ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

ماجرای خبر ازدواج همزمان یک کویتی با 4 دختر (+عکس)

نویسنده: احمد اعجازی

ماجرای خبر ازدواج همزمان یک کویتی با 4 دختر (+عکس)

خبر ازدواج فریال,خبر ازدواج با زنان روسی,خبر ازدواج در روسیه,خبر ازدواج روسیه,خبر ازدواج مهناز افشار,خبر ازدواج احسان علیخانی,خبر ازدواج سام درخشانی,خبر ازدواج لی مین هو,خبر ازدواج سام درخشانی,خبر ازدواج نرگس محمدی,ازدواج همزمان با دو خواهر,ازدواج همزمان شاهزاده عربستان,ازدواج همزمان با دو دختر,ازدواج همزمان با دو عروس,ازدواج همزمان شاهزاده عربستانی,ازدواج همزمان با دو زن,ازدواج همزمان,ازدواج همزمان با مادر و دختر,ازدواج همزمان پسر کاشمری,ازدواج همزمان جوان کاشمری,

تاریخ انتشار : شنبه, 05 تیر 1395

خبر هم‌زمان ازدواج یک مرد کویتی با 4 زن جعلی از آب درآمد.

به گزارش عصر ایران، بعد از انتشار خبری مبنی بر اینکه یک مرد کویتی به خاطر روکم‌کنی همسر اول مطلقه‌اش، طی مراسمی همزمان با چهار دختر ازدواج کرد. رسانه‌های کویتی ضمن تکذیب این خبر اعلام کردند که  عکس و فیلم ها مربوط به حضور 3 مدل خانم در مراسم ازدواج یک کویتی است.

در متن این خبر آمده بود همسر اول این مرد  کویتی به او گفته بود که بعد از جدایی، عُرضه ازدواج مجدد نداری و نمی‌توانی دختری پیدا کنی که حاضر باشد با تو زندگی کند.

جوان کویتی برای اینکه ثابت کند نه‌تنها توان یافتن یک دختر، بلکه چهار همسر را دارد، با خواستگاری از چهار نفر با آنان قرار ازدواج همزمان گذاشت.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت