ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

ماه‌چهره خلیلی: اهل مطالعه هستم / 9 فیلم اکران نشده دارم!

نویسنده: احمد اعجازی

ماه‌چهره خلیلی: اهل مطالعه هستم / 9 فیلم اکران نشده دارم!

ماه چهره خلیلی و شاهد احمدلو,ماه چهره خلیلی تصادف,ماه چهره خلیلی,ماه چهره خلیلی و همسرش,ماه چهره خلیلی عکس,ماه چهره خلیلی و همسرش,ماه چهره خلیلی باردار,ماه چهره خلیلی در کلاه پهلوی,ماه چهره خلیلی در مختارنامه,ماه چهره خلیلی دست دادن,فیلم اکران نشده حاتمی کیا,فیلم اکران نشده ایرانی,فیلم اکران نشده آنی,فیلم اکران نشده شرایط,فیلم اکران نشده,فیلم اکران نشده حامد بهداد,فیلم اکران نشده,فیلم جدید اکران شده,فیلمهای اکران نشده,فیلمهای اکران نشده در ایران,

تاریخ انتشار : سه شنبه, 22 تیر 1395

ساختن تیزر سینمایی یک کتاب برای معرفی آن به جامعه کار بسیار پسندیده ای است و من چون خودم اهل کتاب و مطالعه هستم، کار را پسندیدم.

به گزارش سینماخبر، ماه‌چهره خلیلی بازیگر سینما و تلویزیون در خصوص ساخت تیزر سینمایی از کتاب «رویای نیمه شب» گفت: یکی از دلایلی که من این کار را پذیرفتم و انتخاب کردم که در این کار باشم، این بود که هدف این کار، تشویق به مطالعه و معرفی یک کتاب بوده است.

وی در ادامه عنوان کرد: من این کار فرهنگی را بسیار پسندیدم؛ چون اقدام زیبایی است که یک کتاب را که سرشار از توصیف است، به تصویر بکشند. امیدوارم این کار ادامه پیدا کند و موفق شود.

بازیگر «گذر از رنج ها» در خصوص الگوبرداری جامعه از هنرمندان اظهار داشت: هنرمندان بسیار مورد توجه مردم هستند، خیلی ها نگاه می کنند که ما چه کتابی می خوانیم و حتی از ما می خواهند کتاب به آن ها معرفی کنیم. من خودم کتاب را خیلی دوست دارم و از اینکه از طریق هنر بازیگری ، کتاب خواندن را ترویج کنم استقبال می کنم.

بازیگر «مختارنامه» در خصوص کم کاری در سینما تصریح کرد: من هستم و کار می کنم اما متاسفانه کارهایی که در آن ها زحمت می کشم اکران نمی شود.  9 فیلمی که در آنها حضور داشتم، هنوز به دلایل مختلف اکران نشده است.

وی افزود: سینما در سال های اخیر رونق گرفته و این به دلیل تبلیغات گسترده و ورود کارگردان های تازه نفس با ایده های خوب است. امیدوارم سینما همین طور ادامه بدهد و در سال های آینده موفق تر و بهتر شود.

گفتنی است ماه چهره خلیلی در تازه ترین اثر علی عطشانی به نام یادم تورا فراموش به ایفای نقش پرداخته است.

 

 

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت