ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

عوارض خطرناک جستجو در گوگل چیست؟

نویسنده: علی باستانی

%d8%b9%d9%88%d8%a7%d8%b1%d8%b6-%d8%ae%d8%b7%d8%b1%d9%86%d8%a7%da%a9-%d8%ac%d8%b3%d8%aa%d8%ac%d9%88-%d8%af%d8%b1-%da%af%d9%88%da%af%d9%84-%da%86%db%8c%d8%b3%d8%aa%d8%9f

 

,جستجو در گوگل,جستجو در گوگل با عکس,جستجو در گوگل ارث,جستجو در گوگل ارت,جستجو در گوگل بر اساس تاریخ,جستجو در گوگل با صدا,جستجو در گوگل اسکولار,جستجو در گوگل مپ,جستجو در گوگل بر اساس زمان,جستجو در گوگل پلاس,روش جستجو در گوگل با عکس,جستجوی عکس در گوگل با موبایل,نحوه جستجو با عکس در گوگل,جستجو در گوگل ارث با مختصات,نحوه جستجو در گوگل ارث,جستجوی مختصات در گوگل ارث,جستجوی آنلاین در گوگل ارث,جستجو با گوگل ارث,روش جستجو در گوگل ارث,جستجو مکان در گوگل ارث,طریقه جستجو در گوگل ارث,جستجوی گوگل ارت,نحوه جستجو در گوگل ارت,جستجو گر گوگل ارت,جستجو در گوگل بر اساس تاریخ انتشار,جستجو گوگل بر اساس تاریخ,جستجوی گوگل بر اساس تاریخ,نحوه جستجو در گوگل اسکولار,آموزش جستجو در گوگل اسکولار,روش جستجو در گوگل اسکولار,راهنمای جستجو در گوگل اسکولار,جستجوی مقاله در گوگل اسکولار,جستجوی گوگل اسکولار,نحوه جستجو مقاله در گوگل اسکولار,نحوه جستجو در گوگل مپ,جستجو گوگل مپ,جستجوی افراد در گوگل مپ,جستجوی گوگل مپ,جستجو با گوگل مپ,جستجو در گوگل بر اساس زمان انتشار مطلب,جستجوی افراد در گوگل پلاس,جستجوی دوستان در گوگل پلاس,جستجوی گوگل پلاس

 

استفاده از گوگل و سرچ هر موضوع ساده و پیش و پا افتاده‌ای به عادت روزانه بسیاری از مردم تبدیل شده، در حالی‌که از عوارض آن بی‌خبر هستند.
کنجکاوی از این‌که الان در مغولستان ساعت چند است تا دانستن این‌که برای هر چیزی که در مایکروفر قرار می‌دهیم دقیقا چه اتفاقی می‌افتد در گوگل سرچ می‌شود. به عبارتی، استفاده از گوگل و سرچ هر چیز ساده و پیش پا افتاده‌ای به عادت روزانه بسیاری از مردم تبدیل شده است.
گوگل به دوست دانای ما در شرایطی که جواب سوالی را نمی‌دانیم تبدیل شده است در حالی‌که این اصلا روش درستی نیست. سرچ در گوگل به راحتی می‌تواند آرامش شما را سلب کند و به هر ساعت و لحظه شما استرس و تنش وارد کند.
کارشناسان و روانشناسان پس از مطالعات چندین ساله در این زمینه به نتایج مختلفی رسیدند که قابل تأمل است. به گفته کارشناسان، سرچ هر چیز منفی در گوگل مستقیما در ذهن و روح شما تأثیر منفی می‌گذارد و باعث تنش‌های قلبی در بدن شما می‌شود. این در شرایطی است که گاهی موضوعاتی سرچ می‌شود که در ظاهر تنها یک کنجکاوی است، اما صفحه که باز می‌شود و مطلب خوانده می‌شود، تنها نکات منفی است که ذهن برداشت می‌کند.
با خواندن راجع به برخی موضوعات و یا حتی اطلاعاتی که سرچ آنها شما را آزار می‌دهد، دانستن اطلاعات بیشتر ضررهای جبران ناپذیری به سیستم عصبی شما خواهد زد. حتی اگر می‌دانید سرچ موضوعی خواب شما را بهم می‌زند، مثل اینکه ساس چیست و کجا زندگی می‌کند، محتاط رفتار کنید و از خیر اطلاعات اضافه بگذرید.
اتفاقات روز دنیا حائز اهمیت است، ولی نیازی نیست که شما تک تک آنها را دنبال کنید و مدام در حال سرچ باشید. اگر کمی به خود و آنچه که روح و روان شما از حوادث دلخراش روز دنیا، اقتصاد ضعیف جهان، آمار مرگ و میر، میزان گرسنگی کشورهای مختلف، تعداد بیکاران و معتادان و … برداشت می‌کند،‌ اهمیت دهید حتی نکات مثبت را سرچ نمی‌کنید. تنها وقتی احساس نیاز ضروری کردید، پای سرچ در گوگل بنشینید.

 

برچسب ها : آموزش جستجو در گوگل اسکولار،جستجو با گوگل ارث،جستجو با گوگل مپ،جستجو در گوگل،جستجو در گوگل ارت،جستجو در گوگل ارث،جستجو در گوگل ارث با مختصات،جستجو در گوگل اسکولار،جستجو در گوگل با صدا،جستجو در گوگل با عکس،جستجو در گوگل بر اساس تاریخ،جستجو در گوگل بر اساس تاریخ انتشار،جستجو در گوگل بر اساس زمان،جستجو در گوگل بر اساس زمان انتشار مطلب،جستجو در گوگل پلاس،جستجو در گوگل مپ،جستجو گر گوگل ارت،جستجو گوگل بر اساس تاریخ،جستجو گوگل مپ،جستجو مکان در گوگل ارث،جستجوی آنلاین در گوگل ارث،جستجوی افراد در گوگل پلاس،جستجوی افراد در گوگل مپ،جستجوی دوستان در گوگل پلاس،جستجوی عکس در گوگل با موبایل،جستجوی گوگل ارت،جستجوی گوگل اسکولار،جستجوی گوگل بر اساس تاریخ،جستجوی گوگل پلاس،جستجوی گوگل مپ،جستجوی مختصات در گوگل ارث،جستجوی مقاله در گوگل اسکولار،راهنمای جستجو در گوگل اسکولار،روش جستجو در گوگل ارث،روش جستجو در گوگل اسکولار،روش جستجو در گوگل با عکس،طریقه جستجو در گوگل ارث،نحوه جستجو با عکس در گوگل،نحوه جستجو در گوگل ارت،نحوه جستجو در گوگل ارث،نحوه جستجو در گوگل اسکولار،نحوه جستجو در گوگل مپ،نحوه جستجو مقاله در گوگل اسکولار

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت