ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

عکس: مدل‌مخصوص پیست مرسدس‌ AMG

نویسنده: علی باستانی

عکس مدل‌مخصوص پیست مرسدس‌ AMG

مرسدس amg,مرسیدس amg 2016,مرسدس amg gt,مرسیدس amg حراج,مرسیدس amg gts,مرسیدس amg 2007,للبیع مرسیدس amg,مرسدس بنز amg,مرسدس بنزsls amg,مرسیدس sls amg,

 

مرسدس‌-اِی‌ام‌جی با مدل مخصوص پیست GT R وارد رقابتی جدّی با پورشه 911 GT3 RS و نیسان GT R شده است و در این خودرو، سطح عملکردی  فوق‌العاده از AMG به نمایش می‌گذارد. ولی آیا GT R می‌تواند باز هم در سطحی بالاتر از این در پیست مسابقه حاضر شود؟ این سؤالی است که اِورِن میلانو (Evren Milano) در رندرهای یک GT R LM به دنبال آن بوده است.
این خودرو بر اساس ظاهر زِنوو TSR، هایپرکار دانمارکی که در نمایشگاه موتور شوی ژنو در ماه مارس رونمایی شد، طراحی شده است و ترکیبی از طراحی عقب زِنوو و جلوبندی برجسته GT R را در خود دارد. در نتیجه، جریانی از خطوط نرم و جذاب همراه با هواکش‌ها و عناصر آئرودینامیک ایجاد شده‌اند.
ترکیب زِنوو TSR و مرسدس‌-اِی‌ام‌جی GT R
در جلو، یک اسپلیتر عجیب و غریب، درست در پایین طراحی جدید دریچه‌های هوای GT R قرار گرفته است. به علاوه، شبکه‌های قائم جلوپنجره GT R با اِلمان‌های مشابه افقی کرومی جایگزین شده‌اند. از جمله نکات دیگر این رندرهای غیرعادی، کاپوت برجسته زِنوو همراه با هواکش‌های اضافی است که به سمت پنجره جلوی زیبای خودرو تمایل پیدا کرده‌اند.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت