ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

“فیتنس ” ترین پیر زن دنیا (+تصاویر)

نویسنده: احمد اعجازی

"فیتنس " ترین پیر زن دنیا (+تصاویر)

فیتنس زنان,فیتنس مردان,فیتنس چیست,فیتنس در خانه,فیتنس زنان ایرانی,فیتنس مدلینگ,فیتنس بانوان,فیتنس بانوان تصویری,فیتنس ویکی پدیا,فیتنس ایرانی,فیتنسی,فیتنسی ها,بدن فیتنسی,هیکل فیتنسی,بدنهای فیتنسی,برنامه فیتنسی,اندام فیتنسی,عکسهای فیتنسی,عکس فیتنسی,رژیم فیتنسی,
“ارنستین شفرد” 80 ساله ورزشکار و قهرمان فعال پرورش اندام هفته گذشته تولید هشتاد سالگی خود را جشن گرفت.

به گزارش عصر ایران به نقل از سی ان ان این زن آمریکایی که زاده شهر بالتیمور ایالت مریلند است لقب “پیرترین ” ورزشکار فعال پرورش اندام زنان را به خود اختصاص داده است.

او از سن 56 سالگی وزرش پرورش اندام را آغاز کرده و هم اینک پیرترین پرورش اندام کار زن در دنیا است و از این جهت نام او در کتاب رکوردهای گینس ثبت شده است.

او در شانزدهم ماه جاری میلادی  تولد هشتاد سالگی خود را جشن گرفت.

او در تولد هشتاد سالگی خود با نوشتن مطلبی در صفحه فیسبوک خود با سپاسگزاری از خدا به خاطر دادن بدن سالمی به او گفته است که همچنان به ورزش پرورش اندام در دهه نهم عمر خود ادامه خواهد داد.

 

 

اخبارجدید,خبرهای جدید,اخبار جدید

 

این پرورش اندام کار آمریکایی صبح ها ساعت 3 بامداد از خواب بر می خیزد و ورزش می کند. او در طول هفته بیش از 130 کیلومتر می دود.

برنامه اصلی غذای او سفیده تخم مرغ، مرغ آب پز، سبزی و مقدار زیادی آب است. او روزانه از طریق این مواد غذایی 1700 کالری دریافت می کند. او گفته است هیچ نوع مکمل دارویی مصرف نمی کند.

 

 

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت