ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

لادن مستوفی: پایان‌بندی «پریا» را مدیر قبلی صدا و سیما تغییر داد!

نویسنده: احمد اعجازی

لادن مستوفی: پایان‌بندی «پریا» را مدیر قبلی صدا و سیما تغییر داد!

لادن مستوفی و همسرش,لادن مستوفی تالار وحدت,لادن مستوفی,لادن مستوفی و همسرش شهرام اسدی,لادن مستوفی زندان,لادن مستوفی بیوگرافی,لادن مستوفی عکس,لادن مستوفی وهمسرش,لادن مستوفی بازیگر,لادن مستوفی حبس,سریال پریا کی پخش میشود,سریال پریا قسمت اول,سریال پریا 1,سریال پریا قسمت 1,سریال پریا قسمت 2,سریال پریا,سریال پریا و بردیا,سریال آب پریا,سریال آب پریا,سریال آب پریا قسمت آخر,

تاریخ انتشار : جمعه, 22 مرداد 1395

در برنامه «خوشا شیراز» مطرح شد
لادن مستوفی: پایان‌بندی «پریا» را مدیر قبلی صدا و سیما تغییر داد!

لادن مستوفی در برنامه «خوشا شیراز» درباره تغییر در پایان بندی سریال «پریا» توضیحاتی را ارایه کرد.

به گزارش مهر، برنامه «خوشا شیراز» امروز جمعه ۲۲ مرداد ماه مهمان لادن مستوفی و امیرحسین آرمان بازیگران سریال «پریا» بود که این شب ها از شبکه سه سیما پخش می شود.

علی ضیاء مجری «خوشا شیراز» در این برنامه که همزمان از شبکه استانی فارس و شبکه پنج سیما پخش می شود درباره «پریا» و داستان آن با بازیگران گفتگو کرد.

وی در بخشی از این گفتگو بیان کرد که بیشترین آمار طلاق در کشور به زوج هایی تعلق دارد که در آنها خانم از طرف مقابل بزرگتر است و یا طرفین همسن هستند.

لادن مستوفی در این برنامه درباره تغییر پایان بندی سریال «پریا» که با نظر سرافراز انجام شده است، توضیح داد: ارشدترین مدیر سازمان صداوسیما یعنی آقای سرافراز با پایان بندی قبلی این سریال مشکل داشت. او می خواست در جریان قصه و نگارش این سریال و قسمت های آینده آن باشد و حتی تصویربرداری سریال به خاطر او حدود سه ماه به تاخیر افتاد. درواقع قرار بود شهریور تصویربرداری «پریا» شروع شود اما ما آبان ماه آن را کلید زدیم.

امیرحسین آرمان نیز در ادامه سخنان مستوفی بیان کرد: البته این سه ماه تاخیر برای من خوب شد چون سر کار دیگری بودم و توانستم به این سریال برسم.

مستوفی نیز با تایید سخن آرمان و اینکه اتفاق خوبی بوده است درباره دلیل بیان تغییر این پایان بندی عنوان کرد: گفتن بعضی از موارد برای مردم ضرری ندارد بلکه ما فکر می کنیم ضرر دارد. اتفاقا شاید تصویر کلی بهتری نسبت به آنچه که در پشت صحنه حال رخ دادن است  و ما هم جزوی از آن هستیم به مخاطب ارایه دهد چون مخاطب فکر می کند برای ما همه چیز در هاله ای از تقدس قرار دارد و ما به شکل زرورق وار کار می کنیم درحالیکه ما هم با همه درگیری های سازمانی و کاری و حتی زندگی شخصی مواجه هستیم.

این بازیگر درباره حضور خود در سریال «پریا» یادآور شد: آخرین تجربه تلویزیونی من سریال «خانه ای در تاریکی» باز هم با اسماعیل عفیفه تهیه کننده بود. بعد از آن جز یک تله تئاتر دیگر با تلویزیون کار نکردم چراکه دوست ندارم در یک قالب تلویزیونی و یا حتی تئاتری و سینمایی جا بیفتم بلکه می خواهم با فاصله باشد. در این چند سال آقای عفیفه از من در کارهای دیگری هم دعوت کرد که نتوانستم در آنها حضور داشته باشم.

وی درباره فیلمنامه «پریا» توضیح داد: هسته اصلی این داستان برای من خیلی خوب و جذاب بود؛ اینکه طرح داستان در زمینه ایدز است و به صورت عاشقانه می شود. قرار بود با یک سری ایده آل ها و پارامترهایی که برای کیفیت کار خوب است پیش برویم، بخشی اجرا شد و بخشی هم محقق نشد. البته خیلی ساده انگارانه است که فکر کنید به صدردصد آنچه پیش بینی فکر می کنید، برسید و حتی اگر به ۷۰ درصد هم نزدیک شوید خوب است.

مستوفی در پایان گفت: ما به همان ۷۰ درصد هم نرسیدیم و می توانست اتفاقات بهتری رخ دهد ولی «پریا» در مجموع تجربه بسیار خوبی برای من بود؛ از کارگردان صمیمی و همراه پروژه گرفته تا همکاران در این کار همه خوب بودند.

برنامه «خوشا شیراز» که به صورت همزمان از شبکه های استانی فارس و شبکه پنج سیما پخش می شود با نیمه تمام ماندن سخنان لادن مستوفی در شبکه پنج به پایان رسید و قرار شد این برنامه از شبکه استانی فارس ادامه پیدا کند.

سریال «پریا» این شب ها به کارگردانی حسین سهیلی زاده و تهیه کنندکی اسماعیل عفیفه از شبکه سه سیما روی آنتن می رود.

 

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت