ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

شیطنت جوان جهرمی در سایت دیوار دردسرساز شد

نویسنده: احمد اعجازی

شیطنت جوان جهرمی در سایت دیوار دردسرساز شد

سایت دیوار تهران,سایت دیوار شیراز,سایت دیوار مشهد,سایت دیوار اصفهان,سایت دیوار اهواز,سایت دیوار کرمان,سایت دیوار رشت,سایت دیوار بوشهر,سایت دیوار تبریز,سایت دیوار اراک,دیوار,دیوار تهران,دیوار چین,دیوار مشهد,دیوار اصفهان,دیوار شیراز,دیوار مهربانی,دیوار کرج,دیوار اهواز,دیوار برلین,

تاریخ انتشار : سه شنبه, 01 تیر 1395

جوانی که با درج آگهی فروش خودروی پدر خود در سایت دیوار برای وی ایجاد مزاحمت کرده بود، توسط پلیس فتا شهرستان جهرم شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، فرمانده انتظامی شهرستان جهرم گفت: یک شهروند جهرمی با در دست داشتن مرجوعه قضایی به پلیس فتا شهرستان مراجعه و عنوان کرد شخصی ناشناس اقدام به درج آگهی فروش خودروی وی در سایت دیوار کرده است که بلافاصله موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت.

سرهنگ “عبدالعظیم انصاری” افزود: این فرد ناشناس با تهیه تصویری از خودروی شاکی و قرار دادن آن در سایت دیوار که محلی برای فروش انواع کالاهاست، با تماس های مکرر مشتریان برای صاحب آن مزاحمت هایی نیز به دنبال داشته است.

وی ادامه داد: با یک سری تحقیقات فنی و بررسی تخصصی، متهم شناسایی و به پلیس فتا احضار شد.

فرمانده انتظامی شهرستان جهرم تصریح کرد: متهم پسری20 ساله و فرزند شاکی بود که در بازجویی های فنی لب به اعتراف گشود و به بزه انتسابی اعتراف کرد.

سرهنگ انصاری خاطرنشان کرد: سایت هایی که جهت فروش جنس های دسته دوم طراحی می شوند، بستر مناسبی برای فروش مستقیم کالا است و عده ای محدود با حضور در این سایت ها قصد ایجاد مزاحمت دارند و فکر می کنند می توانند از دست قانون فرار کنند اما این افراد بدانند پلیس فتا با قدرت در مقابل آنها خواهد ایستاد تا سایر شهروندان بتوانند با امنیت و آرامش از فضای مجازی استفاده کنند.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت