ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

قایق هزار اسبی آستون‌مارتین +عکس

نویسنده: علی باستانی

قایق هزار اسبی آستون‌مارتین +عکس

 

قایقی خواهم ساخت,قایق,قایق بادی,قایق کاغذی,قایق های تندرو سپاه,قایق تندرو,قایق موتوری,قایقرانی,قایق به انگلیسی,قایق تفریحی,قایق بادی,قایق بادی حرفه ای,قایق بادی اینتکس,قایق بادی قیمت,قایق بادی موتوری,قایق بادی intex,قایق بادی جیمینی,قایق بادی دست دوم,قایق بادی مارینر,قایق بادی جیمینی دست دوم,قایق کاغذی,قایق کاغذی منصور,قایق کاغذی کاردستی,قایق کاغذی منصور دانلود,قایق کاغذی از منصور,قایق کاغذی ساختن,قایق کاغذی شعر,قایق کاغذی ساخت,قایق کاغذی منصور متن,قایق کاغذی آموزش,قایق های تندرو سپاه,قایق های تندرو سپاه,قایق های تندرو سپاه پاسداران,قایق های تندرو سپاه آپارات,قایق های تندروی سپاه,فیلم قایق های تندرو سپاه,سرعت قایق های تندرو سپاه,مشخصات قایق های تندرو سپاه,تعداد قایق های تندرو سپاه,قایق های تندروی سپاه پاسداران,قایق تندرو,قایق تندرو سپاه,قایق تندرو ذوالفقار,قایق تندرو سراج,قایق تندرو ایران,قایق تندرو,قایق تندرو آذرخش,قایق تندرو سپاه,قایق تندروی یا مهدی,قایق تندرو ایران,قایق موتوری,قایق موتوری بزرگ,قایق موتوری فروشی,قایق موتوری یاماها,قایق موتوری کاغذی,قایق موتوری اسباب بازی,قایق موتوری چیست,قایق موتوری بادی,قایق موتوری با کاغذ,قایق موتوری تفریحی,قایقرانی,قایقرانی بانوان,قایقرانی در آبهای خروشان,قایقرانی آذربایجان شرقی,قایقرانی کایاک,قایقرانی تهران,قایقرانی روئینگ,قایقرانی زنان,قایقرانی دریاچه آزادی,قایقرانی اسلالوم,قایق به انگلیسی,قایق به انگلیسی چی میشه,قایق به انگلیسی,معنی قایق به انگلیسی,قایق سواری به انگلیسی,قایق تفریحی به انگلیسی,قایق رانی به انگلیسی,قایق بادبانی به انگلیسی,قایق موتوری به انگلیسی,قایق بادی به انگلیسی,قایق تفریحی,قایق تفریحی در ایران,قایق تفریحی قیمت,قایق تفریحی شخصی,قایق تفریحی فروشی,قایق تفریحی خرید,قایق تفریحی بادی,قایق تفریحی در دبی,قایق تفریحی کیش,قایق تفریحی به انگلیسی

 

 

آستون‌مارتین وارد فاز جدید و نسبتاً تعیین‌کننده‌ای در حیات خود می‌شود؛ رئیس جدید، روابط جدید با مرسدس، موتورهای جدید توربو و مهمتر از همه، مدل جدید DB11. و موضوع نسبتاً کم‌اهمیت‌تر برای آستون‌مارتین، ساخت یک شاسی‌بلند جدید در آینده‌ای نزدیک در ولز است.
فارغ از همه اینها، خودروساز بریتانیایی مدل‌های اسپورت، زمانی را نیز برای ماجراجویی در دنیای حمل‌و‌نقل دریایی پیدا کرده است. یکی از ثمرات این موضوع، AM37، یک قایق‌ موتوری با عرشه چوبی است که احتمالاً برای حضور در موناکو یا ونیز طراحی شده، ولی احتمالاً در «چلسی» لنگر خواهد انداخت.

قایق هزار اسبی آستون‌مارتین

این قایق که توسط شرکت «کوینتسنس یاس» تولید شده، به نظر می‌رسد که «وضع فعلی حمل و نقل دریایی را به چالش بکشد». AM37 دنیای ناوگان دریایی را با المان‌های طراحی اتومبیل ترکیب کرده و در نتیجه یک طراحی داخلی خودرویی را در یک دل پوسته قایقی جای داده است.

قایق هزار اسبی آستون‌مارتین

البته برخی چیزها در این قایق وجود دارند که نمی‌توان آنها را در خودروهای آستون‌مارتین یافت؛ از جمله یک پلتفرم شنا و سیستم لنگر الکترونیکی که با یک نمایشگر کنترل شبیه به آی‌پد آزاد می‌شود. همچنین در این قایق، تجهیزاتی مانند یک سیستم خنک‌کننده، یک یخچال و یک قهوه‌ساز دیده می‌شود. همه این تجهیزات را را می‌توان از راه دور و در هنگام رفتن به لنگرگاه کنترل کرد.

قایق هزار اسبی آستون‌مارتین

برای پیشرانه ۳ گزینه و دو روش پروانه و جت وجود دارد. مدل پایه AM37 را می‌توان با هر یک از دو حالت، جفت موتورهای دیزلی ۳۷۰ اسب‌بخاری یا جفت موتورهای بنزینی ۴۳۰ اسب‌بخاری انتخاب کرد. این در حالی است که مدل سطح بالای AM37 S مجهز به  یک جفت موتور بنزینی ۵۲۰ اسب‌بخاری است.

قایق هزار اسبی آستون‌مارتین

بر این اساس، قدرت کلی AM37 حداکثر به ۱۰۴۰ اسب‌بخار می‌رسد؛ یعنی به اندازه دو V12 ونتیج. امّا حداکثر سرعت ۵۲ نات و اندکی کمتر از ۹۶ کیلومتر بر ساعت است؛ سرعتی که در دریا و هنگامی که می‌خواهید صیدهای دریایی‌تان در جای خود حفظ شوند، ممکن است بسیار زیاد نیز باشد.

قایق هزار اسبی آستون‌مارتین

در حالی که AM37 بیشتر شبیه به یک نسخه مدرن از قایق لوکس سال‌های نه‌چندان دور، «ریوا آکواراما» است، آستون‌مارتین برنامه‌های سفارشی‌سازی متنوعی را با رنگ‌ها و متریال‌های گوناگون در نظر گرفته است؛ به طوری که به سرعت می‌توانید ظاهری مانند یک One-77 را برای قایق خود ایجاد کنید.

قایق هزار اسبی آستون‌مارتین

AM37 قبل از ورودش به بازار در انتهای سال ۲۰۱۶، در هفته طراحی میلان معرفی می‌شود.

برچسب ها : تعداد قایق های تندرو سپاه،سرعت قایق های تندرو سپاه،فیلم قایق های تندرو سپاه،قايق به انگليسي،قايق تندرو،قايق تندرو ايران،قايق تندرو سپاه،قايق هاي تندرو سپاه،قایق،قایق بادبانی به انگلیسی،قایق بادی،قایق بادی intex،قایق بادی اینتکس،قایق بادی به انگلیسی،قایق بادی جیمینی،قایق بادی جیمینی دست دوم،قایق بادی حرفه ای،قایق بادی دست دوم،قایق بادی قیمت،قایق بادی مارینر،قایق بادی موتوری،قایق به انگلیسی،قایق به انگلیسی چی میشه،قایق تفریحی،قایق تفریحی بادی،قایق تفریحی به انگلیسی،قایق تفریحی خرید،قایق تفریحی در ایران،قایق تفریحی در دبی،قایق تفریحی شخصی،قایق تفریحی فروشی،قایق تفریحی قیمت،قایق تفریحی کیش،قایق تندرو،قایق تندرو آذرخش،قایق تندرو ایران،قایق تندرو ذوالفقار،قایق تندرو سپاه،قایق تندرو سراج،قایق تندروی یا مهدی،قایق رانی به انگلیسی،قایق سواری به انگلیسی،قایق کاغذی،قایق کاغذی آموزش،قایق کاغذی از منصور،قایق کاغذی ساخت،قایق کاغذی ساختن،قایق کاغذی شعر،قایق کاغذی کاردستی،قایق کاغذی منصور،قایق کاغذی منصور دانلود،قایق کاغذی منصور متن،قایق موتوری،قایق موتوری اسباب بازی،قایق موتوری با کاغذ،قایق موتوری بادی،قایق موتوری بزرگ،قایق موتوری به انگلیسی،قایق موتوری تفریحی،قایق موتوری چیست،قایق موتوری فروشی،قایق موتوری کاغذی،قایق موتوری یاماها،قایق های تندرو سپاه،قایق های تندرو سپاه آپارات،قایق های تندرو سپاه پاسداران،قایق های تندروی سپاه،قایق های تندروی سپاه پاسداران،قایقرانی،قایقرانی آذربایجان شرقی،قایقرانی اسلالوم،قایقرانی بانوان،قایقرانی تهران،قایقرانی در آبهای خروشان،قایقرانی دریاچه آزادی،قایقرانی روئینگ،قایقرانی زنان،قایقرانی کایاک،قایقی خواهم ساخت،مشخصات قایق های تندرو سپاه،معنی قایق به انگلیسی

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت