ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

شاسی بلند جدید MVM رویت شد +عکس

نویسنده: علی باستانی

شاسی بلند جدید MVM رویت شد +عکس

 

شاسی بلند جدید mvm,mvm شاسی بلند جدید قیمت,خودرو جدید شاسی بلند mvm,مشخصات فنی mvm شاسی بلند جدید,خودرو mvm 550,خودرو mvm,خودرو mvm 315,خودرو mvm 530,خودرو mvm x33,خودرو mvm 110,خودرو mvm قیمت,خودرو mvm 315 صندوقدار,خودرو mvm 315 جدید,خودرو mvm شاسی بلند,شاسی بلند جدید ایران خودرو,شاسی بلند جدید سایپا,شاسی بلند جدید لیفان,شاسی بلند جدید byd s6,شاسی بلند جدید سانگ یانگ,شاسی بلند جدید جک s5,شاسی بلند جدید رنو,شاسی بلند جدید کرمان خودرو,شاسی بلند جدید چینی,شاسی بلند جدیدگروه بهمن,

 

اخیراً اطلاعاتی مبنی برتست یک خودروی شاسی بلند جدید در یکی از جاده های اصفهان منتشر شده است. در عکس های رسیده مشخص است که این خودرو مربوط به یکی از محصولات شرکت مدیران خودرو و به نظر نسل سوم خودروی MVM X33 می باشد. این خودرو شاسی بلندی زیبا و اسپرت می باشد و ظاهر کلی این خودرو با طراحی مدرن و به روز حس خوبی از حرکت به بیننده می دهد.
جلو پنجره چند ضلعی این خودرو با کاور دور فلزی و لوگوی سه بعدی MVM چهره این خودرو را بسیار جذاب کرده است. در داخل این خودرو طراحی نامتقارن، پنل LCD سایز بزرگ و طراحی دو رنگ به کمک خط هایی به رنگ قرمز این خودرو را تبدیل به خودرویی خاص و جوان پسند کرده است. خودروهایی این چنین با ظاهر اسپرت به طور قطع مشتریان بسیاری را در بازار جذب خواهد کرد. در صورت دریافت اطلاعات بیشتر از این خودرو،  متعاقباً اطلاع رسانی خواهد شد.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت