور اسلام,تعصب فی رای,تعصب معنی,تعصبات قومی در افغانستان,تعصب به انگلیسی,تعصب در اسلام,تعصب کورکورانه,تعصب و نژادپرستی,فقط پول,فقط پول میخوام,فقط پول بینهایت,فقط پولدار شدن,فقط رمز پول gta v,زندگی فقط پول نیست,حق الناس فقط پول نیست,فقط رمز پول gta 4,پول و فقط پول,

 
محسن بنگر از رفتار مسئولان باشگاه پرسپولیس به شدت ناراحت است.

بعد از اینکه قرارداد پرسپولیس با سید جلال حسینی امضاء شد و هیچ خبری از تمدید قرارداد با محسن بنگر نشد، مدافع با تجربه پرسپولیسی ها به شدت ناراحت شد و کم کم دارد ناراحتی خودش را هم ابراز می کند.

او ابتدا به حسینی بابت این انتقال اینگونه تبریک گفت : « انشالله جام بیاورید داداش! » این صحبت بنگر بوی جدایی از پرسپولیس را می داد.

بعد از آن بنگر که فصل قبل در بازی های زیادی کاپیتان تیمش بود، زیر پست اینستاگرامی مهرداد کفشگری اینگونه کامنت گذاشت : « تا پول هست و این مدیران هستند همه با پول میان و میرن. تعصب چیه داداش؟! فقط پول! »

از سوی باشگاه پرسپولیس درخواست تمدید قرارداد با محسن بنگر ارائه نشده است و جذب سید جلال هم باعث شده تا ناراحتی بنگر پیش از پیش شود.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت