ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

شکایت از استارباکس به دلیل یخ

نویسنده: احمد اعجازی

شکایت از استارباکس به دلیل یخ

استارباکس در ایران,استارباکس کافی,استارباکس تهران,استارباکس در دبی,استارباکس اصفهان,ویکی پدیا استارباکس,کافه استار باکس,استارباکس ماگ,قهوه استارباکس,لیوان استارباکس,

تاریخ انتشار : سه شنبه, 14 اردیبهشت 1395

شرکت آمریکایی استارباکس با داشتن 20 هزار و 700 شعبه در سراسر جهان، بزرگترین کافی شاب زنجیره ای در جهان است.

شکایت از استارباکس به دلیل یخیک زن آمریکایی با حضور در دادگاه از استارباکس به دلیل یخ شکایت کرد.

به گزارش عصرایران به نقل از رویترز، یک زن از اهالی شیکاگو آمریکا با شکایت در دادگاه فدرال (ملی)، شرکت استارباکس بزرگترین کافی شاپ های زنجیره ای جهان را به دلیل قطعات یخ در لیوان های نوشیدنی سرد این شرکت، به تقلب متهم کرده است.

در این شکایت، شرکت استارباکس متهم شده بیش از اندازه در نوشیدنی های خنک خود، یخ قرار می دهد و برخلاف حجم اعلام شده، در لیوان ها نوشیدنی وجود دارد.

شاکی خواستار دریافت غرامتی به میزان 5 میلیون دلار شده و گفته است: نوشیدنی های چای و قهوه سرد ارائه شده از سوی استارباکس حاوی میزانی کمتر از حجم اعلام شده است.

براساس این شکایت، نوشیدنی سرد که اعلام شده حاوی 25 واحد است اما به دلیل یخ، در واقعیت تنها حاوی 14 واحد است.
استارباکس در واکنش به این موضوع به رویترز گفت: این شکایت بی اساس است.

سخنگوی استارباکس اضافه کرد: مشتریان ما درک می کنند و انتظار دارند یخ بخش اساسی از نوشیدنی های سرد است. اگر مشتری از محصول ما راضی نباشد قطعا ما آن را دوباره تهیه می کنیم.

شرکت آمریکایی استارباکس با داشتن 20 هزار و 700 شعبه در سراسر جهان، بزرگترین کافی شاب زنجیره ای در جهان است. استارباکس در سال 1971 بنیانگذاری شد و در سال 2013 میلادی به درآمد 14.8 میلیارد دلار و سود خالص 8.8 میلیون دلاری رسید.

استارباکس 160 هزار نفر در سراسر جهان نیرو دارد.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت