ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

لیونل مسی به۲۱ماه زندان محکوم شد/ستاره بارسلونا نجات پیدا می‌کند؟

نویسنده: احمد اعجازی

لیونل مسی به۲۱ماه زندان محکوم شد/ستاره بارسلونا نجات پیدا می‌کند؟

لیونل مسی 2016,لیونل مسی درگذشت,لیونل مسی 2015,لیونل مسی,لیونل مسی 2014,لیونل مسی در ایران,لیونل مسی 2013,لیونل مسی در اسرائیل,لیونل مسی فیس بوک,لیونل مسی و اسرائیل,ستاره بارسلونا به پرسپولیس پیوست,ستاره بارسلونا,ستاره های تیم بارسلونا,ستارگان بارسلونا,ستاره سابق بارسلونا,ستاره تیم بارسلونا,ستاره جوان بارسلونا,ستاره برزیلی بارسلونا,ستاره آرژانتینی بارسلونا,ستاره های بارسلونا همراه همسرانشان,

تاریخ انتشار : چهارشنبه, 16 تیر 1395

به اتهام فریبکاری مالیاتی؛
لیونل مسی به۲۱ماه زندان محکوم شد/ستاره بارسلونا نجات پیدا می‌کند؟

ستاره آرژانتینی تیم فوتبال بارسلونا به اتهام فریبکاری مالیاتی به ۲۱ ماه زندان محکوم شد.

به گزارش مهر، لیونل مسی بازیکن تیم فوتبال بارسلونا به اتهام پرداخت نکردن ۴/۱ میلیون یورو مالیات محکوم شده است. پدر این بازیکن نیز بخاطر دست داشتن در این ماجرا مجرم شناخته شد.

بر اساس گزارش infobae دادگاهی در بارسلونا امروز رای خود را در این باره اعلام کرد و مسی را به ۲۱ ماه زندان محکوم کرد. با این حال نبود سابقه کیفری در پرونده مسی از یک سو و کمتر از دو سال بودن حکم زندان وی می تواند راه نجات را برای بهترین بازیکن جهان باز کند.

مسی و پدرش چندی پیش در آستانه رقابتهای کوپا امه ریکا در دادگاه حاضر شده بودند. این بازیکن بعد از شکست آرژانتین برابر شیلی در فینال (ضربات پنالتی) در آغاز ۲۹ سالگی از تیم ملی خداحافظی کرد.

 

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت