ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

عینک 1200 دلاری برای ورزشکاران المپیک

نویسنده: علی باستانی

عینک 1200 دلاری برای ورزشکاران المپیک

 

ورزشکاران المپیکی ایران,ورزشکاران المپیکی ایران 2016,ورزشکاران المپیکی,ورزشکاران المپیک,ورزشکاران المپیکی ایران در ریو,ورزشکاران المپیکی ریو,ورزشکاران المپیکی کرمانشاه,ورزشکاران المپیکی ایران ۲۰۱۶,ورزشکاران المپیکی ایران 2016,ورزشکاران المپیک ایران,عینک های آفتابی,عینک های آفتابی مردانه,عینک های آفتابی زنانه,عینک های آفتابی 2016,عینک های آفتابی گران قیمت,عینک های آفتابی صاایران,عینک های آفتابی برند,عینک های آفتابی ریبن,عینک های آفتابی مارک,عینک های آفتابی آنا هیکمن,

 

شرکت پوشاک ورزشی نایکی مجموعه‌ی ویژه‌ای از عینک‌های آفتابی را برای ورزشکاران دو و میدانی که در المپیک ۲۰۱۶ ریو شرکت می‌کنند، ساخته و حالا آن را برای فروش عرضه کرده است. قیمت این عینک آفتابی ۱۲۰۰ دلار است. این عینک «نایکی وینگ» (The Nike Wing) نام دارد. نایکی وینگ کل بدنه آن یک تکه است و شیشه‌ی خمیده‌ی آن از چشمان در مقابل آفتاب محافظت می‌کند. این شرکت می‌گوید نایکی وینگ اولین عینکی است که با کش به اطراف سر بسته می‌شود و نیاز به لولا را از بین می‌برد.

این عینک با همکاری شرکت اپتیکال آلمانی، تولیدکننده‌ی لنزهای زایس ساخته شده. در قسمت بالای عینک وینگ یک نوار منفذدار و هوارسانی وجود دارد تا مه‌آلود شدن عینک جلوگیری کند. همچنین برش‌های مخصوصی برای این عینک طراحی شده تا آیرودینامیک آن بهتر شود. نایکی وینگ حدود ۱۱۳ گرم از عینک‌های آفتابی عادی سنگین‌تر و نقاط تماس آن با چهره کمتر است. این موضوع برای برنده شدن در یک مسابقه‌ی دو اهمیت دارد. نایکی وینگ از همین امروز در وبسایت Nike.com برای فروش موجود است.

 عینک ۱۲۰۰ دلاری نایکی برای ورزشکاران المپیک ریو

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت