ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

عضو جامعه روحانیت:شنیده‌ام وزرای احمدی‌نژاد باهم آشتی کرده‌اند/به روحانی خیانت می‌شود

نویسنده: احمد اعجازی

عضو جامعه روحانیت:شنیده‌ام وزرای احمدی‌نژاد باهم آشتی کرده‌اند/به روحانی خیانت می‌شود

جامعه روحانیت مبارز,جامعه روحانیت شیراز,جامعه روحانیت بلتستان,جامعه روحانیت,جامعه روحانیت امامیه هرات,جامعه روحانیت مبارز تهران,جامعه روحانیت مبارز محمد خاتمی,جامعه روحانیت فارس,جامعه روحانیت مبارز شیراز,جامعه روحانیت مبارز ایران,وزرای احمدی نژاد در مجلس دهم,وزرای احمدی نژاد در مجلس,وزرای احمدی نژاد در دولت دهم,وزرای احمدی نژاد مجلس دهم,وزرای احمدی نژاد مجلس,وزرای احمدی نژاد در دولت نهم,وزرای احمدی نژاد دولت دهم,احمدی نژاد انتخابات 96,احمدی نژاد در انتخابات 96,احمدی نژاد کجاست,احمدی نژاد سوتی,احمدی نژاد یهودی,احمدی نژاد زیپ شلوار,احمدی نژاد در آمل,احمدی نژاد هاله نور,احمدی نژاد پاناما,احمدی نژاد جیرفت,

تاریخ انتشار : یکشنبه, 20 تیر 1395

 عضو جامعه روحانیت مبارز می‌گوید در ائتلاف اصولگرایان هنوز صحبتی درباره کاندیداهای ریاست جمهوری سال 96 نشده است.

به  گزارش  نامه  نیوز ؛ بخش‌هایی از گفتگوی حسین ابراهیمی عضو جامعه روحانیت مبارز را در ادامه بخوانید؛

*احتمالاً احمدی‌نژاد در انتخابات سال 96 حضور خواهد داشت. حرکات ایشان و اطرافیان‌شان نشان‌دهنده حضور ایشان در انتخابات 96 است. اخیراً شنیده‌ام که وزرای ایشان با یکدیگر آشتی کرده‌اند که خود دلیلی بر ورود ایشان به انتخابات است؛ اما از موانع و متغیرها هیچ نمی‌دانم از طرفی آینده قابل پیش‌بینی نیست. سرنوشت انتخابات دو الی سه شب آخر تعیین می‌شود؛ چون تصمیم نهایی در اختیار مستقل‌هاست؛ و آنها به هر طرفی تمایل یابند طرف دیگر از پای درمی‌آید؛ بنابراین نمی‌توان از امروز انتخابات ریاست جمهوری 96 را پیش‌بینی کرد باید دید تا آن زمان چه اتفاقات و متغیرهایی رخ خواهد داد.

*{درباره حمایت اصولگرایان از احمدی نژاد}: مشخص نیست. اصلاً صحبتی در مورد آقای احمدی‌نژاد نشده است. در مورد هیچ کس بحثی صورت نگرفته است. من هم در ائتلاف اصولگرایان و هم در جامعه روحانیت حاضر هستم و می‌دانم که صحبتی در مورد انتخابات ریاست جمهوری 96 نشده است. نمی‌دانم چه بحثی خواهد شد از هر دری سخنی گفته می‌شود؛ ولی پایه و اساس ندارد.

*امروز محوریت ائتلاف اصولگرایان با آیت‌الله موحدی کرمانی است و ایشان به خوبی از عهده چنین کاری برآمده‌اند؛ به طوری که حتی آیت‌الله یزدی و آیت‌الله مصباح نیز ایشان را قبول دارند و به تصمیمات ائتلاف اصولگرایان با محوریت ایشان احترام می‌گذارند. آنها با یکدیگر هماهنگ هستند و چنین اتفاقی در طول تاریخ و در حرکت سیاسی جامعه و اصولگرایان بسیار نادر و مبارک و میمون است.اگر کسی از این دایره خارج شود، مهره سوخته محسوب می‌شود.

*آقای روحانی در سخنان خود اظهار کردند که ضمن توانی که برای سیاست خارجی قرار دادیم مسائل داخلی کشور را فراموش نکردیم؛ اما باید بگویم که فعالیت‌های داخلی دولت ایشان چه در رابطه با اقتصاد و چه در رابطه با اشتغال بروز و ظهور ندارند. تورم نیز وقتی رکود را بپذیریم خودبه‌خود کنترل می‌شود؛ بنابراین اتفاق خاصی در مورد مسائل داخلی صورت نگرفته است. حال اگر برنامه‌ای داشته‌اند که به ثمر نرسیده است و آیا در این مدت کم به ثمر خواهد رسید، نمی‌دانم.

*من در دوره دوم مجلس به مدت چهار سال به همراه آقای روحانی در کمیسیون دفاعی فعالیت می‌کردم. ایشان بسیار متدین، سالم، خوب و علاقه‌مند به انقلاب و دلسوز هستند تا زمانی که در خدمت ایشان بودم همیشه به ایشان ارادت داشتم؛ اما معتقدم در مسئولیت ریاست جمهوری به ایشان خیانت می‌شود. دوستان ایشان خوب و بد را به ایشان نشان نمی‌دهند و جهت مثبت را بسیار بزرگ می‌کنند و جهت منفی را متذکر نمی‌شوند و این شاید در آرای آینده مردم خود را نشان دهد

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت