ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

فیلم تازه کریستوف والتز

نویسنده: علی باستانی

فیلم تازه کریستوف والتز

 

,کریستوف والتز,کریستوف والتز,کریستوف والتز فیلمها,کریستوف والتز الأفلام,من هو کریستوف والتز,الفنان کریستوف والتز,کریستوف فالتز الأفلام,کریستوف والتز Imdb,Christoph Waltz الأفلام

 

کریستوف والتز برای بازی در فیلم «آلیتا: فرشته جنگ» به کارگردانی رابرت رودریگز در حال مذاکره است.
به نقل از ورایتی، این بازیگر 59 ساله قرار است در کنار رزا سلزار به نقش‌آفرینی بپردازد. سلزار در این فیلم یک سایبورگ (آدم ماشینی) در قرن 26 میلادی را به تصویر می‌کشد که از میان حجم انبوهی از آهن قراضه ها نجات پیدا می‌کند و دوباره ساخته می‌شود. کاراکتر او یعنی آلیتا، که پس از نجات یافتن فقط تکنیک‌های هنرهای رزمی را به خاطر می‌آورد، تصمیم می‌گیرد جنایتکاران شرور را پیدا کند و نابودشان کند. والتز نیز نقش دکتر دایسون آیدو را ایفا خواهد کرد؛ متخصصی که آلیتا را پیدا می‌کند و استادش می‌شود.

رزا سلزار، بازیگر فیلم «دونده مارپیچ: مصائب سوخته» مارس 2016 به این پروژه پیوست. جیمز کامرون و جان لاندو، که تهیه‌کنندگی این فیلم را برای کمپانی فاکس بر عهده دارند، در حال حاضر در مرحله پیش‌تولید قسمت چهارم مجموعه فیلم‌های «آواتار» هستند.

کمپانی فاکس اعلام کرده است که فیلم «آلیتا: فرشته جنگ»، که احتمالا با بودجه‌ای بین 175 تا 200 میلیون دلار ساخته می‌شود، 20 جولای 2018 اکران خواهد شد.

کریستوف والتز که فیلم‌هایی نظیر «حرامزاده‌های بی‌آبرو»، «جانگوی رها از بند»، «چشمان بزرگ» و «افسانه تارزان» را در کارنامه کاری‌اش دارد تا‌کنون دو بار موفق به دریافت جایزه اسکار شده است.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت