ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

طرز تهیه سوپ مرغ و لوبیا

نویسنده: علی باستانی

%d8%b7%d8%b1%d8%b2-%d8%aa%d9%87%db%8c%d9%87-%d8%b3%d9%88%d9%be-%d9%85%d8%b1%d8%ba-%d9%88-%d9%84%d9%88%d8%a8%db%8c%d8%a7

 

,طرز تهیه سوپ مرغ,طرز تهیه سوپ مرغ با سبزیجات,طرز تهیه سوپ مرغ و قارچ,طرز تهیه سوپ مرغ و قارچ با شیر,طرز تهیه سوپ مرغ برای سرماخوردگی,طرز تهیه سوپ مرغ با رشته,طرز تهیه سوپ مرغ با ورمیشل,طرز تهیه سوپ مرغ افغانی,طرز تهیه سوپ مرغ سرماخوردگی,طرز تهیه سوپ مرغ ساده,طرز تهیه سوپ مرغ با سبزی,طرز تهیه سوپ مرغ و قارچ,طرز تهیه سوپ سفید با مرغ و قارچ,طرز تهیه سوپ شیر و قارچ و مرغ,طرز تهیه سوپ مرغ با قارچ,طرز تهیه سوپ مرغ با قارچ,طرز تهیه سوپ قارچ و مرغ با خامه,طرز تهیه سوپ جو مرغ و قارچ,طرز تهیه سوپ با قارچ و مرغ,طرز تهیه سوپ مرغ برای سرماخوردگی کودکان,طرز تهیه سوپ جوجه برای سرماخوردگی,طرز تهیه سوپ مرغ برای سرماخوردگی,طرز پخت سوپ مرغ برای سرماخوردگی,طرز تهیه ی سوپ مرغ برای سرماخوردگی,طرز تهیه سوپ مرغ برای درمان سرماخوردگی,طرز تهیه سوپ مرغ مخصوص سرماخوردگی,طرز تهیه سوپ مرغ با رشته فرنگی,طرز پخت سوپ مرغ با رشته,طرز تهیه سوپ ورمیشل با عصاره مرغ,طرز تهیه سوپ مرغ ساده,طرز تهیه ی سوپ مرغ ساده,طرز تهیه سوپ ساده بدون مرغ,طرز تهیه سوپ ساده با مرغ

 

سوپ مرغ و لوبیا که بسیار مغذی و دوست داشتنی می باشد , یک پیش غذای ایده آل برای شام یک خانواده است .
مواد لازم
 •  کره : 25 گرم
 •  پیازچه , خرد شده : 3 عدد
 •  سیر , له شده : 2 حبه
 • مرزنجوش , ریز شده : 1 شاخه
 •  سینه مرغ بدون استخوان , مکعبی خرد شده : 350 گرم
 •  عصاره مرغ : 2 پیمانه
 •  نخود کنسروی , آبکش شده : 350 گرم
 •  سبزی معطر که با نخ به یکدیگر متصل شده باشند : 1 دسته
 •  فلفل دلمه ای قرمز , نگینی شده : 1 عدد
 •  فلفل دلمه ای سبز , نگینی شده : 1 عدد
 •  پاستای خشک کوچک غیر ساده : 115 گرم
 •  نمک : به میزان لازم
 •  فلفل : به میزان لازم
 • نان های مکعبی شکل خرد شده جهت سرو : به میزان لازم
طرز تهیه

1. کره را در یک قابلمه بزرگ آب نمایید . پیازچه ها , سیر , مرزنجوش تازه و مرغ خرد شده را اضافه نموده , مدام هم بزنید و روی حرارت متوسط به مدت 5 دقیقه بپزید .

2. عصاره مرغ , نخود ها و دسته سبزی معطر را افزوده , با فلفل و نمک چاشنی را اندازه نمایید .

3. سوپ را بجوشانید , حرارت را کم نمایید و بگذارید حدود 2 ساعت به آرامی بجوشد .

4. فلفل دلمه ای های خرد شده و پاستا را به قابلمه اضافه نمایید , سپس به مدت 20 دقیقه دیگر به آرامی بجوشانید .

5. سوپ را به یک ظرف سوپ خوری گرم منتقل نمایید . جهت سرو , سوپ را داخل کاسه های یک نفره مخصوص تقسیم نمایید و با نان های مکعبی شکل سرخ شده , تزیین نموده و بلافاصله آن را سرو نمایید .

توصیه سرآشپز جهت تهیه سوپ مرغ و لوبیا :

در صورت تمایل , شما می توانید از نخود خشک هم استفاده نمایید . روی آن ها را با آب سرد بپوشانید و به مدت 5 تا 8 ساعت کنار بگذارید تا خیس بخورند . سپس آب آن را خالی نموده و نخود ها را مطابق دستور به سوپ اضافه نمایید و مدت زمان 30 الی 1 ساعت , به زمان پخت اضافه نمایید .

برچسب ها : طرز پخت سوپ مرغ با رشته،طرز پخت سوپ مرغ برای سرماخوردگی،طرز تهيه سوپ مرغ افغاني،طرز تهيه سوپ مرغ با قارچ،طرز تهيه سوپ مرغ براي سرماخوردگي،طرز تهيه سوپ مرغ ساده،طرز تهيه سوپ مرغ و قارچ،طرز تهیه سوپ با قارچ و مرغ،طرز تهیه سوپ جو مرغ و قارچ،طرز تهیه سوپ جوجه برای سرماخوردگی،طرز تهیه سوپ ساده با مرغ،طرز تهیه سوپ ساده بدون مرغ،طرز تهیه سوپ سفید با مرغ و قارچ،طرز تهیه سوپ شیر و قارچ و مرغ،طرز تهیه سوپ قارچ و مرغ با خامه،طرز تهیه سوپ مرغ،طرز تهیه سوپ مرغ با رشته،طرز تهیه سوپ مرغ با رشته فرنگی،طرز تهیه سوپ مرغ با سبزی،طرز تهیه سوپ مرغ با سبزیجات،طرز تهیه سوپ مرغ با قارچ،طرز تهیه سوپ مرغ با ورمیشل،طرز تهیه سوپ مرغ برای درمان سرماخوردگی،طرز تهیه سوپ مرغ برای سرماخوردگی،طرز تهیه سوپ مرغ برای سرماخوردگی کودکان،طرز تهیه سوپ مرغ ساده،طرز تهیه سوپ مرغ سرماخوردگی،طرز تهیه سوپ مرغ مخصوص سرماخوردگی،طرز تهیه سوپ مرغ و قارچ،طرز تهیه سوپ مرغ و قارچ با شیر،طرز تهیه سوپ ورمیشل با عصاره مرغ،طرز تهیه ی سوپ مرغ برای سرماخوردگی،طرز تهیه ی سوپ مرغ ساده

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت