ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

فاسدترین کشور جهان معرفی شد

نویسنده: احمد اعجازی

 فاسدترین کشور جهان معرفی شد/کشور انگلیس /انگلستان

انگلستان,انگلستان پناهندگی,انگلستان ایرانیان,انگلستان مهاجرت,انگلستان اقامت,انگلستان و ایران,انگلستان ایران,انگلستان ایرانیان,انگلستان عکس,انگلستان تاریخ,فاسدترین کشور جهان,فاسدترین کشورهای جهان,فاسدترین کشورهای جهان از لحاظ اخلاقی,افغانستان فاسدترین کشور جهان,لیست فاسدترین کشورهای جهان,فهرست فاسدترین کشورهای جهان,فهرست فاسدترین کشورهای جهان+عکس,اخبار گوناگون,اخبار گوناگون ایران و جهان,اخبار گوناگون ایران,اخبار گوناگون از سراسر جهان,اخبار گوناگون روز,اخبار جالب وگوناگون,اخبار گوناگون جدید,اخبار گوناگون امروز,اخبار گوناگون دنیا,اخبار گوناگون از همه جا,
روزنامه‌نگار معروف ایتالیایی نام فاسدترین کشور جهان را افشا کرد.
اتاق خبر 24: به نقل از ایندیپندنت، «روبرتو ساویانو،» روزنامه‌نگار ایتالیایی که بیش از یک دهه را به افشا کردن جنایات‌ مافیاهای کشورش اختصاص داده است، اعلام کرد انگلیس فاسدترین کشور جهان است. ساویانو در جشنواره ادبی «هِی» به مخاطبین گفت: «اگر از شما بپرسم فاسدترین مکان روی کره زمین کجاست، خواهید گفت افغانستان، یونان، نیجریه یا جنوب ایتالیا؛ اما من می‌گویم: انگلیس.»

آنچه در این کشور فاسد است دیوان سالاری، پلیس یا سیاست نیست، بلکه بازار سرمایه است. مقر 90 درصد صاحبان سرمایه در لندن خارج از کشور است. ساویانو با متهم کردن دولت اعلام کرد:«جرزی و کیمن -مستعمره‌های انگلیس-  دروازه‌های  دسترسی به اروپا هستند و انگلیس زمینه را برای فساد مالی فراهم می‌کند.» وی همچنین بر این باور است که خروج انگلیس از اتحادیه اروپا جرایم سازمان‌یافته در این کشور را افزایش می‌دهد.
این روزنامه‌نگار 36 ساله دو اثر معروف به نام‌های «گومورا»  و «صفرصفرصفر» دارد. وی در اثر نخست به افشای اطلاعات درباره امپراتوری مافیایی کامورا پرداخت و از آن زمان (سال 2006) تحت حفاظت پلیس زندگی می‌کند.
منبع: باشگاه خبرنگاران

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت