ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

قراداد اکران «مالاریا» و «هفت ماهگی» بسته شد

نویسنده: علی باستانی

%d9%82%d8%b1%d8%a7%d8%af%d8%a7%d8%af-%d8%a7%da%a9%d8%b1%d8%a7%d9%86-%d9%85%d8%a7%d9%84%d8%a7%d8%b1%db%8c%d8%a7-%d9%88-%d9%87%d9%81%d8%aa-%d9%85%d8%a7%d9%87%da%af%db%8c-%d8%a8

 

,فیلم مالاریا,فیلم مالاریا,دانلود فیلم مالاریا,فیلم بیماری مالاریا,فیلم چرخه زندگی مالاریا,دانلود فیلم کوتاه مالاریا,انیمیشن چرخه زندگی مالاریا,دانلود انیمیشن چرخه زندگی مالاریا

 

با پایان جلسه هفتگی شورای صنفی نمایش، سخنگوی این شورا اعلام کرد که قرار داد نمایش دو فیلم «مالاریا» به کارگردانی پرویز شهبازی و «هفت ماهگی» ساخته هاتف علیمردانی در گروه آفریقا و آزاد به ثبت رسید.
«مالاریا» که برای اولین بار در سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد با نظرات بسیار متفاوتی مواجه شد و عوامل این فیلم حاضر نشدند در نشست خبری این فیلم شرکت کنند. «مالاریا» قرار است بعد از اتمام اکران «لاک قرمز» به سرگروهی سینما آفریقا، نمایش داده شود.

در «مالاریا» پرویز شهبازی، ساعد سهیلی، ساغر قناعت، آزاده نامداری و آذرخش فراهانی به ایفای نقش پرداختند. آذرخش فراهانی در جشنوراه سی و چهارم نامزد دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد شد.

از سوی دیگر هاتف علیمردانی که تجربه اکران موفق دو فیلم «مردن به وقت شهریور» و «کوچه بی نام» را دارد، قرار است ششمین فیلم سینمایی‌اش از نیمه دوم دی ماه در گروه آزاد به نمایش درآید.

در «هفت ماهگی» هم حامد بهداد، باران کوثری، پگاه آهنگرانی، هانیه توسلی، احمد مهرانفر، فرشته صدرعرفایی، بهناز جعفری، رضا بهبودی جلوی دوربین هاتف علمیردانی رفتند. از مهم ترین حاشیه‌‌هایی که برای «هفت ماهگی» رخ داد، می‌توان به تصادف باران کوثری اشاره کرد که منجر به جراحاتی در ناحیه دست و صورت این بازیگر شد.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت