ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

طرز تهیه کاپ کیک پرتقالی خوشمزه با رویه وانیلی

نویسنده: احمد اعجازی

1q72skwpl0wirzxuo3j

طرز تهیه کاپ کیک,طرز تهیه کاپ کیک شکلاتی,طرز تهیه کاپ کیک وانیلی,طرز تهیه کاپ کیک ساده,طرز تهیه کاپ کیک بدون فر,طرز تهیه کاپ کیک شکلاتی خیس,طرز تهیه کاپ کیک پرتقالی,طرز تهیه کاپ کیک رد ولوت,طرز تهیه کاپ کیک فنجانی,طرز تهیه کاپ کیک پیتزا,

یکی از موادی که به کیکمان طعم خوبی می دهد، پرتقال است. امروز طرز تهیه کاپ کیک پرتقال را به شما آموزش می دهیم که یک کرم وانیلی در روی آن، طعم حیرت انگیزی به آن بخشیده است.

کاپ کیک پرتقالی

یکی از موادی که به کیکمان طعم خوبی می دهد، پرتقال است. امروز طرز تهیه کاپ کیک پرتقال را به شما آموزش می دهیم که یک کرم وانیلی در روی آن، طعم حیرت انگیزی به آن بخشیده است.

مواد اولیه :
آرد 2لیوان
شکر 1لیوان
تخم مرغ 2عدد
کره نصف لیوان
بیکینگ پودر 2قاشق چایخوری
نمک 1چهارم قاشق چایخوری
آب پرتقال 1چهارم لیوان
شیر نصف لیوان
پوست پرتقال (تلخی گرفته شده) 1قاشق غذاخوری
اسانس وانیل 1تا2قطره

 طرز تهیه کاپ کیک پرتقالی خوشمزه با رویه وانیلی

مواد کِرِم مخصوص :

پنیر خامه ای 1سوم لیوان
پودر قند 2لیوان
عسل 2قاشق چایخوری
کره 2قاشق غذاخوری
اسانس وانیل 1تا2قطره
نمک 1هشتم قاشق چایخوری
طرز تهیه :

1.ابتدا تخم مرغ و کره را در دمای اتاق قرار دهید تا با محیط هم دما شوند.کره نرم شده و شکر را مخلوط کرده و با همزن به خوبی یکنواخت کنید و بعد تخم مرغها و اسانس وانیل را اضافه کرده و به خوبی مواد را مخلوط کنید.پوست پرتقال تلخی گرفته شده را رنده زده و به مواد اضافه کنید و کمی هم بزنید.

2.آرد،بیکینگ پودر و نمک را با هم مخلوط کرده و مواد را 2تا3بار الک کنید تا هوا خورده و سبک شوند.شیر و آب پرتقال را به مواد اولیه(شکر و تخم مرغ)اضافه کرده و باز با همزن بزنید .همین طور که خمزن روشن است آرد را کم کم به مواد اضافه کنید و خوب مخلوط کنید تا یکدست شوند.

3.قالب مناسب یا کاغذهای مخصوص کاپ کیک را چرب کرده و داخل هر کدام را تا نیمه یا 2سوم آن پر کنید و آن را داخل فری که از قبل با دمای 180درجه داغ شده است به مدت 15تا25دقیقه قرار دهید تا کیک کاملا پخته و رنگ آن طلایی شود.

طرز تهیه کِرِم مخصوص:

1.پنیر خامه ای و نمک را با هم مخلوط کرده و با چنگال به خوبی هم بزنید تا کمی نرم شوند.کره را که از قبل به دمای محیط رسیده است به آنها اضافه کرده و مواد را با همزن به خوبی مخلوط کنید.عسل و اسانس وانیل را اضافه کرده و مواد را مخلوط کنید.

2.همزن را خاموش کرده و پودر قند را کم کم به مواد اضافه کنید و به خوبی مخلوط کنید و در پایان همزن را روشن کرده و مواد را آنقدر بزنید تا حالت کِرِم مانند بگیرند.

3.وقتی کاپ کیک آماده شد آنها را کنار بگذارید تا خنک شوند سپس روی آنها مقدار خیلی کمی کره بمالید و از کِرِم مخصوص روی آنها بریزید و برای سرو اماده کنید.

برچسب ها : تهیه کاپ کیک پرتقالی،دستور کاپ کیک پرتقالی،دستور کاپ کیک وانیلی،روش تهیه کاپ کیک وانیلی،طرز پخت کاپ کیک وانیلی،طرز تهیه کاپ کیک،طرز تهیه کاپ کیک بدون فر،طرز تهیه کاپ کیک پرتقالی،طرز تهیه کاپ کیک پرتقالی بدون فر،طرز تهیه کاپ کیک پیتزا،طرز تهیه کاپ کیک رد ولوت،طرز تهیه کاپ کیک ساده،طرز تهیه کاپ کیک شکلاتی،طرز تهیه کاپ کیک شکلاتی خیس،طرز تهیه کاپ کیک فنجانی،طرز تهیه کاپ کیک وانیلی،كاپ كيك پرتقالي،كاپ كيك وانيلي،کاپ کیک،کاپ کیک بدون فر،کاپ کیک پرتقال،کاپ کیک پرتقالی،کاپ کیک پرتقالی بدون فر،کاپ کیک پرتقالی بهار سایت،کاپ کیک پرتقالی مامی سایت،کاپ کیک پیتزا،کاپ کیک ساده،کاپ کیک ساده وانیلی،کاپ کیک سیب،کاپ کیک شکلاتی،کاپ کیک نوتلا،کاپ کیک هویج،کاپ کیک وانیل،کاپ کیک وانیلی،کاپ کیک وانیلی بدون فر،کاپ کیک وانیلی شف طیبه،کاپ کیک ولنتاین،وانیل،وانیل چت،وانیل چیست،وانیل حلال،وانیل طبیعی،وانیل مایع،وانیلا آیس،وانیلی چت،وانیلین،وانیلین چیست

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت