ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

فروش بلیت 15 هزار تومانی تخلف است

نویسنده: علی باستانی

فروش بلیت 15 هزار تومانی تخلف است

 

,بلیت فیلم فروشنده,فیلم فروشنده,فیلم فروشنده دانلود,فیلم فروشنده اصغر فرهادی,فیلم فروشنده کامل,فیلم فروشنده انلاین,فیلم فروشنده در کن,فیلم فروشنده یوتیوب,فیلم فروشنده دوره گرد,فیلم فروشنده آپارات,فیلم فروشنده شهاب حسینی,دانلود فیلم فروشنده دوره گرد,دانلود فیلم فروشنده پارلمان,فیلم فروشنده اصغر فرهادی Youtube,فیلم مسئله ی فروشنده ی دوره گرد,فیلم مسئله فروشنده دوره گرد,فیلم سینمایی فروشنده دوره گرد,فیلم آموزشی فروشنده دوره گرد,فیلم سینمایی مسئله فروشنده دوره گرد,دانلود فیلم مسئله فروشنده دوره گرد,فیلم آموزشی حل مسأله فروشنده دوره گرد,دانلود فیلم سینمایی مسئله فروشنده دوره گرد

 

در حالی که شورای صنفی نمایش اعلام کرده بود قیمت بلیت فیلم «فروشنده» به حالت عادی بر می‌گردد، برخی سینماها همچنان به پیش فروش بلیت‌های این فیلم برای آخر هفته به قیمت 15 هزار تومان اقدام می‌کنند. محمد قاصد اشرفی رییس انجمن سینماداران به ما می‌گوید که هیچ سینمایی حق ندارد از فردا چهارشنبه بلیت گران‌تر از 10 هزار تومان به مشتریان بفروشد.
محمد قاصد اشرفی رییس انجمن سینماداران درباره افزایش قیمت بلیت‌های فیلم «فروشنده» به ما می‌گوید:« به دلیل زمان زیاد و کیفیت «فروشنده» قرار بود بیلت‌های این فیلم با افزایش قیمت مواجه شود، ولی در جلسه روز دوشنبه شورای صنفی نمایش، شورا با این موضوع مخالفت کرد و گفت که افزایش قیمت بلیت مستلزم مجوز ارشاد است. بررسی موضوع افزایش قیمت بلیت به هفته آینده موکول شد و تصمیم بر این شد که با موافقت سینماداران و صاحبان فیلم، مجوز افزایش قیمت بلیت صادر شود. الان سینمادارن در حال پیش فروش این فیلم هستند، اما از روز چهارشنبه هیچ سینمایی حق ندارد که بلیت‌های خود را با قیمت بیش از 10 هزار تومان به مشتریان خود ارائه کند و اگر این اتفاق بیافتد، سینمادار قطعا تخلف کرده و متخلف شناخته خواهد شد.»

به نظر می‌رسد برخی سینماداران که می‌دانند از فردا چهارشنبه باید قیمت بلیت فیلم «فروشنده» را به حالت قبل بازگردانند، از آخرین ساعت‌های پیش‌فروش بلیت استفاده کرده‌اند تا با قیمت بیشتر سانس‌های آخر هفته را پیش‌فروش کنند.

قاصد اشرفی همچنین در مورد صندلی‌های سیاری که در برخی از سالن‌ها به دلیل پر شدن ظرفیت به مخاطبان ارائه می‌شود، نیز گفت: «این موضوع اصلا صحت ندارد که بلیت‌های صندلی‌های دستی به صاحبان فیلم برگرداننده نمی‌شود. برای این صندلی ها بلیت صادر می‌شود و به طور مکانیزه در سیستم ثبت می‌شود و اصلا این موضوع منطقی نیست که بگوییم که پول این بلیت‌ها تنها به جیب سینمادار می‌رود. به طور کل فروش بلیت برای صندلی‌های دستی تخلف است، اما  ممکن است در برخی از موارد اشتباهاتی به وجود بیاید و به دلیل مکانیزه بودن سیستم‌ها، بلیت یک صندلی به دونفر فروخته شود، در آن زمان دیگر سینمادار چاره‌ای ندارد جز این‌که با رضایت مخاطب به مشتری‌های خود صندلی‌ دستی ارائه کند. اما در کل ارائه صندلی‌های دستی جزو سیاست‌های ما نیست.»

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت