ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

لباس رسمی در تابستان مخصوص آقایان

نویسنده: علی باستانی

پوشیدن لباس رسمی در تابستان مخصوص آقایان

 

پوشیدن لباس رسمی,رموز پوشیدن لباس رسمی,نحوه پوشیدن لباس رسمی,آداب لباس پوشیدن رسمی,ناب ترین رموز پوشیدن لباس رسمی,رموز پوشیدن لباس رسمی در مجالس,طرز لباس پوشیدن رسمی,لباس رسمی مردانه,لباس رسمی مردانه,لباس رسمی مردانه 2016,پیراهن رسمی مردانه,لباس رسمی مردان,لباس رسمی مردان,مدل لباس رسمی مردانه,ست لباس رسمی مردانه,لباس نیمه رسمی مردانه,لباس های رسمی مردانه,

 

پوشیدن لباس رسمی در تابستان

تابستان شد و این ایام مملو از مراسمات رسمی و مهمانی های اداری همانند دیگر فصل های سال است. در این مهمانی ها باید ظاهری زیبا و همینطور تیپ رسمی داشته باشیم فارق از اینکه چقدر هوا گرم شده است. شاید در این موقع سال اولین گزینه های شما تی شرت و پیراهن های نخی باشد و کت شلوار گزینه خوبی به نظر نرسد اما نمیتوان با تی شرت به مهمانی های رسمی و اداری یا عروسی ها رفت. حال چرا به سراغ کت شلوار رفتیم؟ شما با استفاده از کت شلوار به راحتی میتوانید تیپ رسمی برای خود درست کنید بدون آنکه زحمت زیادی بکشید. حال پیشنهاد ما به شما در این ماه های گرم سال:

 

کت های استرچ

این کت ها انتخاب مناسبی برای انجام کارهای روزمره یک مرد متشخص است، به دلیل آنکه پارچه تا حدودی منعطف است. به خاطر بافت پارچه کت ممکن است که کمی احساس محدودیت کنید، اما این حس فقط در ابتدا پیش می آید و بعدا خود کت اندازه شما میشود. بافت پارچه دمای بدن شما را تنظیم میکند و نمی گذارد که بیش از حد معمول بشود. همین طور این بافت در برابر چروک و آب مقاوم است پس شما میتوانید تا آخر روز ظاهرتان را حفظ کنید.

کت های کتان

کت شلوار یکی از مهم ترین لباس های آقایان است و در هنگام تابستان محبوب ترین انتخاب، کت های کتان است. کتان راه خوبی برای مقابله با گرمای تابستان است، به شما آزادی عمل و همین طور آرامش میدهند. این بافت پارچه در رنگ های متفاوتی ارائه میشود به همین دلیل به راحتی میتوان آن را با بقیه لباس ها ست کرد. پوست های برنز با پیراهن سفید و کت کتان با رنگ های روشن عالی به نظر میرسد. از پوشیدن کت کتان به همراه لباس های رنگی خجالت نکشید، اما باید حواستان به رنگ بندی و همچنین رنگ پوست هم باشد.

 نکات مهم پوشیدن لباس رسمی در تابستان مخصوص آقایان

شما میتوانید با استفاده از طرح ها و رنگ های مختلف خودتان را از بقیه افراد متمایز کنید اما باید یک سری نکات را نیز رعایت کنید. از بافت های دیگر هم میتوان استفاده کرد ولی در این مقاله اولویت اول کنترل دمای بدن و دوم راحتی آن است. پس خودتان را فقط به این گزینه ها محدود نکنید؛ خلاقیت به خرج دهید تا ظاهری عالی برای خودتان درست کنید.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت