ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

شگرد عجیب در سرقت طلاهای زنان

نویسنده: علی باستانی

شگرد عجیب در سرقت طلاهای زنان

 

سرقت طلا فروشی ستارخان,سرقت طلا فروشی اصفهان,سرقت طلافروشی اصفهان کاشانی,سرقت طلا فروشی اصفهان فیلم,سرقت طلا فروشی اصفهان خیابان کاشانی,سارقان طلا فروشی اصفهان,سرقت طلا فروشی در اصفهان,سرقت مسلحانه طلا فروشی اصفهان,سرقت از طلا فروشی اصفهان,تصاویر سرقت طلا فروشی اصفهان,سرقت مسلحانه طلا فروشی اصفهان,سرقت طلا فروشی در اصفهان,سرقت طلا فروشی در اصفهان خیابان کاشانی,سارقان طلا فروشی در اصفهان,سرقت از طلا فروشی در اصفهان,سرقت مسلحانه طلا فروشی در اصفهان,فیلم سرقت طلا فروشی در اصفهان,تصاویر سرقت طلا فروشی در اصفهان,سرقت طلا فروشی دینار در اصفهان,سرقت طلا فروشی اصفهان,سرقت طلافروشی اصفهان کاشانی,سرقت طلا فروشی نیشابور,سرقت طلا فروشی نیشابور 95,سارقان طلا فروشی نیشابور,سرقت طلافروشی در نیشابور,سرقت از طلافروشی نیشابور,فیلم سرقت طلا فروشی نیشابور,سرقت مسلحانه طلا فروشی نیشابور,کلیپ سرقت طلا فروشی نیشابور,دستگیری سارقان طلا فروشی نیشابور,دانلود کلیپ سرقت طلا فروشی نیشابور,سرقت طلا فروشی,سرقت طلا فروشی ستارخان,سرقت طلا فروشی اصفهان,سرقت طلا فروشی در اصفهان,سرقت طلا فروشی نیشابور,سرقت طلا,سرقت طلا فروشی دزفول,سرقت طلا فروشی شیراز,سرقت طلا فروشی نیشابور 95,سرقت طلا فروشی ایلام,سرقت طلا فروشی دزفول,سرقت طلا فروشی در دزفول,فیلم سرقت طلا فروشی دزفول,سرقت مسلحانه طلا فروشی دزفول,سارقان طلافروشی در دزفول,سرقت از طلافروشی در دزفول,فیلم سرقت از طلا فروشی دزفول,فیلم سرقت مسلحانه طلا فروشی دزفول,فیلم سرقت طلافروشی در دزفول,دانلود فیلم سرقت طلافروشی در دزفول,سرقت طلا فروشی شیراز,سرقت طلا فروشی شیراز ملاصدرا,سرقت طلا فروشی در شیراز,فیلم سرقت طلا فروشی شیراز,سرقت از طلا فروشی شیراز,سرقت مسلحانه طلا فروشی شیراز,کلیپ سرقت طلا فروشی شیراز,سرقت طلا فروشی کهن شیراز,اعدام سارقان طلا فروشی شیراز,سرقت طلا فروشی کهن در شیراز,سرقت طلا فروشی نیشابور 93,سرقت طلا فروشی ایلام,سرقت طلا فروشی ایلام,سرقت طلا فروشی در ایلام,فیلم سرقت طلا فروشی ایلام,دانلود سرقت طلا فروشی ایلام,دانلود فیلم سرقت طلا فروشی ایلام,سرقت مسلحانه طلافروشی در ایلام,سارقان طلا فروشی ایلام,سرقت از طلا فروشی ایلام,سرقت مسلحانه طلا فروشی ایلام

 

 

پلیس وقتی با دریافت شکایت‌هایی از سرقت اموال برخی از زنان و دختران روبه‌رو شد دانست که با دزد ماهری روبه‌رو است. این دزد بی سر و صدا کارش را انجام می‌داد.

براساس ادعاهای یک زن جوان ، دزد ناشناس مقدار زیادی از طلاهای او را با خود برده بود. در همه شکایت‌ها از مردی شیک‌پوش نام برده شده بود که تقریباً با شیوه‌ای مشابه طعمه‌های خود را از میان دختران میانسال و زنان مطلقه انتخاب می‌کرد.

زن جوانی که قربانی ترفند‌های این دزد شده بود درباره ماجرای سرقت طلاهایش به پلیس گفت: مدتی بود که با مرد جوانی آشنا شده بودم. او به نظر آدم خوبی بود. ته‌لهجه عجیبی داشت و خیلی روان صحبت می‌کرد. حرف‌هایش گیرا و جذاب بود. قرار بود با هم ازدواج کنیم. روز قبل از حادثه در تماس تلفنی قرار گذاشتیم تا با هم به سینما برویم.

در حال تماشای فیلم بودیم. مقداری خاک را که داخل دستمالی قرار داده بود از جیبش بیرون آورده و ادعا کرد می‌خواهد طلاهایم را طلسم کند.  ادعا می‌کرد طلا باید از شر بدی‌ها پاک شود. من هم طلاها را در آورده و به او دادم در همین هنگام آبمیوه‌ای را که خریده بود به من داد. دقایقی بعد از نوشیدن آبمیوه چشمانم سیاهی رفت و دیگر متوجه چیزی نشدم. وقتی چشم باز کردم او رفته بود و طلاهایم را نیز با خود برده بود. با توجه به این اطلاعات بود که دوربین‌های مداربسته سینما از سوی پلیس مورد بررسی‌های دقیق قرار گرفت تا اینکه تصویری از این دزد به دست آمد.

با شناسایی چهره این مرد ردیابی‌ها برای به دست آوردن مشخصات او آغاز شد تا اینکه ردپایش در یکی از محلات خلوت شهر به دست آمد.

پلیس برای به دام انداختن این مرد چرب‌زبان تجسس‌های نامحسوسی را در دستورکار قرار داد و محل را به محاصره خود در آورد تا اینکه دریافت او در یک میهمانپذیر زندگی می‌کند. با دستگیری این مرد، او به آگاهی رشت انتقال داده شد. دزد شیک‌پوش ابتدا همه اتهامات را انکار کرده و گفت از ماجرای سرقت‌ها بی اطلاع است تا اینکه مأموران با ارائه مستندات خود قفل دهان او را باز کردند. وی که دانسته بود راز اقدام‌های خلافکارانه‌اش از سوی مأموران فاش شده به سرقت‌ها اعتراف کرد. سرهنگ فرهاد فلاح کریمی گفت: با شکایت زنی مبنی بر سرقت طلاهای وی به شیوه بیهوشی با مواد خوراکی بلافاصله کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت وارد عمل شدند.

مأموران پلیس با استفاده از شگردهای پلیسی و دریافت مشخصات ظاهری دزد، وی را در بازار رشت دستگیر کردند. فلاح کریمی با اشاره به اینکه مرد 49 ساله در پلیس آگاهی از سوی طعمه‌اش شناسایی شد، تصریح کرد: این مرد چاره‌ای جز اعتراف ندید و اعلام کرد از شهری در جنوب به رشت آمده و در مسافرخانه‌ای در رشت زندگی می‌کند. وی با بیان اینکه اموال سرقتی زن تنها به همراه تعداد زیادی اموال سرقتی در اتاق مسافرخانه این مرد مسافر به دست آمد، اظهار داشت: بررسی‌ها برای افشای دیگر جرایم این شیاد و شناسایی زنان جوان فریب‌خورده ادامه دارد.

برچسب ها : اعدام سارقان طلا فروشی شیراز،تصاویر سرقت طلا فروشی اصفهان،تصاویر سرقت طلا فروشی در اصفهان،دانلود سرقت طلا فروشی ایلام،دانلود فیلم سرقت طلا فروشی ایلام،دانلود فیلم سرقت طلافروشی در دزفول،دانلود کلیپ سرقت طلا فروشی نیشابور،دستگیری سارقان طلا فروشی نیشابور،سارقان طلا فروشی اصفهان،سارقان طلا فروشی ایلام،سارقان طلا فروشی در اصفهان،سارقان طلا فروشی نیشابور،سارقان طلافروشی در دزفول،سرقت از طلا فروشی اصفهان،سرقت از طلا فروشی ایلام،سرقت از طلا فروشی در اصفهان،سرقت از طلا فروشی شیراز،سرقت از طلافروشی در دزفول،سرقت از طلافروشی نیشابور،سرقت طلا،سرقت طلا فروشي ايلام،سرقت طلا فروشی،سرقت طلا فروشی اصفهان،سرقت طلا فروشی اصفهان خیابان کاشانی،سرقت طلا فروشی اصفهان فیلم،سرقت طلا فروشی ایلام،سرقت طلا فروشی در اصفهان،سرقت طلا فروشی در اصفهان خیابان کاشانی،سرقت طلا فروشی در ایلام،سرقت طلا فروشی در دزفول،سرقت طلا فروشی در شیراز،سرقت طلا فروشی دزفول،سرقت طلا فروشی دینار در اصفهان،سرقت طلا فروشی ستارخان،سرقت طلا فروشی شیراز،سرقت طلا فروشی شیراز ملاصدرا،سرقت طلا فروشی کهن در شیراز،سرقت طلا فروشی کهن شیراز،سرقت طلا فروشی نیشابور،سرقت طلا فروشی نیشابور 93،سرقت طلا فروشی نیشابور 95،سرقت طلافروشی اصفهان کاشانی،سرقت طلافروشی در نیشابور،سرقت مسلحانه طلا فروشي اصفهان،سرقت مسلحانه طلا فروشی اصفهان،سرقت مسلحانه طلا فروشی ایلام،سرقت مسلحانه طلا فروشی در اصفهان،سرقت مسلحانه طلا فروشی دزفول،سرقت مسلحانه طلا فروشی شیراز،سرقت مسلحانه طلا فروشی نیشابور،سرقت مسلحانه طلافروشی در ایلام،فیلم سرقت از طلا فروشی دزفول،فیلم سرقت طلا فروشی ایلام،فیلم سرقت طلا فروشی در اصفهان،فیلم سرقت طلا فروشی دزفول،فیلم سرقت طلا فروشی شیراز،فیلم سرقت طلا فروشی نیشابور،فیلم سرقت طلافروشی در دزفول،فیلم سرقت مسلحانه طلا فروشی دزفول،کلیپ سرقت طلا فروشی شیراز،کلیپ سرقت طلا فروشی نیشابور

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت