ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

شیک ترین ساعت طلایی برند کارتیه با طرح یوزپلنگ

نویسنده: علی باستانی

%d8%b4%db%8c%da%a9-%d8%aa%d8%b1%db%8c%d9%86-%d8%b3%d8%a7%d8%b9%d8%aa-%d8%b7%d9%84%d8%a7%db%8c%db%8c-%d8%a8%d8%b1%d9%86%d8%af-%da%a9%d8%a7%d8%b1%d8%aa%db%8c%d9%87-%d8%a8%d8%a7-%d8%b7%d8%b1%d8%ad-%db%8c

 

,ساعت طلایی,ساعت طلایی زنانه,ساعت طلایی مردانه,ساعت طلایی نگین دار,ساعت طلایی فروت کرفت,ساعت طلایی دخترانه,ساعت طلایی عکاسی,ساعت طلایی نگین دار دخترانه,ساعت طلایی رولکس,ساعت طلایی در عکاسی,ساعت طلایی زنانه اسپریت,ساعت طلایی زنانه رولکس,ساعت طلایی زنانه ارزان,ساعت طلایی زنانه گوچی,ساعت زنانه طلایی نگین دار,ساعت مچی طلایی زنانه,خرید ساعت طلایی زنانه,ساعت بند طلایی زنانه,ساعت های طلایی زنانه,ساعت مردانه طلایی رولکس,خرید ساعت طلایی مردانه,خرید اینترنتی ساعت طلایی مردانه,ساعت کاسیو مردانه طلایی,خرید ساعت مچی طلایی مردانه,ساعت بند طلایی مردانه,ساعت طلایی رنگ مردانه,ساعت رولکس طلایی مردانه اصل,خرید پستی ساعت طلایی مردانه,ساعت طلایی نگین دار رولکس,خرید ساعت طلایی نگین دار,ساعت مچی طلایی نگین دار,مدل ساعت طلایی نگین دار,خرید ساعت مچی زنانه طلایی نگین دار,ساعت های طلایی نگین دار,عکس ساعت طلایی نگین دار,ساعت طلایی دخترانه ارزان,ساعت مچی طلایی دخترانه,مدل ساعت طلایی دخترانه,خرید اینترنتی ساعت طلایی دخترانه,خرید ساعت مچی طلایی دخترانه,ساعت دخترانه طلایی رنگ,ساعت های طلایی دخترانه,خرید ساعت طلایی دخترانه,ساعت رولکس طلایی دخترانه,ساعت طلایی رولکس اصل,ساعت رولکس طلایی مردانه,ساعت رولکس طلایی نقره ای,ساعت رولکس طلایی زنانه,ساعت رولکس طلایی قیمت,خرید ساعت طلایی رولکس,ساعت طلایی طرح رولکس,ساعت مچی طلایی رولکس,عکس ساعت رولکس طلایی,برند کارتیه

 

شیک ترین مدل ساعت از برند کارتیه را میبینید . این ساعت زیبا از طلا و الماس ساخته شده و چیزی که ان را از ساعتهای دیگر متمایز کرده است طرح چهره یوزپلنگ آن و منحصر بودن روش ایاد این طرح باشکوه بر صفحه ی ساعت است .به گزارش پارس ناز استفاده از تصویر چهره حیوانات مختلف و الهام گرفتن از آنها از گذشته تا به امروز در صنعت جواهرسازی و ساخت اشیا متشکریم

 

استفاده از تصویر چهره حیوانات مختلف و الهام گرفتن از آنها از گذشته تا به امروز در صنعت جواهرسازی و ساخت اشیا، گرانقیمت رواج داشته است.این سنت در گذشته ، در بین اقوام باستانی اینکاها، سرخ پوستان آمریکا و یا در بین کشورهای هندوستان، چین، مصر به چشم می خورد.

شیک ترین ساعت طلایی برند کارتیه با طرح یوزپلنگ

به تازگی چندی از کمپانی های ومعروف و مطرح صنعت جواهرات به این شیوه باستانی روی آورده و کلکسیون جواهرات خود را با این مضمون ارائه می کنند.در اوایل سال ۲۰۱۳ شرکت کارتیه که یکی از مطرح ترین شرکت ها در زمینه طراحی و تولید جواهرات و انواع ساعت های جواهرنشان و گرانقیمت بوده، یک ساعت مچی با طرح سر یوزپلنگ ارائه داده است.

 

این ساعت با استفاده از طلای ۲۲ عیار ساخته شده و ۴٫۲ سانتی متر قطر دارد.اطراف قاب این ساعت با استفاده از ۳۰۶ عدد الماس تراش برلیان تزئین شده که بر روی پایه ای از جنس طلای ۱۸ عیار قرار گرفته اند.

شیک ترین ساعت طلایی برند کارتیه با طرح یوزپلنگ

یکی از مهم ترین و عجیب ترین و چشم نواز ترین قسمت های این ساعت تصویر یوزپلنگی است که بر روی صفحه آن نقش بسته است.صفحه این ساعت با روشی متعلق به جواهرسازان مصر باستان ایجاد شده که در آن طرح ونقش اصلی نسبتا مسطح است.

 

دانه هایی گرد بسیار کوچکی از جنس طلای ۲۲ عیار ذوب شده و به صورت تک تک در کنار هم قرار گفته اند.استفاده از تصویر چهره حیوانات مختلف و الهام گرفتن از آنها از گذشته تا به امروز در صنعت جواهرسازی و ساخت اشیا، گرانقیمت رواج داشته است. این سنت در گذشته ، در بین اقوام باستانی اینکاها، سرخ پوستان آمریکا و یا در بین کشورهای هندوستان، چین، مصر به چشم می خورد. به تازگی چندی از کمپانی های ومعروف و مطرح صنعت جواهرات به این شیوه باستانی روی آورده و کلکسیون جواهرات خود را با این مضمون ارائه می کنند.

شیک ترین ساعت طلایی برند کارتیه با طرح یوزپلنگ

در اوایل سال 2012 شرکت کارتیه که یکی از مطرح ترین شرکت ها در زمینه طراحی و تولید جواهرات و انواع ساعت های جواهرنشان و گرانقیمت بوده، یک ساعت مچی با طرح سر یوزپلنگ ارائه داده است. این ساعت با استفاده از طلای 22 عیار ساخته شده و 4.2 سانتی متر قطر دارد. اطراف قاب این ساعت با استفاده از 306 عدد الماس تراش برلیان تزئین شده که بر روی پایه ای از جنس طلای 18 عیار قرار گرفته است.

شیک ترین ساعت طلایی برند کارتیه با طرح یوزپلنگ

یکی از مهم ترین و عجیب ترین و چشم نواز ترین قسمت های این ساعت تصویر یوزپلنگی است که بر روی صفحه آن نقش بسته است. صفحه این ساعت با روشی متعلق به جواهرسازان مصر باستان ایجاد شده که در آن طرح ونقش اصلی نسبتا مسطح است. دانه هایی گرد بسیار کوچکی از جنس طلای 22 عیار ذوب شده و به صورت تک تک در کنار هم قرار گفته اند. بدین ترتیب نقاط برجسته و فرورفته بر روی طرح ایجاد می شوند. در نهایت طرح کلی حرارت داده تا نقاط مختلف به یکدیگر چسبیده و طرح ثابت شود. لازم به ذکر است این روش حدود 3 هزار سال پیش در مصر باستان مورد استفاده قرار می گرفت.بدین ترتیب نقاط برجسته و فرورفته بر روی طرح ایجاد می شوند.لازم به ذکر است این روش حدود ۳ هزار سال پیش در مصر باستان مورد استفاده قرار می گرفت.

برچسب ها : برند کارتیه،خرید اینترنتی ساعت طلایی دخترانه،خرید اینترنتی ساعت طلایی مردانه،خرید پستی ساعت طلایی مردانه،خرید ساعت طلایی دخترانه،خرید ساعت طلایی رولکس،خرید ساعت طلایی زنانه،خرید ساعت طلایی مردانه،خرید ساعت طلایی نگین دار،خرید ساعت مچی زنانه طلایی نگین دار،خرید ساعت مچی طلایی دخترانه،خرید ساعت مچی طلایی مردانه،ساعت بند طلایی زنانه،ساعت بند طلایی مردانه،ساعت دخترانه طلایی رنگ،ساعت رولکس طلایی دخترانه،ساعت رولکس طلایی زنانه،ساعت رولکس طلایی قیمت،ساعت رولکس طلایی مردانه،ساعت رولکس طلایی مردانه اصل،ساعت رولکس طلایی نقره ای،ساعت زنانه طلایی نگین دار،ساعت طلایی،ساعت طلایی دخترانه،ساعت طلایی دخترانه ارزان،ساعت طلایی در عکاسی،ساعت طلایی رنگ مردانه،ساعت طلایی رولکس،ساعت طلایی رولکس اصل،ساعت طلایی زنانه،ساعت طلایی زنانه ارزان،ساعت طلایی زنانه اسپریت،ساعت طلایی زنانه رولکس،ساعت طلایی زنانه گوچی،ساعت طلایی طرح رولکس،ساعت طلایی عکاسی،ساعت طلایی فروت کرفت،ساعت طلایی مردانه،ساعت طلایی نگین دار،ساعت طلایی نگین دار دخترانه،ساعت طلایی نگین دار رولکس،ساعت کاسیو مردانه طلایی،ساعت مچی طلایی دخترانه،ساعت مچی طلایی رولکس،ساعت مچی طلایی زنانه،ساعت مچی طلایی نگین دار،ساعت مردانه طلایی رولکس،ساعت های طلایی دخترانه،ساعت های طلایی زنانه،ساعت های طلایی نگین دار،عکس ساعت رولکس طلایی،عکس ساعت طلایی نگین دار،مدل ساعت طلایی دخترانه،مدل ساعت طلایی نگین دار

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت