ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

طرز تهیه سالاد ماکارونیِ ژله ای

نویسنده: admin

سالاد ماکارونیِ ژله ای

انواع سالاد ماکارونی سالاد ماکارونی+طرز تهیه سالاد ماکارونی خوشمزه سالاد ماکارونی با قارچ سالاد ماکارونی با مرغ سالاد ماکارونی با مرغ و قارچ سالاد ماکارونی با ژامبون مرغ سالاد ماکارونی با فیله مرغ سالاد ماکارونی با کالباس و سیب زمینی سالاد پاستا با کالباس تهیه سالاد ماکارونی با کالباس تزیین سالاد ماکارونی با کالباس انواع سالاد ماکارونی با کالباس طرز تهیه سالاد ماکارونی با کالباس طرز تهیه سالاد ماکارونی با کالباس و قارچ سالاد ماکارونی با تن ماهی و پیازچه طرز تهیه سالاد ماکارونی با تن ماهی آموزش سالاد ماکارونی با تن ماهی انواع سالاد ماکارونی با تن ماهی دستور پخت سالاد ماکارونی با تن ماهی دستور سالاد ماکارونی با تن ماهی سالاد ماکارونی خوشمزه دستور سالاد ماکارونی خوشمزه طرز تهیه سالاد ماکارونی خوشمزه دستور پخت سالاد ماکارونی خوشمزه طرز تهیه ی سالاد ماکارونی خوشمزه یه سالاد ماکارونی خوشمزه سالاد ماکارونی با قارچ سالاد ماکارونی با قارچ و مرغ طرز تهیه سالاد ماکارونی با قارچ طرز تهیه سالاد ماکارونی با قارچ و مرغ سالاد پاستا با قارچ انواع سالاد ماکارونی با قارچ طرز تهیه ی سالاد ماکارونی با قارچ طرز تهیه سالاد ماکارونی ساده آموزش سالاد ماکارونی ساده تزیین ساده سالاد ماکارونی ساده ترین سالاد ماکارونی سالاد ماکارونی با سیب زمینی طرز تهیه سالاد ماکارونی با سیب زمینی سالاد ماکارونی طرز تهیه سالاد ماکارونی ژله ای

بعضی وقت‌ها می‌توان با مواد لازم یک غذای معروف یک غذای جالب و جدید درست کرد. گاهی می‌توان از اصل و اساس، ساختمان یک غذا را به هم ریخت و یک غذای دیگر کشف کرد.

عصر ، عصر پیشرفت و تغییر است. دیگر باید از غذاهای تکراری و شام‌های همیشگی دست کشید و طرحی نو برانداخت. مثلا می توانید سالاد ماکارونی خوشمزه و پرطرفدار را یک شکل دیگر درست کنید. یا همبرگر خانگی تان شکم پر باشد یا یک پیتزای سریع پنج دقیقه‌ای وقتی خیلی گرسنه هستید روی میز بگذارید. اگر اهل تغییر و خلاقیت هستید با ما همراه باشید .

مواد لازم :

 ماکارونی فرم‌دار به دلخواه  200 گرم
 کنسرو نخودفرنگی یک عدد
 سینه مرغ پخته شده یک عدد
 سیب زمینی پخته شده یک عدد
هویج پخته دو عدد
جعفری خرد شده یک قاشق غذاخوری
فلفل دلمه ای قرمز نگینی شده یک عدد
ماست سه قاشق غذاخوری
سس مایونز 5 قاشق غذاخوری
آبلیمو یک قاشق غذاخوری
فلفل سیاه به مقدار لازم
ورقه های ژلاتینی به مقدار لازم

طرز تهیه سالاد ماکارونی :
1. ابتدا سس مایونز را با ماست و نمک و فلفل و آبلیمو مخلوط کنید. ظرف‌تان بزرگ باشد تا بقیه مواد هم در آن جا بگیرد. جعفری خرد شده را هم بریزید و هم بزنید.

2. حالا به ترتیب ماکارونی آبکش شده، هویج‌های نگینی شده،فلفل دلمه‌ای خرد شده، سیب‌زمینی نگینی شده و نخود سبز را درون ظرف سس و ماست بریزید و هم بزنید. در پایان هم سینه مرغ را اضافه کنید.

3. حالا ورقه‌های ژلاتین را با یک فنجان آب سرد داخل ظرفی بریزید تا نرم شود و بعد یک فنجان آب جوش به آن اضافه کنید. ژلاتین که خوب نرم شد آن را به بقیه موادتان اضافه کنید و خوب هم بزنید.

4. در قالب مورد نظرتان کمی روغن زیتون بریزید تا چرب شود. سالاد را درون قالب بریزید و با قاشق آن را فشار دهید تا خوب به خورد هم بروند و فشرده شوند.

5. قالب را برای سه ساعت درون یخچال بگذارید و بعد که آن را بیرون آوردید درون یک  ظرف مناسب برگردانید و با چاقوی اره‌ای مخصوص برش بدهید تا سالاد ماکارونی ژله ای شما آماده شود.

نکته :
به جای سینه مرغ می‌توانید از تن‌ماهی استفاده کنید. اگر می‌خواهید طعم متفاوتی به سالادتان بدهید می‌توانید به جای نخود‌فرنگی از خیارشور نگینی شده استفاده کنید.

منبع : مجله آشپزی مثبت

برچسب ها : آموزش سالاد ماکارونی با تن ماهی،آموزش سالاد ماکارونی ساده،انواع سالاد ماکارونی،انواع سالاد ماکارونی با تن ماهی،انواع سالاد ماکارونی با قارچ،انواع سالاد ماکارونی با کالباس،تزیین ساده سالاد ماکارونی،تزیین سالاد ماکارونی با کالباس،تهیه سالاد ماکارونی با کالباس،دستور پخت سالاد ماکارونی با تن ماهی،دستور پخت سالاد ماکارونی خوشمزه،دستور سالاد ماکارونی با تن ماهی،دستور سالاد ماکارونی خوشمزه،ساده ترین سالاد ماکارونی،سالاد پاستا با قارچ،سالاد پاستا با کالباس،سالاد ماكاروني با قارچ،سالاد ماكاروني خوشمزه،سالاد ماكاروني+طرز تهيه،سالاد ماکارونی،سالاد ماکارونی با تن ماهی و پیازچه،سالاد ماکارونی با ژامبون مرغ،سالاد ماکارونی با سیب زمینی،سالاد ماکارونی با فیله مرغ،سالاد ماکارونی با قارچ،سالاد ماکارونی با قارچ و مرغ،سالاد ماکارونی با کالباس و سیب زمینی،سالاد ماکارونی با مرغ،سالاد ماکارونی با مرغ و قارچ،سالاد ماکارونی خوشمزه،طرز تهیه سالاد ماکارونی با تن ماهی،طرز تهیه سالاد ماکارونی با سیب زمینی،طرز تهیه سالاد ماکارونی با قارچ،طرز تهیه سالاد ماکارونی با قارچ و مرغ،طرز تهیه سالاد ماکارونی با کالباس،طرز تهیه سالاد ماکارونی با کالباس و قارچ،طرز تهیه سالاد ماکارونی خوشمزه،طرز تهیه سالاد ماکارونی ژله ای،طرز تهیه سالاد ماکارونی ساده،طرز تهیه ی سالاد ماکارونی با قارچ،طرز تهیه ی سالاد ماکارونی خوشمزه،یه سالاد ماکارونی خوشمزه

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت