ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

«لبخند رخساره» به ولنجک رسید

نویسنده: علی باستانی

%d9%84%d8%a8%d8%ae%d9%86%d8%af-%d8%b1%d8%ae%d8%b3%d8%a7%d8%b1%d9%87-%d8%a8%d9%87-%d9%88%d9%84%d9%86%d8%ac%da%a9-%d8%b1%d8%b3%db%8c%d8%af

 

,فیلم لبخند رخساره

 

«لبخند رخساره» که به قلم سعید نعمت‌اله و کارگردانی بهرنگ توفیقی در حال تولید است اکنون لوکشین این مجموعه در ولنجک تهران قرار دارد.

نعمت‌اله در گفت‌وگو با ما در این‌باره گفت: گروه ما از امروز در ولنجک تهران در خانه جمشید -یکی از شخصیت های داستان- کار خود را ادامه خواهد داد. بازیگرانی ازجمله بهزاد فراهانی، کامبیز دیرباز، مریم بوبانی، آتنه فقیه‌نصیری و آتیلا پسیانی در این خانه به ایفای نقش پرداخته و مقابل دوربین می‌روند و پریوش نظریه نیز در ادامه به جمع بازیگران در این خانه اضافه خواهد شد.

نعمت‌اله در ادامه افزود: مجموعه «لبخند رخساره» یک ملودرام اجتماعی است با موضوع عشق، خانواده و گذشت است. ضمن این‌که اکثریت گروه پشت‌صحنه این مجموعه، همان گروه سازنده «پشت‌بام تهران» است که تنها در دو مورد تغییر داشته است.

این مجموعه که بخشی از آن در مشهد و تهران فیلمبرداری می‌شود قرار است سکانس‌هایی از آن در یکی از شهرهای مرزی جلوی دوربین برود که به نظر می‌رسد این سکانس‌ها مربوط به مسئله ورود جنس قاچاق به ایران است. پیچ‌وخم داستان، مرد میانسال، رخساره و همسر اولش را در موقعیتی عاطفی قرار می‌دهد.

در خلاصه‌ای از داستان سریال «لبخند رخساره» آمده است: این سریال به ماجرای پدری به نام خلیل اشاره دارد که به‌شدت به فرزندش عشق می‌ورزد، خلیل به فرزند خود دروغی گفته است و حالا در صدد آن است که دروغش را با شجاعت و شهامت جبران کند. «لبخند رخساره» در مذمت دروغ است و به موضوع لذت بخشش و ایثار در یک خانواده می‌پردازد. این سریال دومین همکاری زینب تقوایی با سعید نعمت‌اله و بهرنگ توفیقی است. تجربه قبلی زینب تقوایی با سعید نعمت‌اله و بهرنگ توفیقی، سریال «پشت‌بام تهران» نام داشت که به‌عنوان سریال شبانه شبکه یک سیما روی آنتن می‌رفت.

از دیگر عوامل این سریال می‌توان به دستیار کارگردان: امیر کهکشان، مدیر تولید: مهدی بدرلو، مدیر تدارکات: افشین رئوفی،‌ مدیر تصویربرداری: فرشاد گل‌سفیدی، طراح صحنه: بابک پناهی، طراح لباس: محمد صادقی، تدوین: امیر شیبان خاقانی، صداگذار: کهرداد جلوخانی، برنامه‌ریز: محمد حمزه‌ای و… اشاره کرد.
سریال «لبخند رخساره» به نویسندگی سعید نعمت‌اله، کارگردانی بهرنگ توفیقی و تهیه‌کنندگی زینب تقوایی برای پخش از یکی از شبکه‌های سیما ساخته می‌شود.

بازیگران اصلی این مجموعه عبارتند از : کامبیز دیرباز (نقش خلیل)، مهدی سلطانی، بهناز جعفری( نقش رخساره)، بهزاد فراهانی، مریم بوبانی، علیرضا آرا، مجید واشقانی، حمیدرضا هدایتی، داریوش سلیمی و نوید خداشناس.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت