ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

مایکروسافت در آلمان مرکز داده تاسیس می‌کند

نویسنده: علی باستانی

مایکروسافت در آلمان مرکز داده تاسیس می‌کند

 

,مایکروسافت,مایکروسافت بند 2,مایکروسافت آفیس 2016,مایکروسافت چیست,مایکروسافت سرفیس,مایکروسافت اکانت,مایکروسافت ایران,مایکروسافت اکسل,مایکروسافت لینکدین,مایکروسافت آفیس,دانلود مایکروسافت آفیس 2016,مایکروسافت سرفیس پرو 4,مایکروسافت سرفیس پرو 3,مایکروسافت سرفیس هاب,مایکروسافت سرفیس پرو 2,مایکروسافت سرفیس پرو,مایکروسافت سرفیس 3,مایکروسافت سرفیس 2,مایکروسافت سرفیس ار تی,مایکروسافت سرفیس قیمت,ساخت مایکروسافت اکانت,چگونه مایکروسافت اکانت بسازیم,ساخت اکانت مایکروسافت ویندوز فون,مایکروسافت ایران را تحریم کرد,ایرانیان مایکروسافت,مایکروسافت در ایران,نمایندگی مایکروسافت ایران,تحریم مایکروسافت ایران,مایکروسافت پارتنر ایران,شرکت مایکروسافت ایران,کارمندان ایرانی مایکروسافت,کارکنان ایرانی مایکروسافت,مایکروسافت آفیس 2013 دانلود رایگان,مایکروسافت آفیس برای مک

 

شرکت مایکروسافت قصد دارد به منظور بهبود نحوه ارائه سرویس‌های ابری به مشتریان اروپایی خود، چند مرکز داده در آلمان احداث کند.
بر این اساس، برخی خدمات مایکروسافت از قبیل آژور، آفیس ۳۶۵ و  Dynamics CRM Online از طریق مراکز داده این شرکت در آلمان به مشتریان عرضه خواهد شد.

شرکت دویچه تلکوم (Deutsche Telekom) که از آن به عنوان بزرگترین شرکت مخابراتی در آلمان و اروپا یاد می‌شود، نظارت و کنترل بر داده‌های مشتریان را بر عهده خواهد داشت.

ساتیا نادلا (Satya Nadella) مدیر عامل مایکروسافت معتقد است این مراکز داده جدید در آلمان، علاوه بر این که رشد و نوآوری محلی را در پی دارد، این امکان را در اختیار مشتریان مایکروسافت می‌گذارد که نحوه برخورد با اطلاعات‌شان و نیز مکان نگهداری آنها را انتخاب کرده و به این فرایندها اعتماد داشته باشند.

تیموتئوس هوتگس (Timotheus Höttges) مدیر عامل اجرایی شرکت دویچه تلکوم نیز با تمجید از این اقدام مایکروسافت، گفت اکنون مشتریانی که می‌خواهند بر داده‌های خود که با سرویس‌های ابری مایکروسافت ادغام شده کنترل محلی داشته باشند، گزینه جدیدی در اختیار دارند.

وی پیش‎بینی کرد این ایده با استقبال قابل ملاحظه کاربران روبرو خواهد شد. با این حال، برخی کارشناسان این طرح را گامی دیگر برای ترویج بیش از پیش سرویس‌های ابری در قاره سبز به شمار می‌آورند.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت