ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

طلا میل به افزایش دارد

نویسنده: احمد اعجازی

طلا میل به افزایش دارد

بازار طلا وارز,بازار طلا امروز,بازار طلا,بازار طلا و دلار,بازار طلا فروشی تهران,بازار طلا دبی,بازار طلا اصفهان,بازار طلا و جواهر تهران,بازار طلا در ایران,بازار طلا در دبی,قیمت طلا امروز,قیمت طلا و سکه و ارز,قیمت طلا در بازار ایران امروز,قیمت طلا امروز در ایران,قیمت طلا و نقره,قیمت طلا در ترکیه,قیمت طلا 18 عیار,قیمت طلا 14 عیار,قیمت طلا در آلمان,قیمت طلا سفید,

تاریخ انتشار : دوشنبه, 11 مرداد 1395

 نرخ سکه و طلا در بازار ایران، در ادامه روندی که از هفته گذشته آغاز کرده بود، کماکان و از نخستین روز هفته به سمت افزایش قیمت میل کرده است.

به گزارش  اعتماد ؛در بازار جهانی نرخ اونس نسبت به روز جمعه تغییر چندانی نداشت و نرخ ارزهای معتبر هم در بازار روز گذشته ارز افزایش داشتند. روز گذشته، یکشنبه و در نخستین روز کاری هفته، هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید، با افزایش قیمت اندک ١٠٠ تومانی، یک میلیون و ١١۶ هزار و ٣٠٠ تومان به دست مشتریان رسید.

هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم هم در حالی با قیمت یک میلیون و ١١۵ هزار تومان به بازار عرضه شد که این مهم به معنای افزایش قیمت ۶ هزار تومانی آن نسبت به آخرین روز کاری هفته گذشته است.

نیم سکه و ربع‌سکه به ترتیب ۵۶١ هزار تومان و ٢٩١ هزار تومان در میان خریداران و فروشندگان دست به دست شد که بر این اساس نیم سکه ۶ هزار تومان و ربع سکه چهار هزار تومان گران‌تر از گذشته به فروش رفتند. هر سکه یک گرمی نیز در حالی ١٨٢ هزار تومان به بازار عرضه شد که حاکی از افزایش هزار تومانی نرخ آن در نخستین روز کاری هفته است.

دفتر آمار جهانی فلزات در گزارشی اعلام کرد ایران سالانه بیش از ۶۰ تن طلا و نقره مصرف می‌کند و از نظر مصرف طلا در رتبه هجدهم جهان قرار گرفته است. در بازار جهانی، اونس طلا در آخرین روز کاری هفته خود روز گذشته با قیمتی مشابه روز جمعه، هزار و ٣۵١ دلار قیمت‌گذاری شد.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت