ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

فراخوان مشمولان طرح سرباز معلم، دیپلم و زیردیپلم

نویسنده: احمد اعجازی

فراخوان مشمولان طرح سرباز معلم، دیپلم و زیردیپلم

فراخوان مشمولان خدمت سربازی,فراخوان مشمولان غایب,فراخوان مشمولان سربازی,فراخوان مشمولان نظام وظیفه,فراخوان مشمولان,فراخوان مشمولان 74,فراخوان مشمولان متولد 1375,فراخوان مشمولان متولد 1374,فراخوان مشمولان لیسانس,فراخوان مشمولان خدمت,نحوه پذیرش مشمولان در طرح سرباز معلم,طرح سرباز معلم 95,طرح سرباز معلم چیست,طرح سرباز معلم اصفهان,طرح سرباز معلم استان اصفهان,طرح سرباز معلم,طرح سرباز معلم 94,طرح سرباز معلم سال 94,طرح سرباز معلم 93-94,طرح سرباز معلم 94-95,طرح سرباز معلم سال 93,

تاریخ انتشار : دوشنبه, 14 تیر 1395

سازمان وظیفه عمومی ناجا ، در اطلاعیه ای کلیه مشمولان دیپلم و زیر دیپلم دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ نوزدهم تیرماه 1395 و مشمولان سرباز معلم را به خدمت سربازی فراخواند.

به گزارش  باشگاه خبرنگاران جوان، سازمان وظیفه عمومی ناجا ضمن  صدور فراخوان کلیه مشمولان غایب و غیرغایب متولد 1355 تا پایان تیر ماه 1377 برای انجام خدمت دوره ضرورت،  اعلام کرد: کلیه مشمولان دیپلم و زیر دیپلم سال های مذکور که برگ آماده به خدمت به تاریخ نوزدهم تیر ماه سال 1395 دریافت کرده اند، می بایست در ساعت و محلی که توسط سازمان وظیفه عمومی ناجا در برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح اعلام شده، حضور یابند.

برابر هماهنگی به عمل آمده و مجوز ستاد کل نیروهای مسلح مشمولان سرباز معلم سهمیه سال 1395در تاریخ نوزدهم تیر ماه به همراه مشمولان دیپلم و زیر دیپلم به مراکز آموزش اعزام می شوند.

لازم به ذکر است برگ های معرفی نامه این مشمولان با تاریخ اول تیر ماه بوده و صرفا زمان مراجعه آنها نوزدهم تیر ماه می باشد و نیازی به تغییر در موعد قید شده در برگ ها وجود ندارد.

مشمولان ساکن تهران بزرگ
کلیه مشمولان دیپلم و زیردیپلم غایب و غیر غایب که دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ تیر ماه سال 1395 می باشند می بایست راس ساعت 6 صبح روز شنبه مورخ 19/04 /95 به محل و مراکزی که توسط سازمان وظیفه عمومی ناجا در قالب برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش ابلاغ شده است حضور یابند تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.

مشمولان ساکن سایر استان های کشور
کلیه مشمولان دیپلم و زیردیپلم غایب و غیر غایب که دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ تیر ماه سال 1395 می باشند راس ساعت 7صبح روز شنبه مورخ 19/04 /95 به معاونت وظیفه عمومی استان محل سکونت مراجعه تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.

لازم به ذکر است، عدم حضور به موقع در زمان و محل های تعیین شده غیبت محسوب می شود.
گفتنی است، آن دسته از مشمولانی که به هر دلیل تاکنون موفق به دریافت برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش، نشده اند، می توانند به نزدیکترین دفتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+10) مراجعه و نسبت به دریافت برگ مذکور اقدام و بر اساس اطلاعات درج شده در آن اقدام نمایند.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت