ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

ماهایا پطروسیان: کم کارم چون پیشنهادهای اخیرم راضی کننده نبوده‌اند / صبر می‌کنم تا اتفاق خاصی بیفتد

نویسنده: احمد اعجازی

ماهایا پطروسیان: کم کارم چون پیشنهادهای اخیرم راضی کننده نبوده‌اند / صبر می‌کنم تا اتفاق خاصی بیفتد

ماهایا پطروسیان و همسرش,ماهایا پطروسیان مسلمان,ماهایا پطروسیان,ماهایا پطروسیان عسل بدیعی,ماهایا پطروسیان درباره عسل بدیعی,ماهایا پطروسیان ویکی,ماهایا پطروسیان ویکی پدیا,ماهایا پطروسیان,ماهایا پطروسیان و رامبد جوان,ماهایا پطروسیان مسیحی,ماهایا پطروسیان,لارا پطروسیان,آرمناک پطروسیان,ادیک پطروسیان,سامسون پطروسیان,

تاریخ انتشار : سه شنبه, 22 تیر 1395

بازیگر سینما با اشاره به اینکه پیشنهادهای اخیرش در زمینه حضور در آثار سینمایی راضی کننده نبوده است گفت: صبر می کنم تا در زمینه بازی آثار مختلف و نقش های پیشنهادی، اتفاق خاصی بیفتد.

ماهایا پطروسیان بازیگر عرصه سینما و تلویزیون در گفت و گو با میزان، با اشاره به اصلی ترین دلایل کم کاری خود در این روزها گفت: مهمترین علت کم کاری من در یکی دو سال اخیر این است که کارهای پیشنهاد شده آثاری راضی کننده نبوده است چه برسد به نقش هایی که در آنها وجود داشته است.

وی ادامه داد: البته برخی از کارهای پیشنهادی به تنهایی اثر زیبایی بوده اما نقش موجود در آن نقش جالبی نبوده است.

پطروسیان تصریح کرد: با توجه به پیشنهادهایی که در مدت اخیر صورت گرفته ترجیح دادم کمی صبر کنم بلکه اتفاق خاصی بیفتد و نقشی که پیشنهاد می شود حداقل تا حدودی و به اندازه متوسطی مورد علاقه ام باشد.

این بازیگر سینما خاطرنشان کرد: در زمینه پذیرفتن نقش ها و حضور در یک اثر چندان سخت گیر نیستم اما نمی خواهم کار جدیدم با کارهای قبلی کارنامه ام تفاوت خیلی زیادی نداشته باشد.

 

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت