ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

عامل حمله به کلوب شبانه، همجنسگرا در آمد

نویسنده: احمد اعجازی

عامل حمله به کلوب شبانه، همجنسگرا در آمد

همجنسگرایی,همجنسگرایان,همجنسگرایان ایران,همجنسگرایان زن,همجنسگرایی مردان,همجنسگرایی زنان,همجنسگرایی پسران,همجنسگرایان ایرانی,همجنسگرایی,همجنسگرایی زنان کلیپ,تیراندازی با کمان,تیراندازی بیت رهبری,تیراندازی در بیمارستان عرفان,تیراندازی در شیراز,تیراندازی در کنگره امریکا,تیراندازی جومونگ,تیراندازی در تهران,تیراندازی با تفنگ,تیراندازی در بناب,تیراندازی در بجنورد,تیرانداز آمریکایی,تیراندازی در آمریکا,تیراندازی در مدارس آمریکا,

تاریخ انتشار : پنج شنبه, 03 تیر 1395

تیرباران مهمانان باشگاه شبانه همجنس گرایان در شهر اورلاندو آمریکا در ده روز قبل ، به منزله انتقام عمر متین، عامل این تیراندازی از همجنس گرایان آمریکای لاتین بود. مردی به نام میگل که خود را معشوق سابق تیرانداز  معرفی کرده، این مطلب را اعلام نمود.

به گزارش عصر ایران به نقل از اسپوتنیک، میگل ادعا کرد سال گذشته در سایت دوست یابی با عامل بزرگترین کشتار در تاریخ آمریکا آشنا شده و در همجنس گرایی مطلق وی شک ندارد. میگل معتقد است این کشتار را نباید اقدام تروریستی نامید.

میگل خاطرنشان کرد عمر متین این کار را به خاطر آن انجام داده که یکی از معشوقان سابقش از آمریکای لاتین به ویروس ایدز آلوده بود.

میگل افزود حدود 20 بار با قاتل دیدار کرده اما در ماه دسامبر سال گذشته آنها از هم جدا شدند.

متین هیچگاه هویت خود را افشا نمی کرد اما متأهل بودن و بچه دار خود را نیز پنهان نمی کرد و می گفت این پرده ای برای پنهان کردن ماهیت واقعی وی از جامعه است.

میگل تاکید کرد:” به عقیده من کار بی خردانه و وحشتناک وی انتقام گیری بود”.

معشوق سابق عامل تیراندازی در باشگاه همجنس گرایان اضافه می کند:” علت دیگر خشم متین، ضدیت پدرش با همجنس گرایی بود.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت