ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

قبرستانی عجیب برای جن ها !

نویسنده: احمد اعجازی

قبرستانی عجیب برای جن ها !

اجنه,اجنه در ایران,اجنه و شیاطین,اجنه ها,اجنه و ارواح,اجنه احمدی نژاد,اجنه عکس,اجنه و رمال,اجنه واقعی,اجنه مجمده,جن چیست,جن چیست عکس,جن چیست و کجاست,جن چیست ویکی پدیا,مسجد جن چیست,جن چیست,جن زدگی چیست,جن پت چیست؟,غذای جن چیست؟,جن گیری چیست,گورستان جن,گورستان جن ها,گورستان جن ها در چابهار,گورستان جن در سیستان و بلوچستان,گورستان جن در سیستان بلوچستان,گورستان جنیان,گورستان جنگ جهانی دوم,گورستان جن تیس,گورستان جن در ایران,گورستان جن در روستای تیس,قبرستانی عجیب در شمال کشور,قبرستانی عجیب در گلستان,قبرستانی عجیب,قبرستانی عجیب در استان گلستان,قبرستانی عجیب در ایران,قبرستانی عجیب در گنبد کاووس,قبرستان عجیب در استان گلستان,قبرستان عجیب در گرگان,قبرستان عجیب گلستان,قبرستان عجیب در گلستان,قبرستان جن ها,قبرستان جن ها در ایران,قبرستان جن,قبرستان جن ها در سیستان,قبرستان جن در سیستان و بلوچستان,قبرستان جنیان,قبرستان جن ها در ایران + تصاویر,قبرستان جن ها در ایران,قبرستان جن ها در چابهار,قبرستان جن سیستان,جنیان,جنیان و جن زدگان,جنیان و حضرت علی,جنیان شیعه,جنیان در کربلا,جنیان و شیاطین,جنیان زن,جنیان از چه میترسند,جنیان کافر,جنیان مسلمان,

تو جنوب شرقی ترین نقطه ایران، یه مکان رازآمیز و مخوف وجود داره که به گورستان جن معروفه. این گورستان با سنگ های عظیم الجثه اش، یه مکانه فوق العاده جالب برای ماجراجویانیه که به دنیای ماوراالطبیعه علاقه دارن.
این گورستان خاموش و مرموز، تو روستای باستانی تیس با قدمت 2300 سال قرار گرفته. تو این روستا، اعتقادات و باورهای مردم بلوچ با رازآمیزی و سکوت طبیعت و آثار باستانی به جای مونده، گره خورده و گورستان جن که بلوچ ها بهش جن سنط هم میگن، یکی از همین رازهاست.

گورستان جن یا همون جن سنط جایی که سنگ قبرهای بزرگ و عجیبی داره و این قبرها محلی های اون منطقه رو به این باور رسونده که این گورها محل دفن آدمیزاد نیست. تو این گورستان قبرها کنار هم روی سطحی صخره ای  حفر شدن که این شیوه حفاری سوال های زیادی رو به وجود آورده که چه کسانی این گورها رو حفر کردن یا چرا سطح سنگی رو برای حفر کردن انتخاب کردن یا اینکه با چه وسیله تونستن روی سطح سنگی، گورها رو حفر کنن ؟
چون برای این پرسش ها مثل خود گورستان جز سکوت و خاموشی چیزی شنیده نشد در نهایت پاسخ به دنیای از ما بهتران کشیده شده. امروزه کندن سطح سنگی رو با وسایل ابتدایی به سختی میشه انجام داد شاید به همین دلیله که مردم محلی حفر این گورهارو به نیروی مافوق بشر نسبت میدن.
این گورستان عجیب روی تپه ای کم ارتفاع در پای کوه پیل بند قرار گرفته. کنار همین گورستان که به قبرستان شماره 1 تیس مشهوره، قبرستان مردم روستا هم قرار داره اما گورهای این قبرستان بر سطح خاکی نرم حفر شدند. مردم این روستا با اینکه مردگان خودشون رو تو این گورستان دفن می کنن، خیلی مراقبند که شب گذرشون به گورستان جن ها نیوفته.
چون بومی های این روستا معتقدن که وقتی هوا تاریک میشه جن ها بر سر مردگان خودشون مویه می کنن و هر کسی که شبانه گذرش به این گورستان افتاد مورد نفرین جن ها قرار می گیره و بعد از چند روز با عذابی سخت میمیره.

گورستان جن/قبرستان جن

گورستان جن/گورستان جن/قبرستان جن

گورستان جن

گورستان جن

برچسب ها : اجنه،اجنه احمدی نژاد،اجنه در ایران،اجنه عکس،اجنه مجمده،اجنه ها،اجنه و ارواح،اجنه و رمال،اجنه و شیاطین،اجنه واقعی،جن پت چیست؟،جن چيست،جن چیست،جن چیست عکس،جن چیست و کجاست،جن چیست ویکی پدیا،جن زدگی چیست،جن گیری چیست،جنیان،جنیان از چه میترسند،جنیان در کربلا،جنیان زن،جنیان شیعه،جنیان کافر،جنیان مسلمان،جنیان و جن زدگان،جنیان و حضرت علی،جنیان و شیاطین،غذای جن چیست؟،قبرستان جن،قبرستان جن در سیستان و بلوچستان،قبرستان جن سیستان،قبرستان جن ها،قبرستان جن ها در ايران،قبرستان جن ها در ایران،قبرستان جن ها در ایران + تصاویر،قبرستان جن ها در چابهار،قبرستان جن ها در سیستان،قبرستان جنیان،قبرستان عجیب در استان گلستان،قبرستان عجیب در گرگان،قبرستان عجیب در گلستان،قبرستان عجیب گلستان،قبرستانی عجیب،قبرستانی عجیب در استان گلستان،قبرستانی عجیب در ایران،قبرستانی عجیب در شمال کشور،قبرستانی عجیب در گلستان،قبرستانی عجیب در گنبد کاووس،گورستان جن،گورستان جن تیس،گورستان جن در ایران،گورستان جن در روستای تیس،گورستان جن در سیستان بلوچستان،گورستان جن در سیستان و بلوچستان،گورستان جن ها،گورستان جن ها در چابهار،گورستان جنگ جهانی دوم،گورستان جنیان،مسجد جن چیست

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت