ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

قیمت آسفالت ۴۳ درصد کاهش یافت

نویسنده: احمد اعجازی

قیمت آسفالت ۴۳ درصد کاهش یافت

قیمت آسفالت محوطه,قیمت آسفالت رنگی,قیمت آسفالت توپکا,قیمت آسفالت بر,قیمت آسفالت در تهران,قیمت آسفالت در مشهد,قیمت آسفالت گرم,قیمت آسفالت پشت بام,قیمت آسفالت خیابان,قیمت آسفالت پلیمری,آسفالت 8,آسفالت به انگلیسی,آسفالت 8 پول بی نهایت,آسفالت طوس,آسفالت رنگی,آسفالت 7 برای اندروید,آسفالت 7,آسفالت سرد,آسفالت پلیمری,آسفالت 8 برای کامپیوتر,

تاریخ انتشار : جمعه, 22 مرداد 1395

سازمان حمایت اعلام کرد: قیمت آسفالت در راستای خروج از رکود بازار و ‬با توجه به افت نرخ قیمت جهانی نفت و به تبع آن کاهش قیمت مواد اولیه قیر در بازار داخلی، ۴۳ درصد کاهش یافت.

به گزارش تسنیم،با توجه به افت نرخ قیمت جهانی نفت و به تبع آن کاهش قیمت مواد اولیه قیر در بازار داخلی، قیمت آسفالت نسبت به قیمت قبل طبق جدول ذیل 43 درصد به نفع مصرف کننده کاهش یافت و  با این نرخ به بازار عرضه می‌شود.

 

اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

 

به گزارش تسنیم،  بر اساس اعلام سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان: « در پی درخواست تعدادی از مصرف کنندگان و شرکت‌های پیمانکاری در مورد بازنگری و تعدیل قیمت آسفالت  با توجه به کاهش قیمت مواد اولیه قیر موضوع به انجمن شرکتهای ساختمانی ، تاسیساتی و راهسازی استان یزد ارجاع گردید.

انجمن مذکور ضمن تهیه آنالیز قیمت و با دعوت از ذی نفعان اعم از تولیدکنندگان، خریداران آسفالت و همچنین نهادهای مرتبط و موثر نسبت به بررسی آنالیز قیمت اقدام و نرخ های کاهشی را اعلام کردند.

تمام صاحبان بنگاه‌های اقتصادی باید به این نکته توجه داشته باشند که در کلیه موارد قیمت های ابلاغی حداکثر قیمت بوده و کاهش قیمت و انتفاع مستقیم مصرف کننده امری شایسته و مورد تأکید و تقدیر است.

لذا انتظار می‫رود بنگاههای اقتصادی با الگو قرار دادن این اقدام شایسته و خداپسندانه در راستای تقویت و ترغیب قدرت خرید نسبت به کاهش قیمت تمام شده کالا و خدمات تولیدی به صورت خودجوش و داوطلبانه اقدام نمایند.»

 

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت