ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

قابلیت‌های پنهان واتس‌اپ

نویسنده: احمد اعجازی

قابلیت‌های پنهان واتس‌اپ

واتس اپ پلاس,واتس اپ اندروید,واتس آپ برای کامپیوتر,واتس آپ برای اندروید,واتس اپ طلایی,واتس اپ جاوا,واتس آپ چیست,واتس اپ پلاس ورژن جدید,واتس اپ جاوا سامسونگ,واتس اپ دوم,قابلیت های واتس اپ پلاس,قابلیت های واتس اپ جی بی,قابلیتهای واتس اپ,قابلیت های واتس اپ پلاس,قابلیت های واتس اپ جی بی,قابلیت های واتس آپ,ویژگی های واتس آپ,ویژگی های واتس اپ پلاس,ویژگی های برنامه واتس آپ,قابلیت های برنامه واتس اپ,قابلیت های جدید واتس اپ,ویژگی های جدید واتس اپ,

بولد، ایتالیک و خط‌دار کردن پیام‌ها، غیرفعال کردن تیک آبی پس از خواندن پیام، ذخیره تاریخچه پیام‌ها و تغییر کاغذ دیواری از قابلیت‌هایی اضافه‌شده به واتس‌اپ است.

واتس‌اپ از زمان راه‌اندازی خود تغییرات زیادی را پشت سر گذاشت، اما پس از اینکه در سال ۲۰۱۴ توسط فیس‌بوک خریداری شد، به کلی دگرگون شد. توسعه‌دهندگان وعده دادند که پیام صوتی را به واتس‌اپ می‌آورند و به عهد خود وفا کردند، اما پس از آن ویژگی‌های دیگری نیز به این پیام رسان افزودند. وب‌سایت نوروگجت به چند مورد از این قابلیت‌ها اشاره کرده است.

بولد، ایتالیک و خط‌دار کردن پیام‌ها
قالب‌بندی متن یکی از جدیدترین قابلیت‌هایی است که به این اپلیکیشن افزوده شده است و به کاربران این امکان را می‌دهد که با قرار دادن پیام خود در دو ستاره (*) پیام خود را بولد کنند، همچنین با قرار گرفتن پیام در دو علامت (_) متن ایتالیک شده و با قرار گرفتن در بین دو (˜) متن خط‌دار می‌شود.

%image_alt%

غیرفعال کردن تیک آبی

وجود تیک آبی در پیام‌ها مخاطبان شما را آگاه می‌کنند که پیامشان را خوانده‌اید. بنابراین اگر می‌خواهید پیام آنها را بخوانید بدون اینکه بدانند، اپلیکیشن واتس‌اپ را باز کنید، به بخش (account) و سپس (privacy) بروید و گزینه read receipts را لغو کنید. البته با غیرفعال کردن این گزینه، اگر پیامی برای دوستان خود بفرستید هم از خوانده شدن یا نشدن آن آگاه نخواهید شد.

%image_alt%

ذخیره تاریخچه پیام‌ها
شما می‌توانید با رفتن به بخش تنظیمات (settings) و سپس بخش پیام‌ها (chats) انتخاب گزینه گرفتن نسخه پشتیبان از پیام‌ها (chat backup)، پیام‌های خود را نگه‌داری کنید. می‌توانید انتخاب کنید که تایخچه پیام‌های شما به صورت هفتگی یا ماهیانه ذخیره شود و اینکه پیام‌ها شامل تصویر و یا ویدیو باشند هم مشکلی ایجاد نمی‌کند.

%image_alt%

تغییر والپیپر
اگر به هر نحوی از والپیپر واتس‌اپ خود خسته شدید می‌توانید آن را تغییر دهید و این بسیار آسان است. برای این کار کافی است به بخش تنظیمات و سپس پیام‌ها رفته و در بخش کاغذ دیواری (wallpaper) تصویر دیگری را انتخاب کنید.

%image_alt%

 

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت