ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

فیلم محبوب کن، نماینده آلمان در اسکار

نویسنده: علی باستانی

فیلم محبوب کن، نماینده آلمان در اسکار

 

,تونی اردمان,فیلم آلمانی,فیلم آلمانی با زیر نویس فارسی,فیلم آلمانی با زیرنویس,فیلم آلمانی زیر نویس فارسی,فیلم آلمانی با زیر نویس آلمانی,دانلود فیلم آلمانی,فیلم آموزش زبان آلمانی,فیلم به زبان آلمانی,دانلود فیلم آلمانی با زیر نویس فارسی,فیلم آلمانی با زیرنویس فارسی,فیلم زبان آلمانی با زیرنویس فارسی,فیلم به زبان آلمانی با زیرنویس فارسی,دانلود فیلم به زبان آلمانی با زیرنویس,دانلود فیلم آلمانی با زیرنویس,دانلود رایگان فیلم آلمانی با زیرنویس,فیلم ایرانی با زیرنویس آلمانی,دانلود فیلم به زبان آلمانی با زیرنویس فارسی,دانلود فیلم آلمانی زبان اصلی,دانلود فیلم آلمانی طبیب,دانلود فیلم آلمانی جنگ جهانی دوم,دانلود فیلم آلمانی صحنه دار,دانلود فیلم آلمانی زبان,دانلود فیلم آلمانی سقوط,دانلود فیلم آلمانی زیرنویس فارسی,دانلود فیلم با زیرنویس آلمانی,فیلم آموزش زبان آلمانی به فارسی,فیلم آموزش زبان آلمانی Extra,فیلم آموزش زبان آلمانی,سریال آموزش زبان آلمانی,سریال آموزش زبان آلمانی Extra,فیلم آموزش مقدماتی زبان آلمانی,فیلم های آموزشی زبان آلمانی,دانلود رایگان فیلم آموزش زبان آلمانی,دانلود سریال آموزش زبان آلمانی,خرید فیلم به زبان آلمانی,دانلود رایگان فیلم به زبان آلمانی,دانلود فیلم به زبان آلمانی,دانلود فیلم سینمایی به زبان آلمانی,دانلود فیلم و سریال به زبان آلمانی,دانلود فیلم و کارتون به زبان آلمانی

 

آلمان درام‌کمدی «تونی اردمان» (Toni Erdmann) ساخته مارن آده و برنده جایزه بزرگ فیپرشی 2016 را به عنوان نماینده خود برای رقابت در بخش بهترین فیلم خارجی زبان اسکار به آکادمی علوم و هنرهای سینمایی معرفی کرد. این کمدی سیاه که رابطه پرماجرای بین یک پدر و دختر را به تصویر می‌کشد، اولین‌بار در بخش مسابقه جشنواره فیلم کن به نمایش درآمد و با واکنش تحسین‌آمیز منتقدان سراسر دنیا روبه‌رو شد.
به گزارش هالیوود ریپورتر، هیات مستقل داوران آلمانی از انتخاب «تونی اردمان» به عنوان نماینده این کشور برای شرکت در رقابت‌های اسکار 2017 خبر داد. جدیدترین ساخته آده فیلمساز 39 ساله آلمانی از میان هشت عنوان فیلم انتخاب شده که اغلب‌شان در ژانر تاریخی و با مضمون جنایات رژیم نازی و جنگ جهانی دوم تهیه و تولید شده‌اند. با این که احتمال می‌رفت داوران آلمانی گرایش بیش‌تری به انتخاب یکی از گزینه‌های تاریخی داشته باشند اما انتخاب «تونی اردمان» به عنوان فیلمی در ژانر کمدی از سوی این هیات، خیلی‌ها را شگفت‌زده کرد.

همان‌طور که قبلا نیز اعلام شد فدراسیون بین‌المللی منتقدان فیلم (فیپرشی) ساخته آده را به عنوان بهترین فیلم سال انتخاب کرده است و با اهدای جایزه بزرگ سال 2016 – همزمان با برگزاری مراسم افتتاحیه جشنواره فیلم سن سباستین در اسپانیا – از سازندگان این کمدی آلمانی تقدیر خواهد شد.

با این حال، طبق پیش‌بینی تحلیلگر «هالیوود ریپورتر» انتخاب یک فیلم امروزی با مضمون کمابیش کمدی برای آلمان خطرناک است. اغلب تولیدات آلمان که در بخش بهترین فیلم خارجی زبان اسکار موفق به کسب نامزدی شده‌اند در ژانر درام‌های تاریخی دسته‌بندی می‌شوند. تا امروز، سه فیلم آلمانی در این رشته موفق به کسب جایزه معتبر آکادمی شده‌اند: «طبل حلبی» ساخته فولکر اشلوندورف در 1979، «هیچ‌کجا در افریقا» ساخته کارولین لینک در 2002 و «زندگی دیگران» به کارگردانی فلوریان هنکل فون دونرسمارک در سال 2006.

آخرین‌باری که این کشور فیلمی خارج از ژانر تاریخی را به عنوان نماینده خود به آکادمی اسکار معرفی کرد به مستند سه‌بعدی «پینا» ساخته ویم وندرس در سال 2012 برمی‌گردد. «پینا» نتوانست به جمع نامزدهای اسکار فیلم خارجی زبان راه یابد اما در رشته بهترین فیلم مستند موفق به کسب نامزدی شد.

اما از آخرین‌باری که آلمان موفق به کسب نامزدی اسکار در رشته بهترین فیلم خارجی زبان شد به سال 2009 برمی‌گردد که درام «روبان سفید» ساخته میشاییل هانکه به عنوان نماینده این کشور به آکادمی معرفی شد. «تونی اردمان» دست‌کم هم از حمایت منتقدان سراسر دنیا برخوردار است و هم تا همین‌جا حسابی سروصدا به راه انداخته است.

آکادمی علوم و هنرهای سینمایی، فهرست اولیه نامزدهای بخش خارجی زبان را در تاریخ 17 ژانویه 2017 (28 دی) اعلام می‌کند و یک هفته بعد (24 ژانویه)، فهرست پنج نامزد نهایی این بخش را در مراسمی رسمی معرفی خواهد کرد. مراسم اهدای جوایز اسکار 2017 یکشنبه 26 فوریه (بامداد دوشنبه 9 اسفند) برگزار می‌شود.

برچسب ها : تونی اردمان،خرید فیلم به زبان آلمانی،دانلود رایگان فیلم آلمانی با زیرنویس،دانلود رایگان فیلم آموزش زبان آلمانی،دانلود رایگان فیلم به زبان آلمانی،دانلود سریال آموزش زبان آلمانی،دانلود فيلم به زبان آلماني،دانلود فیلم آلمانی،دانلود فیلم آلمانی با زیر نویس فارسی،دانلود فیلم آلمانی با زیرنویس،دانلود فیلم آلمانی جنگ جهانی دوم،دانلود فیلم آلمانی زبان،دانلود فیلم آلمانی زبان اصلی،دانلود فیلم آلمانی زیرنویس فارسی،دانلود فیلم آلمانی سقوط،دانلود فیلم آلمانی صحنه دار،دانلود فیلم آلمانی طبیب،دانلود فیلم با زیرنویس آلمانی،دانلود فیلم به زبان آلمانی با زیرنویس،دانلود فیلم به زبان آلمانی با زیرنویس فارسی،دانلود فیلم سینمایی به زبان آلمانی،دانلود فیلم و سریال به زبان آلمانی،دانلود فیلم و کارتون به زبان آلمانی،سریال آموزش زبان آلمانی،سریال آموزش زبان آلمانی Extra،فيلم آموزش زبان آلمانی،فیلم آلمانی،فیلم آلمانی با زیر نویس آلمانی،فیلم آلمانی با زیر نویس فارسی،فیلم آلمانی با زیرنویس،فیلم آلمانی با زیرنویس فارسی،فیلم آلمانی زیر نویس فارسی،فیلم آموزش زبان آلمانی،فیلم آموزش زبان آلمانی Extra،فیلم آموزش زبان آلمانی به فارسی،فیلم آموزش مقدماتی زبان آلمانی،فیلم ایرانی با زیرنویس آلمانی،فیلم به زبان آلمانی،فیلم به زبان آلمانی با زیرنویس فارسی،فیلم زبان آلمانی با زیرنویس فارسی،فیلم های آموزشی زبان آلمانی،مارن آده

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت