ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

فیس لیفت مرسدس G کلاس

نویسنده: علی باستانی

فیس لیفت مرسدس G کلاس

 

مرسدس g کلاس,مرسدس بنز g کلاس,مرسدس کلاس c,مرسدس کلاس e,مرسدس کلاس a,مرسدس کلاس s,مرسدس کلاس g,مرسدس کلاس جی,مرسدس کلاس اس,مرسدس کلاسیک,مرسدس کلاس سی,مرسدس کلاس v,شاسی بلند مرسدس بنز,شاسی بلند مرسدس,انواع شاسی بلند مرسدس بنز,مدل های شاسی بلند مرسدس بنز,ماشین شاسی بلند مرسدس بنز,شاسی بلند جدید مرسدس بنز,جدیدترین شاسی بلند مرسدس بنز,شاسی بلند جدید مرسدس,

 

جی کلاس (G-Class) یکی از توانمندترین و محبوب‌ترین شاسی‌بلند‌های جهان است که توانایی‌های آفرود زیادی دارد. حال مرسدس بنز روی نسل آینده‌ی این خودرو که در انتهای سال جاری معرفی می‌شود، تغییراتی را انجام داده است.
نسل آینده‌ی شاسی بلند قدرتمند مرسدس بنز جی کلاس سال آینده به بازار عرضه می‌شود. مرسدس بنز تغییرات متعددی را در بخش پیشرانه‌ و کابین در کنار حفظ شمای کلی بدنه، اعمال کرده است. مرسدس بنز از شاسی فعلی جی کلاس در نسل آینده‌ی آن نیز استفاده خواهد کرد. این موضوع بدین معنی است که در نسل بعدی این خودرو نیز شاهد فریم فولادی در کنار اکسل محرک عقب خواهیم بود.
 با فیس لیفت مرسدس بنز جی کلاس بیشتر آشنا شوید
طبق گزارش‌های منتشر شده مرسدس بنز عمده تمرکز خود را در توسعه‌ی نسل آینده جی‌‌کلاس، در کابین این خودرو، مواد به کار رفته و تزئینات آن گذاشته است. یکی از تغییرات صورت گرفته، افزایش عرض خودرو است که منجر به ایجاد فضای بیشتری برای سرنشینان شده است. استفاده از مواد جدید در کنار بهره‌گیری از جدید‌ترین سیستم اطلاعاتی و چندرسانه‌ای مرسدس بنز، از دیگر بهبود‌های صورت گرفته در بخش داخلی جی کلاس است.
 با فیس لیفت مرسدس بنز جی کلاس بیشتر آشنا شوید
طبق گزارش‌های منتشر شده مرسدس بنز بازه‌ی گسترده‌‌تری از پیشرانه‌ها را در دسترس خریداران نسل بعدی جی کلاس قرار خواهد داد. انواع هشت سیلندر ۴ لیتری مجهز به توربوشارژر دوقلو، هشت سیلندر ۵.۵ لیتری توروبوشارژ شده و ۱۲ سیلندر ۶ لیتری، بخشی از پیشرانه‌های در نظر گرفته شده برای این خودرو هستند.
 با فیس لیفت مرسدس بنز جی کلاس بیشتر آشنا شوید
البته احتمال تجهیز جی کلاس به پیشرانه‌ی ۳ لیتری دیزل نسل جدید سدان ای کلاس نیز وجود دارد. بدین ترتیب شاسی بلند توانای مرسدس بنز در مدل پایه‌ی خود حداقل از ۲۵۴ اسب بخار و ۴۵۷ پوند فوت گشتاور بهره خواهد برد.
 با فیس لیفت مرسدس بنز جی کلاس بیشتر آشنا شوید
با فیس لیفت مرسدس بنز جی کلاس بیشتر آشنا شوید

 

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت