ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

عاداتی که خانم ها باید کنار بگذارند!

نویسنده: احمد اعجازی

عاداتی که خانم ها باید کنار بگذارند!

سلامت جسمک الطاهر,سلامت جسمک,سلامت جسمک الطاهر من رجولک,سلامت جسمک الظاهر,برودکاست سلامت جسمک,توبیک سلامت جسمک الطاهر,رمزیات سلامت جسمک,توبیکات سلامت جسمک الطاهر,توبیک سلامت جسمک,بی سی سلامت جسمک,سلامت جسمک الطاهر من رجولک,سلامه جسمک الطاهر من رجولک لین الراس,سلامه جسمک الطاهر من رجولی الین الراس,سلامت جسمک الطاهر,سلامت جسمک,سلامت جسمک الطاهر من رجولک,سلامت جسم,سلامت جسمی,سلامت جسمانی,سلامت جسم و روح,سلامت جسم و روان,سلامت جسمانی,سلامت جسمی و روحی,سلامت جسمی,سلامت جسمی چیست,سلامت جسمی و روانی,سلامت جسمی و روحی,سلامت جسمی و روانی دانش آموزان,سلامت جسمی دانش آموزان,سلامت جسمی زنان,سلامت جسمی کارکنان,سلامت جسمی معلمان,تست سلامت جسمی,سلامت جسمانی,سلامت جسمانی چیست,سلامت جسمانی سالمندان,تعریف سلامت جسمانی,سلامت جسم و روح,رابطه سلامت جسم و روح,راههای سلامت جسم و روح,تاثیر ورزش در سلامت جسم و روح,تاثیر ورزش بر سلامت جسم و روح,نقش ورزش در سلامت جسم و روح,نقش دعا در سلامت جسم و روح,تاثیر نماز در سلامت جسم و روح,اثرات ورزش بر سلامت جسم و روح,بهداشت و سلامت جسم و روح در اسلام,سلامت جسم و روان,سلامت جسم و روان در نوجوانان,سلامت جسمی و روانی,مقاله سلامت جسم و روان,ارتباط متقابل سلامت جسم و روان,تاثیر ورزش بر سلامت جسم و روان,نقش ورزش در سلامت جسم و روان,تاثیر ورزش در سلامت جسم و روان,تاثیر دین بر سلامت جسم و روان,نقش موسیقی در سلامت جسم و روان,سلامت جسمانی,سلامت جسمانی,سلامت جسمانی چیست,سلامت جسمانی و روانی,سلامت جسمانی رهبر,سلامت جسمانی زنان,تعریف سلامت جسمانی,سلامت جسمانی یعنی چه,سلامت جسمانی دانش آموزان,سلامت جسمانی روانی,سلامت جسمی و روحی,نقش ورزش در سلامت جسمی و روحی,راههای حفظ سلامت جسمی و روحی,رابطه بین سلامت جسمی و روحی,تاثیر ورزش بر سلامت جسمی و روحی

عاداتی که خانم ها باید کنار بگذارند!
همه افراد عاداتی دارند که ناخودآگاه انجام می دهند اما همین رفتارهای معمول ممکن است آسیب هایی برای سلامتی داشته باشد. خانم ها گاه از توجه به سلامت خود غافل می شوند در حالی که اگر چند نکته ساده و همیشگی را کنار بگذارند می توانند از وضعیت جسمی و روحی مطلوب تری برخوردار شوند.

 

انداختن پاها روی هم
انداختن پاها روی هم ( چهار زانو نشستن) هنگام نشستن شاید به نظر حالت راحتی به نظر برسد اما وضعیت نامناسبی برای بدن است. در واقع اصلا متناسب با جریان خون نیست. این وضعیت به رگ ها فشار می آورد و به خصوص بازگشت خون را دچار مشکل می کند که در نتیجه فرد در معرض ابتلا به سنگینی پاها خواهد بود. از طرف دیگر،‌ این وضعیت در طولانی مدت به پشت نیز آسیب می رساند و موجب دردهای کمری خواهد شد.

 

خوابیدن روی شکم
خوابیدن روی شکم بدترین وضعیت برای ستون مهره هاست زیرا پیچیدگی مهره های گردن برخلاف حالت طبیعی است که این حالت مهره ها را به کار وا می دارد. سردرد و دردهای کمر می توانند ارتباط مستقیمی با این حالت داشته باشند. خوابیدن به پشت یا پهلوها بسیار مناسب تر است.
عدم استفاده از عینک آفتابی
50% افراد در هوای گرم و کنار دریا از عینک آفتابی استفاده نمی کنند. متاسفانه اشعه فرابنفش خورشید علاوه بر آسیب پوست، به چشم ها نیز صدمه می زند. آفتاب زدگی چشم ها، بیماری های چشمی و آب مروارید زود هنگام ممکن است در این صورت بروز کند.
پوشیدن کفش های پاشنه بلند
گرچه کفش های پاشنه بلند قد را بلندتر نشان می دهند اما عامل خطر سلامتی محسوب می شود. علاوه بر احتمال افتادن و پیچ خوردگی پا، کمر نیز که در ردیف اول این آسیب هاست در وضعیت مناسبی قرار ندارد. اگر جز افرادی هستید که با پوشیدن این کفش ها دچار تورم پاها می شوید، بهتر است کفش های با پاشنه متوسط یا بدون پاشنه را انتخاب کنید. پاشنه های متوسط عضله پشت پا را بیشتر به فعالیت وا می دارند و بازگشت خون نیز تسهیل می شود
نوشیدن ناکافی آب
خانم ها معمولا به اندازه کافی آب نمی نوشند در حالی که نوشیدن حداقل 5/1 لیتر آب در روز برای حفظ سلامتی و تامین آب بدن ضروری است. کمبود آب بدن موجب سردرد و اختلال در تمرکز خواهد شد. نوشیدن زیاد آب همچنین مانع از بروز عفونت های ادراری نیز می شود. در تابستان باید مقدار بیشتری آب نوشید زیرا تعریق بدن نیز افزایش می یابد.
انداختن کیف روی یک شانه
شاید توجه نداشته باشید اما اکثر خانم ها همیشه کیف خود را روی یک شانه می اندازند که این حالت برای پشت بسیار نامطلوب است. بهترین راه حل استفاده از کیف های پشتی خواهد بود. در صورت استفاده از کیف های بنددار معمول،حدالامکان بندهای بلند انتخاب کنید و کیف را فقط روی یک سمت شانه نیاندازید و آن را دو شانه جابجا کنید.

 

امتناع از دستشویی رفتن
بسیاری از خانم ها به دلایل متعددی از جمله رسیدگی به کارهای مختلف، دستشویی رفتن را گاه ساعت ها به تعویق می اندازند. کنترل ادرار باعث بالارفتن آن شده و ادرار مانده در مثانه پس از 3 ساعت به تکثیر میکروب ها کمک کرده و احتمال عفونت های ادراری را افزایش می یابد. نمک زدن مجدد به غذانمک زدن دوباره غذا قبل از مزه چشی آن به هیچ وجه عادت درستی نیست. نمک زیاد برای عروق مضر است. این در حالی است که اکثر غذاها به اندازه کافی نمک دارند. پس از همین امروز نمک پاش را از سر میزه یا سفره غذا کنار بگذارید.

برچسب ها : آکورد عادت سیاوش قمیشی،ابی عادت آکورد،ابی عادت تکست،ابی عادت متن آهنگ،اثرات ورزش بر سلامت جسم و روح،ارتباط متقابل سلامت جسم و روان،برودكاست سلامت جسمك،به چه قیمتی عادت می کنیم،بهداشت و سلامت جسم و روح در اسلام،بي سي سلامت جسمك،تاثیر دین بر سلامت جسم و روان،تاثیر نماز در سلامت جسم و روح،تاثیر ورزش بر سلامت جسم و روان،تاثیر ورزش بر سلامت جسم و روح،تاثیر ورزش بر سلامت جسمی و روحی،تاثیر ورزش در سلامت جسم و روان،تاثیر ورزش در سلامت جسم و روح،تست سلامت جسمی،تعريف سلامت جسماني،تعریف سلامت جسمانی،توبيك سلامت جسمك،توبيك سلامت جسمك الطاهر،توبيكات سلامت جسمك الطاهر،دانلود آهنگ عادت سیاوش قمیشی 320،دانلود عادت سیاوش قمیشی ویکی صدا،دانلود کلیپ عادت ابی،رابطه بین سلامت جسمی و روحی،رابطه سلامت جسم و روح،راههای حفظ سلامت جسمی و روحی،راههای سلامت جسم و روح،رمزيات سلامت جسمك،سلامة جسمك الطاهر من رجولك لين الراس،سلامة جسمك الطاهر من رجولي الين الراس،سلامت جسم،سلامت جسم و روان،سلامت جسم و روان در نوجوانان،سلامت جسم و روح،سلامت جسماني،سلامت جسمانی،سلامت جسمانی چیست،سلامت جسمانی دانش آموزان،سلامت جسمانی رهبر،سلامت جسمانی روانی،سلامت جسمانی زنان،سلامت جسمانی سالمندان،سلامت جسمانی و روانی،سلامت جسمانی یعنی چه،سلامت جسمك،سلامت جسمك الطاهر،سلامت جسمك الطاهر من رجولك،سلامت جسمك الظاهر،سلامت جسمی،سلامت جسمی چیست،سلامت جسمی دانش آموزان،سلامت جسمی زنان،سلامت جسمی کارکنان،سلامت جسمی معلمان،سلامت جسمی و روانی،سلامت جسمی و روانی دانش آموزان،سلامت جسمی و روحی،شادمهر عادت ریمیکس،شادمهر عادت شعر،شادمهر عادت ویدیو،شعر آهنگ عادت سیاوش قمیشی،عادت،عادت ابي،عادت ابی،عادت ابی دانلود،عادت ابی متن،عادت ابی متن ترانه،عادت از سیاوش قمیشی،عادت سياوش قميشي،عادت سیاوش قمیشی،عادت سیاوش قمیشی متن،عادت سیاوش قمیشی ویکی صدا،عادت شادمهر،عادت شادمهر 320،عادت شادمهر آکورد،عادت شادمهر اپارات،عادت شادمهر تصویری،عادت شادمهر ویکی صدا،عادت شادمهرعقيلي،عادت ماهانه،عادت ماهانه در مردان،عادت ماهانه زنان،عادت ماهانه زنان بعد از زایمان،عادت ماهانه زنان به انگلیسی،عادت ماهانه زنان چند روز است،عادت ماهانه زنان در دوران شیردهی،عادت ماهانه زنان در ماه رمضان،عادت ماهانه زنان سیده،عادت ماهانه زنان و بارداری،عادت ماهانه زنان یعنی چه،عادت ماهانه زنانه چیست،عادت ماهانه مرد،عادت ماهانه مردان،عادت ماهانه مردانه،عادت ماهانه ی مردان،عادت ماهيانه در مردان،عادت ماهيانه مردان،عادت مي كنيم،عادت می کنیم،عادت می کنیم pdf،عادت می کنیم دانلود،عادت می کنیم زویا پیرزاد pdf،عادت می کنیم زویا پیرزاد دانلود،عادت میکنیم به داشتن چیزی،عادت میکنیم پیرزاد،عادت نمی کنیم،عادت های ماهانه در مردان،عکس عادت ماهانه مردان،متن ترانه ی عادت سیاوش قمیشی،معرفی کتاب عادت می کنیم،مقاله سلامت جسم و روان،نقش دعا در سلامت جسم و روح،نقش موسیقی در سلامت جسم و روان،نقش ورزش در سلامت جسم و روان،نقش ورزش در سلامت جسم و روح،نقش ورزش در سلامت جسمی و روحی،ویدیو ابی عادت

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت