ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

طرز تهیه پاستا پریماورا ایتالیایی

نویسنده: علی باستانی

طرز تهیه پاستا پریماورا ایتالیایی

 

پاستای پریماورا,پاستا پریماورا,طرز تهیه پاستا پریماوراپاستا پنه,پاستا پنه با مرغ,پاستا پنه با سس آلفردو,پاستا پنه آلفردو,پاستا پنه رستوران,پاستا پنه مرغ,پاستا پنه با سس خامه,پاستا پنه با سس قارچ,پاستا پنه با سس پستو,پاستا پنه با گوشت,پاستا با سس پستو,پاستا با سس پستو شف طیبه,پاستا با سس پستو آشپزخانه کوچک من,ماکارونی با سس پستو,ماکارونی با سس پستو,پاستا مرغ با سس پستو,پاستا پنه با سس پستو,سالاد پاستا با سس پستو,طرز تهیه پاستا با سس پستو,طرز تهیه پاستا با سس پستو,پاستا با مرغ,پاستا با مرغ و قارچ,پاستا با مرغ و اسفناج,پاستا با مرغ و سس سفید,پاستا با مرغ و خامه,پاستا با مرغ و سس آلفردو,پاستا با مرغ و سس پستو,پاستا با مرغ و سس قرمز,پاستا با مرغ و قارچ در فر,پاستا با مرغ و سس قارچ,پاستا با سس قارچ,پاستا با سس قارچ و اسفناج,پاستا با سس قارچ و خامه,پاستا با سس قارچ و مرغ,پاستا با سس قارچ و پنیر,پاستا با سس قارچ و گوشت,ماکارونی با سس قارچ,ماکارونی با سس قارچ و خامه,ماکارونی با سس قارچ,ماکارونی با سس قارچ و مرغ,پاستا چنگال,پاستا چنگال شهرک غرب,پاستا چنگال گیشا,پاستا چنگال گیشا,پاستا چنگال یوسف آباد,پاستا چنگال یوسف آباد,پاستا چنگال منو,پاستا چنگال فردیس,پاستا چنگال تلفن,پاستا چنگال سعادت آباد,پاستا سریال,پاستا سریال کره ای,سریال پاستا با دوبله فارسی,سریال پاستا قسمت اخر,سریال پاستا اپارات,سریال پاستا از شبکه نمایش,سریال پاستا دانلود,سریال پاستا دوبله فارسی,سریال پاستا در ریور,سریال پاستا قسمت اول,پاستا آلفردو,پاستا آلفردو دستور,پاستا آلفردو طرز تهیه,پاستای آلفردو,پاستا الفردو مرغ,پاستا الفردو طرز تهیه,سس آلفردو پاستا,پاستا چیکن آلفردو,پاستا پنه آلفردو,آموزش پاستا آلفردو,پاستا با سس سفید,پاستا با سس سفید و مرغ,ماکارونی با سس سفید,پاستا با سس سفید و قارچ,پاستا با سس سفید و مرغ,پاستا با سس سفید و میگو,پاستا با سس سفید و گوشت,پاستا با سس سفید و پنیر پیتزا,پاستا با سس سفید و ریحان,ماکارونی با سس سفید,پاستا سبزیجات,پاستا سبزیجات با سس سفید,پاستا سبزیجات,پاستا با سبزیجات,انواع پاستا سبزیجات,سس پاستا سبزیجات,پاستا با سبزیجات و مرغ,طرز تهیه پاستا سبزیجات,پاستا با سس سبزیجات,دستور پخت پاستا سبزیجات

 

 

آخر هفته ایتالیایی شوید و پاستایی پر از سبزیجات مختلف درست کنید. در این مطلب طرز تهیه پاستا پریماورا ایتالیایی را به شما آموزش می دهیم.

مواد لازم:

 •     پاستا 300 گرم
 •     باقالی تازه 200 گرم
 •     نخود فرنگی 200 گرم
 •     لوبیاسبز 100 گرم
 •     کره تکه تکه شده 50 گرم
 •     پیازچه خرد شده 3 عدد
 •     جعفری ریز شده 3 قاشق غذاخوری
 •     خامه سفت 200 میلی لیتر
 •     پنیر پارمزان 50 گرم
 •     آب 4 لیتر
 •     نمک 4 قاشق

 

طرز تهیه :

1-  آب را در یک قابلمه بریزید و همه نمک را به ان اضافه کنید و اجازه دهید تا به جوش بیاید. سپس باقالی، نخود سبز و لوبیا سبز را به مدت 5 دقیقه در آن بپزید. سپس به کمک کفگیر سوراخ دار آن را از آب جوش خارج کرده و در آب یخ بریزید تا بافت و رنگ طبیعی خود را حفظ کند. آب سبزیجات را دور نریزید.

2- کره را در یک تابه روی شعله متوسط داغ کنید. هنگامی که رنگ آن شفاف شد و روی آن کمی کف کرد پیازچه را اضافه کرده و 2 دقیقه تفت دهید سپس سبزیجات را اضافه کرده و 4 تا 5 دقیقه دیگر تفت دهید.

3- خامه و جعفری را اضافه کرده و روی شعله ملایم 5 دقیقه آن را تفت دهید و بپزید. به آب جوشی که سبزیجات را در آن پخته اید 4 قاشق غذاخوری روغن اضافه کرده و پاستا را 12 تا 15 دقیقه در آن بپزید تا مغزپخت شود سپس آبکش کنید.

4-  پاستا را همراه نیمی از پنیر پارمزان به سس اضافه و مخلوط کنید. پس از 4 دقیقه یا هنگامی که همه مواد با هم مخلوط شد، نمک و فلفل غذا را اندازه کنید و در صورت لزوم کمی اضافه کنید. پاستا را در ظرف کشیده و پنیر باقی مانده را روی آن بریزید.

برچسب ها : آموزش پاستا آلفردو،انواع پاستا سبزیجات،پاستا آلفردو،پاستا آلفردو دستور،پاستا آلفردو طرز تهیه،پاستا الفردو طرز تهيه،پاستا الفردو مرغ،پاستا با سبزیجات،پاستا با سبزیجات و مرغ،پاستا با سس پستو،پاستا با سس پستو آشپزخانه کوچک من،پاستا با سس پستو شف طیبه،پاستا با سس سبزیجات،پاستا با سس سفيد،پاستا با سس سفيد و مرغ،پاستا با سس سفید و پنیر پیتزا،پاستا با سس سفید و ریحان،پاستا با سس سفید و قارچ،پاستا با سس سفید و گوشت،پاستا با سس سفید و مرغ،پاستا با سس سفید و میگو،پاستا با سس قارچ،پاستا با سس قارچ و اسفناج،پاستا با سس قارچ و پنیر،پاستا با سس قارچ و خامه،پاستا با سس قارچ و گوشت،پاستا با سس قارچ و مرغ،پاستا با مرغ،پاستا با مرغ و اسفناج،پاستا با مرغ و خامه،پاستا با مرغ و سس آلفردو،پاستا با مرغ و سس پستو،پاستا با مرغ و سس سفید،پاستا با مرغ و سس قارچ،پاستا با مرغ و سس قرمز،پاستا با مرغ و قارچ،پاستا با مرغ و قارچ در فر،پاستا پریماورا،پاستا پنه،پاستا پنه آلفردو،پاستا پنه با سس آلفردو،پاستا پنه با سس پستو،پاستا پنه با سس خامه،پاستا پنه با سس قارچ،پاستا پنه با گوشت،پاستا پنه با مرغ،پاستا پنه رستوران،پاستا پنه مرغ،پاستا چنگال،پاستا چنگال تلفن،پاستا چنگال سعادت آباد،پاستا چنگال شهرک غرب،پاستا چنگال فردیس،پاستا چنگال گيشا،پاستا چنگال گیشا،پاستا چنگال منو،پاستا چنگال يوسف آباد،پاستا چنگال یوسف آباد،پاستا چیکن آلفردو،پاستا سبزيجات،پاستا سبزیجات،پاستا سبزیجات با سس سفید،پاستا سریال،پاستا سریال کره ای،پاستا مرغ با سس پستو،پاستای آلفردو،پاستای پریماورا،دستور پخت پاستا سبزیجات،سالاد پاستا با سس پستو،سریال پاستا اپارات،سریال پاستا از شبکه نمایش،سریال پاستا با دوبله فارسی،سریال پاستا دانلود،سریال پاستا در ریور،سریال پاستا دوبله فارسی،سریال پاستا قسمت اخر،سریال پاستا قسمت اول،سس آلفردو پاستا،سس پاستا سبزیجات،طرز تهيه پاستا با سس پستو،طرز تهیه پاستا با سس پستو،طرز تهیه پاستا پریماوراپاستا پنه،طرز تهیه پاستا سبزیجات،ماكاروني با سس پستو،ماكاروني با سس سفيد،ماكاروني با سس قارچ،ماکارونی با سس پستو،ماکارونی با سس سفيد،ماکارونی با سس قارچ،ماکارونی با سس قارچ و خامه،ماکارونی با سس قارچ و مرغ

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت