ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

فرمانده ناجا: امنیت مطلوبی در کشور حاکم است

نویسنده: احمد اعجازی

فرمانده ناجا: امنیت مطلوبی در کشور حاکم است

فرمانده ناجا کیست,فرمانده ناجا خراسان رضوی,فرمانده ناجا استان فارس,فرمانده ناجا مازندران,فرمانده ناجا ایلام,فرمانده ناجا استان البرز,فرمانده ناجا,فرمانده ناجا ویکی پدیا,فرمانده ناجا عوض شد,فرمانده ناجا اشتری,امنیت شبکه,امنیت ملی افغانستان,امنیت تلگرام,امنیت اینستاگرام,امنیت اطلاعات,امنیت اجتماعی,امنیت ملی,امنیت وایبر,امنیت شبکه های کامپیوتری,امنیت پرواز,امنیت کشور ترکیه,امنیت کشور ایران,امنیت کشور ارمنستان,امنیت کشور روسیه,امنیت کشور بلاروس,امنیت کشور گرجستان,امنیت کشور کانادا,امنیت کشور,امنیت کشور عراق,امنیت کشور سوئیس,

تاریخ انتشار : چهارشنبه, 30 تیر 1395

 فرمانده ناجا با اشاره به نقش اثرگذار معاونت مهندسی ناجا در پیشبرد اهداف بر لزوم حفظ و نگهداری اموال و املاک ناجا تأکید کرد.

به گزارش ایسنا،  سردار حسین اشتری در مراسم تکریم و تودیع معاونان مهندسی ناجا با اشاره به گستردگی و تنوع مأموریت های ناجا اظهار کرد: نیروی انتظامی به فراخور نوع مأموریت ها به صورت شبانه روز با آحاد مختلف مردم در ارتباط است.

وی افزود: تنها مجموعه ای که به این وسعت دارای مأموریت است ناجا می باشد؛ البته این سخن به منزله چشم پوشی از مأموریت ها و تلاش های دیگر نهادها و سازمان های انقلابی نیست .

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه همه شهروندان متناسب با شرایط و براساس نیاز با این مجموعه در ارتباط هستند گفت: خدمتگزاری به مردم را یک توفیق می دانیم و امید است که از این فرصت به نحو شایسته ای بهره ببریم.

وی با اشاره به ابعاد مختلف مأموریت های ناجا مطرح کرد: نیروی انتظامی خدمات انتظامی ، دفاعی ، شهری، اجتماعی و … ارائه می دهد و این تکثر مأموریت بیانگر اهمیت مأموریت های ناجا است.

وی با اشاره به حادثه اخیر در “خاش” عنوان کرد: با هوشیاری نیروی انتظامی طی درگیری با اشرار و اعضای گروهک تروریستی پنج نفر از اشرار به هلاکت رسیدند که این نمونه ای از تلاش ناجا در راستای تقویت و توسعه امنیت است.

سردار اشتری با اشاره به برخی ناامنی ها در منطقه خاطر نشان کرد: به لطف الهی ، تدابیر مقام معظم رهبری، انسجام مردمی و هوشیاری نیروهای نظامی و انتظامی امنیت مطلوبی در کشور حاکم است.

عالی ترین مقام انتظامی کشور اضافه کرد: نیروی انتظامی در تأمین و توسعه امنیت نقش اثرگذاری دارد و تقویت این اثرگذاری نیازمند تقویت بنیه دفاعی و تجهیزاتی این نیرو است.

وی با اشاره به دیدار اخیر فرماندهان ناجا با مقام معظم رهبری عنوان کرد: اظهار رضایت معظم له از عملکرد ناجا امیدبخش است و باید تلاش کنیم این رضایت مندی را ارتقاء دهیم و در انجام مأموریت های محوله به نحو شایسته ظاهر شویم.

اجرای طرح ساماندهی املاک، اراضی و پروژه های ناجا از اولویت هاست

وی در ادامه با اشاره به نقش اثرگذار معاونت مهندسی در پیشبرد اهداف ناجا خاطر نشان کرد: اجرای طرح ساماندهی املاک، اراضی و پروژه های ناجا از اولویت ها می باشد و در راستای پیشبرد اهداف باید از ظرفیت و امکانات درون و برون سازمانی نهایت بهره را برد.

سردار اشتری با تأکید بر لزوم حفظ و نگهداری اموال و املاک ناجا گفت: تحقق و پیگیری مصوبات سفرهای استانی مقام معظم رهبری نیز یک الزام است.

فرمانده نیروی انتظامی در ادامه با تقدیر از زحمات و خدمات سردار “یزدآبادی” اظهار کرد: وی از مدیران دلسوز ، ولایی ، عملیاتی ، پیگیر در عرصه مأموریت هاست که در معاونت مهندسی خدمات شایسته ای انجام داده است.

فرمانده نیروی انتظامی در ادامه با معرفی سردار “محمودزاده” به عنوان معاون مهندسی ناجا گفت: ایشان نیز انسانی متفکر، با اخلاق، متعهد، انقلابی و توانمند هستند و سابقه آشنایی بنده با سردار محمودزاده دیرینه است.

سردار اشتری ضمن آرزوی موفقیت برای سردار “محمودزاده” گفت: ان شاء الله همگی در راستای پیشبرد اهداف نظام و انقلاب توفیق خدمتگزاری داشته باشیم.

براساس گزارش سایت پلیس، در این مراسم حکم تقدیر از سردار ” یزدآبادی” و حکم انتصاب سردار ” محمودزاده” توسط رئیس بازرسی کل ناجا سردار “مجرد” قرائت شد.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت