ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

مجوز ورود «اوپل» به ایران صادر شد

نویسنده: علی باستانی

مجوز ورود «اوپل» به ایران صادر شد

 

اوپل,اوپل موکا,اوپل کورسا,اوپل کورسا اتوماتیک,اوپل کورسا دنده ای,اوپل اینزیگنیا,اوپل اینسیگنیا,اوپل موکا (opel mokka),مجوز ورود به طرح ترافیک,مجوز ورود خودرو,مجوز ورود به سینما,مجوز ورود,مجوز ورود شورلت,مجوز ورود شورلت به ایران,مجوز ورود شورولت,مجوز ورود به پارک ملی کویر,مجوز ورود شورولت به ایران,مجوز ورود دارو,مجوز ورود خودرو,مجوز ورود خودرو جانبازان,مجوز ورود خودرو برای جانبازان,مجوز ورود خودرو به کیش,مجوز ورود خودروهای هیبریدی,مجوز ورود خودرو هیبریدی,مجوز ورود خودرو شخصی,مجوز واردات خودرو,مجوز واردات خودرو جانبازان,مجوز واردات خودرو معلولین,

 

وزارت صنعت در نامه‌ای به دفتر مقررات واردات و صادرات، موافقت خود را با ثبت‌سفارش خودروی «اوپل» در دو مدل آدام و کورسا اعلام کرد.

پس از اعلام فهرست خودروهای مجاز وارداتی از سوی سازمان توسعه تجارت ایران، اداره کل صنایع خودرو و نیرومحرکه این وزارتخانه در نامه‌ای به سازمان توسعه تجارت ایران، موافقت خود را با صدور مجوز ثبت‌سفارش خودروی آلمانی اوپل در دو مدل آدام و کورسا با حجم موتور کمتر از ۲۵۰۰ سی‌سی را اعلام کرد. این اداره کل خواستار ثبت سفارش خودرو اوپل توسط شرکت توان خودرو جی به عنوان نماینده رسمی برند اوپل آلمان در ایران شد.

بر این اساس، سازمان توسعه تجارت ایران، ثبت‌سفارش این دو مدل خودرو را با رعایت آئین‌نامه ضوابط فنی واردات خودرو بلامانع اعلام کرد. در این نامه، اداره کل صنایع خودرو و نیرو محرکه وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام کرده که شرکت واردکننده از گواهی معتبر فعالیت نمایندگی و مجوزهای سازمان محیط زیست و سازمان استاندارد برخوردار است و در نظر دارد دو نوع دستگاه خودروی سواری هاچ‌بک ۱۴۰۰ سی. سی با نام‌های تجاری آدام و کورسا را وارد کشورمان کند.

بر این اساس، دفتر مقررات صادرات و واردات سازمان توسعه تجارت مجوز واردات این دو نوع خودروی تولیدی شرکت اوپل را به مرکز واردات و امور مناطق آزاد و ویژه گمرک ابلاغ کرده است.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت