ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

علی انصاریان و پویا امینی در «هتل دار»

نویسنده: علی باستانی

علی انصاریان و پویا امینی در «هتل دار»

 

علی انصاریان,علی انصاریان استقلال,علی انصاریان فوتبالیست,علی انصاریان فیلم,علی انصاریان ازدواج,علی انصاریان اعدام,علی انصاریان,عکس علی انصاریان و همسرش,علی اصغر انصاریان,پویا امینی,پویا امینی و همسرش,پویا امینی و پسرش,پویا امینی و همسر و پسرش,پویا امینی بیوگرافی,پویا امینی و همسر,پویا امینی بازیگر,پویا امینی- ویکی پدیا,پویا امینی اینستاگرام,پویا امینی و فرزندش,

 

محمدرضا بردبار؛ کارگردان جوان سینما، ضمن توافق با علی انصاریان و پویا امینی مشغول بازنویسی نهایی فیلمنامه «هتل دار» است.
محمدرضا بردبار؛ کارگردان «هتل دار» در گفت‌وگو با «صبا» با اعلام اینکه نگارش این سناریو به روزهای پایانی خودش نزدیک می‌شود، گفت: همزمان با بازنویسی نهایی این سناریو با پویا امینی و علی انصاریان برای ایفای نقش‌های اصلی این اثر به تهیه‌کنندگی جعفر پهلوان به توافق اولیه دست پیدا کردم.

وی در ادامه اضافه کرد: پیش‌تولید رسمی و جدی این اثر هنوز آغاز نشده است. فیلمنامه «هتل دار» در ژانر پلیسی جنایی نوشته شده است. این فیلمنامه را سال89 نگاشته بودم و پروانه ویدیویی تولید آن را دریافت کرده بودم که متاسفانه شرایط برای ساخت آن مهیا نشد.

وی با اعلام اینکه پس از چند سال وقفه که در ساخت «هتل دار» رخ داد به‌دنبال تعویض پروانه ساخت آن از فیلم ویدیویی به سینمایی هستم، گفت: پس از بازنویسی‌های نهایی، اقدام به درخواست سینمایی دارم و سریعا تولید فیلم را آغاز خواهم کرد.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت