ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

فیلم «سوفی و دیوانه» روی میز تدوین

نویسنده: علی باستانی

%d9%81%db%8c%d9%84%d9%85-%d8%b3%d9%88%d9%81%db%8c-%d9%88-%d8%af%db%8c%d9%88%d8%a7%d9%86%d9%87-%d8%b1%d9%88%db%8c-%d9%85%db%8c%d8%b2-%d8%aa%d8%af%d9%88%db%8c%d9%86

 

,فیلم سوفی و دیوانه,مهدی کرم پور,مهدی کرم پور,مهدی کرم پور,مهدی کرم پور جایی دیگر,مهدی کرم پور کارگردان,مهدی کرم پور سریال محرم,مهدی کرم پور بهرام رادان,سایت مهدی کرم پور,سریال مهدی کرم پور,فیلم های مهدی کرم پور,آثار مهدی کرمپور,فیلم مهدی کرمپور

 

فیلمبرداری سینمایی «سوفی و دیوانه» به کارگردانی مهدی کرم‌پور که اواسط شهریور در تهران آغاز شده بود به پایان رسید و این فیلم وارد مرحله تدوین شد. همه لوکیشن‌های فیلم در تهران فیلمبرداری شده است.
تدوین این فیلم که محمد آلادپوش آن را فیلمبرداری کرده به عهده نازنین مفخم است و عرفان یزدی آن را صداگذاری می کند.

«سوفی و دیوانه» به دلیل حساسیت زیاد کارگردان بر انتخاب بازیگران اصلی خود، گفته می‌شود، پیش از این یکی از طولانی‌ترین پیش‌تولیدها را در سینمای ایران به خود اختصاص داد و این مدت بیش از نه ماه به طول انجامید و در نهایت امیر جعفری و به آفرید غفاریان به عنوان بازیگران اصلی انتخاب شدند و بازیگران دیگری چون محمدرضا شریفی نیا، سیامک صفری، الهه حصاری و سعید امیر سلیمانی در آن به ایفای نقش پرداخته‌اند.

«سوفی و دیوانه» درامی عاشقانه و متفاوت است که فیلمنامه آن توسط مهدی سجاده چی و مهدی کرم‌پور پس از چندین بار بازنویسی به نگارش در آمده و پس از عاشقانه «پل چوبی» پنجمین فیلم کرم پور در مقام کارگردان است.

دست اندرکاران «سوفی و دیوانه» قصد دارند فیلم را به نمایش در سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر برسانند.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت