ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

عرضه نسل جدید خودروهای برقی با درب‌های پروانه‌ای

نویسنده: احمد اعجازی

عرضه نسل جدید خودروهای برقی با درب‌های پروانه‌ای

,خودروهای برقی موجود در ایران,خودروهای الکتریکی موجود در ایران,خودروهای برقی,خودروهای برقی در ایران,خودروهای برقی وهیبریدی,خودروهای برقی ایران,خودروهای برقی چیست,خودروهای برقی ایرانی,خودروهای برقی هیبریدی,خودروهای برقی وارداتی,خودروهای برقی جهان,ساخت نخستین خودروی برقی در ایران,خودروی برقی در ایران,خودروهای الکتریکی در ایران,قیمت خودروهای برقی در ایران,چالش خودروهای برقی در ایران,خودروی الکتریکی در ایران,فروش خودروی برقی در ایران,قیمت خودروی برقی در ایران,خودرو برقی هیبریدی,خودروهای برقی ایران خودرو,خودروی برقی ایرانی,خودروی برقی ایران,خودروی برقی ایرانی,قیمت خودروی برقی ایرانی,خودروی برقی ایران خودرو,خودروی برقی چیست,خودروی برقی بنزینی ایرانی,قیمت خودروهای برقی ایرانی,فروش خودروی برقی ایرانی,مشخصات خودروی برقی ایرانی,قیمت خودروهای برقی وهیبریدی,خودروهای الکتریکی هیبریدی,خودروی هیبرید برقی,فروش خودروهای برقی و هیبریدی,خودروی برقی وارداتی,بهترین خودروهای برقی جهان,بهترین خودروی برقی جهان
شرکت فیسکر خودروی برقی منحصر به فردی تولید کرده که پس از یک بار شارژ می تواند تا ۶۴۰ کیلومتر را طی کند. خودروهای مشابه معمولا می توانند حدود ۴۰۰ کیلومتر را بعد از یک بار شارژ طی کنند.

به گزارش مهر به نقل از انگجت، هنریک فیسکر مدیر این شرکت می گوید در طراحی بخش جلوی این خودرو به شدت از علم آیرودینامیک الهام گرفته است. در بخش سپر این خودرو از گارد یا شبکه های مشبک خبری نیست و برای روشنایی چراغ ها از لامپ های هوشمند ال ای دی استفاده شده که بر مبنای شرایط محیطی نور خود را کم و زیاد می کنند.

 اخباراقتصادی ,خبرهای اقتصادی ,خودروی برقی

 

این خودرو دارای یک رادار مرکزی موقعیت یاب، حسگرهای متعدد و دوربین است. شرکت سازنده مدعی است خودروی یاد شده به گونه ای طراحی شده که نشستن در آن بسیار راحت است و سرنشینان برای مدت های مدید احساس خستگی نمی کنند.

 

خودروی یاد شده جانشینی برای Fisker Karma محسوب می شود. درب های پروانه ای و از بالا بازشونده، ظاهر ورزشی و جذاب از جمله دیگر امکانات این خودرو است که قرار است در سال ۲۰۱۷ روانه بازار شود.

برچسب ها : بهترین خودروهای برقی جهان،بهترین خودروی برقی جهان،چالش خودروهای برقی در ایران،خودرو برقی هیبریدی،خودروهای الکتریکی در ایران،خودروهای الکتریکی موجود در ایران،خودروهای الکتریکی هیبریدی،خودروهای برقی،خودروهای برقی ایران،خودروهای برقی ایران خودرو،خودروهای برقی ایرانی،خودروهای برقی جهان،خودروهای برقی چیست،خودروهای برقی در ایران،خودروهای برقی موجود در ایران،خودروهای برقی هیبریدی،خودروهای برقی وارداتی،خودروهای برقی وهیبریدی،خودروي برقي ايراني،خودروی الکتریکی در ایران،خودروی برقی ایران،خودروی برقی ایران خودرو،خودروی برقی ایرانی،خودروی برقی بنزینی ایرانی،خودروی برقی چیست،خودروی برقی در ایران،خودروی برقی وارداتی،خودروی هیبرید برقی،ساخت نخستین خودروی برقی در ایران،فروش خودروهای برقی و هیبریدی،فروش خودروی برقی ایرانی،فروش خودروی برقی در ایران،قیمت خودروهای برقی ایرانی،قیمت خودروهای برقی در ایران،قیمت خودروهای برقی وهیبریدی،قیمت خودروی برقی ایرانی،قیمت خودروی برقی در ایران،مشخصات خودروی برقی ایرانی

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت