ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

شرکت هواپیمایی مصر سقوط هواپیمای مسافربری را تایید کرد

نویسنده: احمد اعجازی

شرکت هواپیمایی مصر سقوط هواپیمای مسافربری را تایید کرد

سقوط هواپیمای مسافربری,سقوط هواپیمای مسافربری در تهران,سقوط هواپیمای مسافربری ایران,سقوط هواپیمای مسافربری تهران طبس,سقوط هواپیمای مسافربری تهران,سقوط هواپیمای مسافربری در غرب تهران,سقوط هواپیمای مسافربری امروز,سقوط هواپیمای مسافربری در سمنان,سقوط هواپیمای مسافربری در مهرآباد,سقوط هواپیمای مسافربری طبس,

تاریخ انتشار : پنج شنبه, 30 اردیبهشت 1395

شرکت هواپیمایی مصر پس از ورود هواپیماهای شناسایی به محل ناپدیدشدن یک فروند هواپیمای مسافربری ایرباس 320 با 66 سرنشین در منطقه مرزی کومبی ، سقوط آن را تایید کرد.

به گزارشایرنا  به  نقل  از  پایگاه خبری ‘الیوم السابع ‘ یک مسئول شرکت هواپیمایی مصر شمار سرنشینان هواپیمای ایرباس 320 به شماره پرواز MS804 را 66 نفر از جمله 56 مسافر ؛ 3 نیروی امنیتی و 7 خدمه پروازی ذکر کرد.
یک فروند هواپیمای مسافربری خطوط هواپیمایی مصر صبح امروز پنجشنبه با 66 سرنشین در مسیر خود از فرودگاه شارل دوگل پاریس به سمت فرودگاه قاهره در منطقه مرزی کومبی در نقطه صفر مرزی یونان و آغاز منطقه حریم هوایی مصر از صفحه رادار ناپدید شد.
مسئول شرکت هواپیمایی مصر افزود: پرواز شماره MS804 در ساعت 02:45 دقیقه به وقت قاهره در ارتفاع 37 هزار پایی پس از ورود به آسمان مصر در فاصله 10 مایلی از صفحه رادار محو شد.
تیم های ویژه جست وجو و نجات مصری با حضور در محل ناپدید شدن هواپیما؛ همچنان عملیات جست وجوی خود را ادامه می دهند.
شرکت هواپیمایی مصر با فراهم کردن سالن مخصوص برای خانواده های مسافران ؛ آنها را در جریان اخبار هواپیمای ناپدید شده قرار داده است.

 

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت