ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

مت دیمون و بن افلک با مردم پیتزا می‌خورند

نویسنده: علی باستانی

%d9%85%d8%aa-%d8%af%db%8c%d9%85%d9%88%d9%86-%d9%88-%d8%a8%d9%86-%d8%a7%d9%81%d9%84%da%a9-%d8%a8%d8%a7-%d9%85%d8%b1%d8%af%d9%85-%d9%be%db%8c%d8%aa%d8%b2%d8%a7-%d9%85%db%8c%e2%80%8c%d8%ae%d9%88%d8%b1

 

,مت دیمون,مت دیموند,مت دیمون و بن افلک,مت دیمون آنجلینا جولی,مت دیمون عکس,مت دیمون کریستوفر نولان,رابین ویلیامز مت دیمون,فیلم مت دیمون,فیلمنامه مت دیمون,فیلم های مت دیموند,عکسهای مت دیمون,عکس مت دیمون وهمسرش,فیلم مرحوم مت دیمون,فیلم تبعیض مت دیمون,دانلود فیلم مت دیمون 2016,فیلم از مت دیمون,دانلود فیلمهای مت دیمون,اسامی فیلمهای مت دیمون,مجموعه فیلمهای مت دیمون,معرفی فیلمهای مت دیمون,بن افلک,بن افلک و جنیفر لوپز,بن افلک و جنیفر گارنر,بن افلک اسلام,بن افلک ایران,بن افلک ویکی پدیا,بن افلک آرگو,جنیفر لوپز و بن افلک,بن افلک جنیفر لوپز,بن افلک قد,بن افلک و جنیفر لوپز,عکس بن افلک و جنیفر لوپز,جدایی بن افلک و جنیفر گارنر,بن أفلیک اسلام,دفاع بن افلک از اسلام,بن افلک ضد ایرانی,بن افلک ویکی پدیا,جنیفر لوپز و بن افلک,جنیفر لوپز بن افلک,علت جدایی جنیفر لوپز و بن افلک,عکس جنیفر لوپز و بن افلک

 

سه ستاره مشهور هالیوود برای جمع آوری پول خیریه، بلیت یک برنامه را که شامل خوردن پیتزا با این بازیگران است، می‌فروشند.
بن افلک، مت دیمون و تام بردی وارد یک کار خیریه شدند و به این منظور بلیت یک برنامه را که شامل پیتزا خوردن با این سه بازیگر است می‌فروشند.

برای این که آنها بتوانند در این کار رکوردی به جای بگذارند و کارشان کاملا موفق باشد، ویدیویی پیش از این کار تهیه کرده‌اند و در این ویدیوی خیلی بامزه کارشان را تبلیغ و معرفی کرده‌اند.

میان خریداران بلیت این رقابت، قرعه‌کشی می‌شود و برنده به عنوان مهمان به بوستون که شهر این سه ستاره است پرواز می‌کند و در یک هتل چهار ستاره اقامت می‌کند و آنجا با این سه ستاره پیتزا می‌خورد و می‌تواند با آنها درباره مسایل ورزشی یا سیاسی صحبت کند.

برای شرکت در این قرعه‌کشی بلیتی ۱۰ دلاری فروخته می‌شود. زمان شرکت در این رقابت نیمه شب ۲۶ اکتبر تمام می‌شود.

هر یک از این ستاره‌ها در کار خیریه هستند و بنیادهای خودشان را در این زمینه دارند. بن افلک یک بنیاد خیریه برای کمک به کنگو دارد که پس از جنگ جهانی دوم در فهرست کشورهای مرگبار قرار دارد. دیمون بنیادی برای بهره‌مندی مردم از آب پاکیزه و سالم دارد و بردی بنیادی برای حمایت از ورزشکاران جوان آماتور را اداره می‌کند.

پولی که از این برنامه به دست می‌آید صرف کمک به بنیادهای خیریه  این سه ستاره می‌شود.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت